Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


1. „Gazprom“ pagrasino Europai pasitraukti į Aziją
Portalas "Delfi"", 2006 11 28
„Gazprom“ Užsienio ekonomikos departamento vadovas Stanislavas Cyganovas pareiškė, kad sugriežtinta konkurencija Europos energetikos rinkoje bei politinės problemos su Lenkija verčia kompaniją vis daugiau dėmesio skirti Azijos rinkai, praneša lenta.
2. V.Landsbergis: ES nesileis žeminama Rusijos
Portalas "Delfi"", 2006 11 27
Europos Sąjungos (ES) žeminimas iš Rusijos pusės nėra sėkmingas, teigia Europos Parlamento narys Vytautas Landsbergis.
3. ES ir Rusija pasiekė susitarimą dėl lėktuvų skrydžių
Portalas "Delfi"", 2006 11 25
Rusija ir Europos Sąjunga penktadienį per dvišalį viršūnių susitikimą paskelbė ilgai lauktą sandorį dėl ES oro bendrovių skrydžių per Rusijos oro erdvę.
4. "Financial Times": santykiuose su Rusija ES derėtų prisiminti Lietuvos pamokas
Portalas "Delfi"", 2006 11 24
Helsinkyje sėsdami prie stalo svarstyti politinį ir ekonominį bendradarbiavimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, Europos Sąjungos vadovai turėtų atminti Lietuvos "Mažeikių naftos" bendrovės pamokas, rašo įtakingas britų verslo dienraštis "The Financial Times".
5. Rusijos spauda: Susiskaldžioje ES stiprėja Kremliaus pozicijos
Portalas „Omni“, 2006 11 24
Europos Sąjungos (ES) valstybių narių susiskaldymas penktadienį Helsinkyje vykstančio viršūnių susitikimo metu gali būti naudingas Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui, teigia Rusijos laikraščiai.
6. Rusija grasina uždrausti mėsos importą iš visos ES
Audrius Stasiulaitis, Dienraštis "Verslo žinios"", 2006 11 23
Prieš rytoj Suomijoje prasidedantį ES ir Rusijos lyderių susitikimą Rusija prakalbo apie visos mėsos produkcijos iš ES šalių uždraudimą 2007 m.
7. V.Putinas: Rusijos nesutarimai su Lenkija dėl mėsos tiekimų neliečia visos ES
Portalas "Delfi"", 2006 11 23
Rusijos prezidentas Vladimiras Putrinas pareiškė, kad problemos, atsiradusios uždraudus įvežti mėsą iš Lenkijos, neliečia visos Europos Sąjungos (ES). "Ginčai (Rusijos) su Lenkija neliečia visos Europos Sąjungos", - pareiškė V.Putinas spaudos konferencijoje ketvirtadienį.
8. Rusija tikisi, kad ES įkalbės Lenkiją atšaukti veto
Portalas "Delfi"", 2006 11 21
Rusijos prezidento padėjėjas Europos Sąjungos (ES) klausimais savo komentaruose, kurie spausdinami antradienį, leido suprasti, jog Maskva tikisi, kad Bendrija įkalbės Lenkiją atšaukti veto, kuris sužlugdytų šios savaitės ES ir Rusijos viršūnių susitikimą.
9. Dujotiekis – Rusijos priemonė šnipinėti?
Česlovas Iškauskas, „Žinių radijas“, Portalas "Delfi", 2006 11 21
Artėjant šį penktadienį numatytam ES ir Rusijos viršūnių susitikimui ir lapkričio pabaigoje Rygoje vyksiančiai NATO rudens sesijai, Vakaruose padaugėjo nerimą keliančių pasisakymų dėl Baltijos jūros dugnu tiesiamo dujotiekio.
10. ES komisarė B.Ferrero-Waldner tikisi sėkmingos ES ir Rusijos viršūnių susitikimo baigties
Portalas "Delfi"", 2006 11 20
Europos Sąjungos užsienio ryšių ir Europos kaimynystės politikos komisarė Benita Ferrero - Waldner tikisi, kad netrukus prasidės derybos dėl naujojo ES ir Rusijos partnerystės ir bendradarbiavimo susitarimo.
11. Europa pešasi, o "Gazprom" braunasi
Dienraštis "Respublika", 2006 11 16
Europos Sąjungos valstybių ambasadorių susitikime Briuselyje Lenkija vakar patvirtino nepritarianti, kad būtų priimtas mandatas derėtis dėl naujo susitarimo su Rusija.
12. Lenkų veto rusų "vamzdžių politikai"
Dienraštis "Verslo žinios"", 2006 11 15
Lenkijos demaršas gali būti labai naudingas Lietuvai, nes turėtų paskatinti Rusiją plačiau galvoti apie politinio spaudimo pasekmes.
13. Europos Sąjungos susitarimams su Rusija – Varšuvos veto
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 11 14
Santykiai su Rusija – 25 šalis apimančios Europos Sąjungos vienybės išbandymas.
14. Maskva nesureikšmina Lenkijos veto
Portalas "Delfi"", 2006 11 14
Lenkija blokavo mandatą pradėti Europos Sąjungos (ES) ir Rusijos derybas dėl naujo partnerystės ir bendradarbiavimo susitarimo.
15. Konservatoriai baiminasi, kad po pokyčių JAV Europoje gali pradėti šeimininkauti Rusija
Portalas "Delfi"", 2006 11 13
Opozicinė Tėvynės sąjunga baiminasi, jog pasikeitus politinei situacijai JAV, gali keistis ir jos užsienio politika, o tai leistų Rusijai sustiprinti savo įtaką Europoje.
16. Rusijos ir ES naujas susitarimas - po viršūnių susitikimo Helsinkyje
Portalas "Delfi"", 2006 11 03
Lapkritį Helsinkyje vyksiančiame viršūnių susitikime Rusijos ir Europos Sąjungos (ES) lyderiai duos pradžią naujam Rusijos ir ES susitarimui, pareiškė užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.
17. S.Lavrovas: Rusijos santykiams su Latvija ir Estija normalizuoti kliūčių nėra
Portalas "Delfi"", 2006 11 03
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas nemato rimtų kliūčių visiškai normalizuoti Rusijos santykius su Latvija ir Estija.
18. JAV pareigūnas perspėja Europą dėl priklausomybės nuo Rusijos dujų
Portalas "Delfi"", 2006 10 30
Dėl naujo dujotiekio, kuris eis Baltijos jūros akvatorija iš Rusijos į Vokietiją, Europa gali tapti dar labiau priklausoma nuo Rusijos dujų, pirmadienį interviu Vokietijos verslo dienraščiui perspėjo aukštas JAV pareigūnas.
19. Europos mestas iššūkis V.Putinui kol kas negąsdina Kremliaus
Arminas Norkus, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 28
„Europos Sąjunga derybose su Rusija bene pirmąkart prabilo vienu balsu“, – taip ar panašiai praėjusio penktadienio susitikimą Lahtyje komentavo didžioji dalis Europos žiniasklaidos.
20. Maskva tikisi greitai pradėti derybas su ES dėl naujo bendradarbiavimo
Portalas "Delfi"", 2006 10 23
Rusija planuoja iki šių metų pabaigos pradėti derybas dėl naujo bendradarbiavimo susitarimo su Europos Sąjunga (ES), pareiškė užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.
Iš viso: 99
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-99]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas