Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atsistatydinę valdininkai ir politikai


1. K.Rupulevičius per teismą bando grįžti į Aplinkos ministeriją
Dainius Sinkevčius, Portalas "Delfi"", 2010 11 30
Skandalingai pagarsėjęs Seimo narės Astos Baukutės sutuoktinis Kęstutis Rupulevičius per teismą bando ne tik grįžti į Aplinkos ministeriją (AM), bet ir prisiteisti keliasdešimt tūkstančių litų už esą priverstinę pravaikštą.
2. Teismas: buvęs Darbo biržos vadovas turi būti grąžintas į pareigas
Portalas "Delfi"", 2010 11 02
Pernai kovą atleistas Lietuvos darbo biržos vadovas Vidas Šlekaitis turi būti grąžintas į šias pareigas, nusprendė Vilniaus apygardos administracinis teismas, kurio sprendimas per 14 dienų dar gali būti apskųstas.
3. Teismas nusprendė, kad FNTT tyrėja nušalinta pagrįstai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 10 18
Ikiteisminio tyrimo duomenų atskleidimu ir piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi įtariama Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) tyrėja Lina Andriuškevičienė yra pagrįstai nušalinta nuo pareigų.
4. Įtariamąja tapusi FNTT tyrėja nori toliau tirti bylas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 10 14
Ikiteisminio tyrimo duomenų atskleidimu ir piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi įtariama Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) tyrėja Lina Andriuškevičienė mano, kad yra nepagrįstai nušalinta nuo pareigų.
5. Vilniaus apskrities viršininkas J.Vasiliauskas traukiasi iš pareigų
Portalas "Delfi"", 2010 06 07
Vilniaus apskrities viršininkas Jonas Vasiliauskas pasitraukė iš pareigų. Vyriausybė pirmadienį posėdyje pritarė jo atleidimui. Kaip per posėdį informavo ministro pirmininko kancleris Deividas Matulionis, J.Vasiliauskas "susirado kitą darbą".
6. Buvusiam Panevėžio policijos vadovui darbą parūpino V.Grigaravičius
Inga Kontrimavičiūtė, "Sekundė", DELFI, 2010 06 02
Dėl privatizuoto tarnybinio kotedžo teismų slenksčius minantis buvęs Panevėžio policijos vadovas Stanislovas Poliakas ir dėl gyvenimo liudytojų apsaugos bute ir kelionių tarnybinių automobiliu iš Vilniaus namo į Alytų piktnaudžiavimu tarnyba apkaltintas buvęs generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius – vėl kolegos.
7. Atleidžiami generalinio prokuroro pavaduotojai V.Barkauskas ir G.Jasaitis
Portalas "Delfi"", 2010 04 19
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretus, kuriais, pasibaigus įgaliojimams, balandžio 30 dieną iš pareigų atleidžiami generalinio prokuroro pavaduotojai Vytautas Barkauskas ir Gintaras Jasaitis.
8. Su Lietuva besiteisiantis R.Paksas pats gali būti pažeidęs piliečių teises
Portalas "Delfi"", 2010 04 06
Su Lietuva tarptautiniame teisme Strasbūre bandantis bylinėtis Europos Parlamento narys, pašalintas prezidentas Rolandas Paksas ir pats gali būti dar anksčiau pažeidęs Lietuvos piliečių teises.
9. Teisėjų taryboje A.Valantino „gerbėjams“ grasinta iškviesti policiją
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 04 02
Teisėjų taryba penktadienį vienbalsiai pritarė, kad vasarį iš generalinio prokuroro pareigų atsistatydinęs Algimantas Valantinas grįžtų dirbti į Vilniaus miesto antrąjį apylinkės teismą, iš kurio išėjęs jis ėmė vadovauti Generalinei prokuratūrai.
10. A.Valantinas pirmauja atrankoje į laisvas teisėjų vietas
Portalas "Delfi"", 2010 03 17
Buvusį generalinį prokurorą Algimantą Valantiną Pretendentų į teisėjus atrankos komisija iškėlė į pirmąją vietą tapti teisėju visuose trijuose sostinės teismuose, kuriuose A.Valantinas siekia dirbti.
11. Teismas: buvęs premjero patarėjas S.Spėčius pažeidė tarnybinę etiką
Portalas "Delfi"", 2010 03 15
Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atmetė Sauliaus Spėčiaus skundą Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai (VTEK) dėl 2008-10-09 sprendimo dalies pripažinti jį pažeidusiu Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas panaikinimo.
12. A.Valantinas veržiasi į teisėjus
Portalas "Delfi"", 2010 03 03
Iš generalinio prokuroro pareigų atleistas Algimantas Valantinas ilgai be darbo sėdėti neketina - jis jau padavė dokumentus dalyvauti net trijuose konkursuose į laisvas teisėjų vietas.
13. Šalin V.Ušacką! Tegyvuoja V.Ušackas!
Arkadijus Vinokuras, Portalas lrytas.lt, 2010 02 24
Neklystančių žmonių nėra. Ypač, kai tie žmonės yra politikai. Manydami, kad kompromiso vardan galima paaukoti principus, daugelis politikų veiksmų kaip tik ir virsta jau iš anksto užprogramuotomis klaidomis.
14. A.Valantinas ruošiasi grįžti dirbti į teismą
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2010 02 23
Didžiausia teisėsaugos problema yra visuomenės pasitikėjimo stoka, pradedant prokurorais, baigiant teismai. Taip antradienį po apsilankymo Generalinėje prokuratūroje pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė.
15. Generolą nuolat gynęs ministras surado jam šiltą vietą
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2010 02 23
Šią savaitę baigiasi Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vado generolo Sauliaus Stripeikos kadencija.
16. V.Muntianas teisme vėl nepasirodė
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2010 01 11
Teismui ir toliau nepavyksta pradėti nagrinėti buvusio Seimo Pirmininko Viktoro Muntiano korupcijos bylos – pirmadienį Kauno apygardos teismas bylos nagrinėjimą atidėjo jau 7 kartą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas