Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


1. Lenkija ir Rusija: tarp neapykantos ir meilės
Arūnas Spraunius, Portalas "Delfi"", 2007 12 15
Gruodžio 8 d. interneto svetainės „Polit.ru“ kiek ironiškai pavadintame tekste „Rusija ir Lenkija atrado viena kitą Briuselyje“ rašoma apie tai, kad Rusijos ir Lenkijos užsienio reikalų ministrai buvo susitikę per NATO ir Rusijos tarybos susitikimą Briuselyje.
2. „Gazprom“: Baltijos šalys neturėtų trukdyti Šiaurės Europos dujotiekio projektui
Portalas "Delfi"", 2007 11 23
Europos valstybės, įskaitant Baltijos šalis, turi būti suinteresuotos Šiaurės Europos dujotiekio tiesimu. Tai penktadienį Latvijos dienraščiui „Dienas Bizness“ duotame interviu sakė Rusijos dujų kompanijos „Gazprom“ Rinkodaros skyriaus vadovo pavaduotojas Aleksandras Michejevas.
3. Europą skaldo Rusija
Portalas "Delfi"", 2007 11 08
Tarptautinių santykių Europos taryba (ECFR) – nepriklausomas analitinis centras, kurio vienu pirmininkų yra buvęs Vokietijos užsienio reikalų ministras Joschka Fischeris – pristatė pranešimą „A Power Audit of EU-Russia Relations“ („Santykių pasiskirstymas tarp Europos Sąjungos ir Rusijos“).
4. Atidėti Šiaurės Europos dujotiekio tiesimo darbai
Portalas "Delfi"", 2007 11 06
Kompanijos "Nord Stream" vadovybė nusprendė Šiaurės Europos dujotiekio tiesimo darbų pradžią nukelti į 2009-ųjų metų liepą, praneša Rusijos radijo stotis "Majak".
5. Europos Sąjungai liepta būti gerai „Gazprom"
Portalas "Delfi"", 2007 09 13
Konsultacinė kompanija "Cambridge Energy Research Associates" (CERA) trečiadienį paskelbė ataskaitą apie bendradarbiavimo tarp Rusijos ir Europos Sąjungos (ES) perspektyvas gamtinių dujų srityje, praneša "Kommersant".
6. Maskva perspėja ES dėl „nesąžiningo“ energetikos plano
Audrius Stasiulaitis, Dienraštis "Verslo žinios"", 2007 09 03
Praėjusią savaitę Kremlius paragino Briuselį nustoti rūpintis dėl Rusijos energetinio tiekimo saugumo ir pažadėjo visomis legaliomis priemonėmis užtikrinti, kad Rusijos bendrovės Europoje galėtų garbingai ir laisvai dalyvauti gamtinių dujų ir elektros tiekimo sistemoje.
7. Rusų karo ekspertai pranašauja Rusijai NATO okupaciją
Naše vremia", Dienraštis "Lietuvos žinios", 2007 08 14
Rusijos generolai suplanavo tokį NATO "blickrygą" (žaibišką karą): Lietuva smogia Minskui ir NATO pulkai traukia į Maskvą.
8. Baltijos šalys dūsta „Gazprom“ voratinklyje
Arūnas Andriuškevičius, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 08 04
Vakar dienos Europa laukė su nerimu – politikai ir analitikai įdėmiai sekė pranešimus, ar Baltarusijai pavyks taikiai susitarti su „Gazprom“.
9. V.Putino "Našy" taikosi Į Lietuvą
Sergejus Tichomirovas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 08 01
Kremliaus politinis projektas - judėjimas "Našy"-yra viena agresyviausių Rusijos jaunimo •organizacijų. "Respublikos" atliktas tyrimas parodė, kad organizacija, kuri jau aktyviai veikia Estijoje, gali atsirasti ir Lietuvoje.
10. „PKN Orlen“ neigia žiniasklaidos pranešimus
Nijolė Druto, Portalas lrt.lt", 2007 07 16
Lenkijos savaitraštis „Wprost“ rašo, kad šalies ūkio ministerija rengia „Mažeikių naftą“ valdančio koncerno „PKN Orlen“ apsaugos nuo priešiškų Rusijos kėslų planą. Teigiama, kad rusai nori perimti „PKN Orlen“, o tokią prielaidą, anot savaitraščio, galima daryti dėl prasidėjusio masiško Plocko naftos koncerno akcijų supirkinėjimo.
11. Dujas rusai eksploatuos kartu su prancūzais
Vykintas Pugačiauskas, Portalas lrt.lt", 2007 07 13
Baltijos jūros vamzdynu pusė dujų bus tiekiama iš milžiniško Štokmano telkinio, kurį eksploatuoti drauge penktadienį sutarė Rusijos „Gazprom“ ir Prancūzijos „Total“, praneša LTV „Panorama“. Maskvos spauda rašo, kad dokumentas yra politinis: Kremlius naujuoju sąjungininku Europoje pasirinko Prancūzijos prezidentą.
12. "Gazprom" Kaune statys naują elektrinę
Sigitas Valadka, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 07 10
Iš Maskvos grįžęs Kauno termofikacinės elektrinės (KTE) generalinis direktorius Antanas Pranculis patvirtino, kad Rusijos dujų monopolininkė "Gazprom" pasiryžusi Kaune statyti naują jėgainę.
13. S.Lavrovas: derybos su ES bus sunkios
Portalas "Delfi"", 2007 07 06
Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas penktadienį pareiškė, kad derybos dėl naujos Rusijos ir Europos Sąjungos (ES) strateginio bendradarbiavimo sutarties bus sunkios, tačiau šalys ras kompromisą, praneša naujienų agentūra RBC.
14. A.Čiubaisas: Rusijai būtina nauja sutartis su ES
Portalas "Delfi"", 2007 07 06
Rusijai būtinai reikalinga nauja prekybos ir ekonominio bendradarbiavimo su Europos Sąjunga (ES) sutartis, peržengianti Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) rėmus, penktadienį pareiškė energetikos kompanijos RAO JES vadovas Anatolijus Čiubaisas išplėstiniame Rusijos pramoninkų ir verslininkų sąjungos posėdyje, skirtame Rusijos prekybos ir ekonominiams santykiams su ES.
15. Graikija prisijungė prie Rusijos dujų projekto
Portalas "Delfi"", 2007 06 26
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, jog Rusijos vadovaujamas gamtinių dujų vamzdyno projektas, prie kurio prisijungti pažadėjo Graikija, yra Rusijos interesas, nes jis suteikia tiesioginį priėjimą prie vartotojų.
16. ES atsisakė derėtis su Rusija dėl naujos sutarties
Portalas "Delfi"", 2007 05 15
Antradienį Europos Sąjungos atstovai pareiškė, kad nėra pasirengę pradėti derybų dėl naujosios partnerystės ir bendradarbiavimo sutarties su Rusija sudarymo, praneša newsru.com.
17. JAV: „Gazprom“ Europoje veikia „Monopoly“ žaidimo principu
Portalas "Delfi"", 2007 04 18
Anot JAV pareigūno, atsakingo už energetikos politiką, „Gazprom“ nori Europoje supirkti kompanijas, kaip tai daro žaidėjai „Monopoly“ stalo žaidime, praneša independent.co.uk.
18. Energetinė Rusijos „operacija“ Balkanuose
Česlovas Iškauskas, Portalas "Delfi"", 2007 03 16
Ketvirtadienį Rusijos prezidentas V.Putinas ir Bulgarijos bei Graikijos premjerai Atėnuose pasirašė susitarimą dėl naujo naftotiekio tiesimo iš Bulgarijos uosto Burgaso ir Egėjo jūroje esantį Graikijos uostą Aleksandrupolisą.
19. ES leis "Gazprom" įsigyti aktyvų Vakarų Europoje
Portalas "Delfi"", 2007 03 14
Europos Komisija (EK) neprieštarauja Rusijos dujų milžinės "Gazprom" planams Vakarų Europoje įsigyti naftos perdirbimo aktyvų.
20. ES ir Rusija nesusitarė dėl lenkiškos mėsos importo atnaujinimo
Portalas "Delfi"", 2007 03 14
Dvi dienas trukusių derybų metu Europos Komisijos (EK) ir Rusijos atstovams nepavyko susitarti dėl lenkiškos mėsos ir kitos žemės ūkio produkcijos importo į Rusiją atnaujinimo.
Iš viso: 34
Straipsniai: [1-20] [21-34]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas