Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atsistatydinę valdininkai ir politikai


1. P.Malakauskas – pretendentas į Energetikos inspekcijos vadovus
Portalas "Delfi"", 2009 12 29
Buvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo Povilo Malakausko kandidatūra svarstoma į Valstybinės energetikos inspekcijos vadovus.
2. „Sodros” vadovas išėjimą „aplaistė”
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2009 12 19
„Sodros" direktoriaus kėdę paliekantis Mindaugas Mikaila atsisveikinimo vakarėlį pavaldiniams surengė Birštone. Jo teigimu, švęsta už savus, o ne už mokesčių mokėtojų pinigus.
3. „Savo noru“
Jurgis Jurgelis, Portalas "Delfi"", 2009 12 17
Kai krito sidabrinės snaigės ir temperatūra krito iki minus 17 Vilniuje (šiaurinėse Lietuvos rajonuose iki minus 20), Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius, atsilapojęs paltą, vienplaukis, savo noru išėjo lauk iš VSD. Labai skubėjo įsilieti į bedarbių gretas, net ambasados niekas nespėjo jam pasiūlyti.
4. Seimas pritarė P.Malakausko atsistatydinimui
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 12 17
Dauguma Seimo narių prisipažino negalintys prieštarauti Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo Povilo Malakausko norui trauktis iš pareigų, tačiau net po frakcijų susitikimų abejojo, ar atsistatydinimo pareiškimą jis parašė visiškai laisva valia, bei kritikavo kai kuriuos prezidentės Dalios Grybauskaitės žingsnius.
5. D.Grybauskaitė: jei diplomatas nori politikuoti, tegul eina kitur
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 12 16
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, komentuodama savo ketinimus atšaukti Mečį Laurinkų iš ambasadoriaus pareigų Gruzijoje, teigia, jog šis klausimas buvo svarstomas ir su Užsienio reikalų ministerija derinamas beveik mėnesį.
6. Teismas vėl ėmėsi J.Borisovo išsiuntimo bylos
Portalas "Delfi"", 2009 11 26
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) ketvirtadienį uždarame posėdyje vėl ėmė nagrinėti verslininko, Rusijos piliečio Jurijaus Borisovo išsiuntimo iš Lietuvos bylą.
7. V.Muntianą grasinama jėga atvesdinti į teismą
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2009 11 09
Teismui niekaip nepavyksta pradėti nagrinėti buvusio Seimo Pirmininko Viktoro Muntiano kyšininkavimo bylos – pirmadienį Kauno apygardos teismas bylos nagrinėjimą dar kartą atidėjo.
8. Teismas neatnaujino buvusio Karinių oro pajėgų vado bylos
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 09
Dėl pokalbių su aukštu rusų generolu pareigų netekęs Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų (KOP) vadas pulkininkas Jonas Marcinkus neįrodė, kad turėtų būti atnaujintas procesas jo byloje dėl atleidimo iš darbo.
9. Teismas iš dalies patenkino A.Paulausko skundą prieš VTEK
Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) ketvirtadienį iš dalies patenkino buvusio aplinkos ministro, Naujosios sąjungos lyderio Artūro Paulausko skundą dėl jam nepalankaus praėjusių metų Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimo.
10. Dėl Valdovų rūmų A.Brazauskas užsirūstino ir ant R.Vilkaičio
Aurelijus Griškevičius, Portalas "Delfi"", 2009 10 02
Premjero Andriaus Kubiliaus nepriimtas prezidentas Algirdas Brazauskas supyko ir ant kultūros ministro, kuris kitų metų finansavimą Valdovų rūmams sumažino trečdaliu, iki 17 milijonų litų.
11. V.Adamkaus turtas pernai padidėjo
Portalas "Delfi"", 2009 10 01
Prezidento Valdo Adamkaus ir jo sutuoktinės Almos Adamkienės turtas 2008-aisiais, lyginant su 2007 metais, padidėjo beveik 150 tūkst. litų. Pagal "Valstybės žiniose" ketvirtadienį skelbiamą pajamų deklaraciją V.Adamkus pernai turėjo 129 tūkst.
12. G.Vilkelis prašo teismo grąžinti jį į Seimo kanclerio postą
Portalas "Delfi"", 2009 10 01
Buvęs Seimo kancleris Gintautas Vilkelis teismo prašo grąžinti jį į buvusias pareigas. Tai ketvirtadienį BNS patvirtino Vilniaus apygardos administracinio teismo (VAAT), kuriame buvo nagrinėjama buvusio kanclerio byla, atstovė spaudai Sigita Jacinevičienė-Baltaduonė.
13. V.Muntiano teismas dar kartą atidėtas - jam diagnozuota onkologinė liga
Paulius Garkauskas, Rafael Achmedov, Portalas "Delfi"", 2009 09 22
Buvusio Seimo pirmininko Viktoro Muntiano teismas dar kartą atidėtas. Antradienį Kauno apygardos teismą pasiekė Vilniaus Santariškių ligoninės medikų raštas, kuriame teigiama, kad V. Muntianas serga onkologine liga ir „jam dalyvauti teismo posėdžiuose būtų sudėtinga“.
14. A.Valinskas iš apartamentų kraustysis į mažą kambarėlį
Raimonda Ramelienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 09 18
Seimo pirmininko kėdės netekęs ir ketvirtadienį iš apartamentų pirmuosiuose Seimo rūmuose išsikraustęs A.Valinskas dar neturi naujo darbo kabineto.
15. Buvęs premjeras G.Kirkilas beveik po metų grąžino Ministro pirmininko tarnybai kompiuterius ir telefonus
Portalas "Delfi"", 2009 09 16
Buvęs premjeras socialdemokratas Gediminas Kirkilas grąžino Ministro pirmininko tarnyba pervadintai Vyriausybės kanceliarijai telefonus ir kompiuterius, kuriais naudojosi dar beveik metus po to, kai baigė vadovauti Vyriausybei.
16. Netekęs posto A.Valinskas galės gauti visą Seimo nario atlyginimą
Portalas "Delfi"", 2009 09 16
Atleidimas iš Seimo pirmininko pareigų "prisikėlėliui" Arūnui Valinskui gali būti finansiškai naudingas. Iki šiol vidutinės pensijos dydžio atlyginimą ėmęs politiką galės gauti pilną Seimo nario algą.
17. Neblaivus kavinėje šaudęs J.Paulikas nepraranda vilties atgauti ginklą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 09 03
Neblaivus į virėją sostinės „Amatininkų užeigoje“ šaudęs buvęs prezidento Algirdo Brazausko apsaugininkas Jonas Paulikas vis dar nepraranda vilties atgauti ginklą.
18. Dėl sunkios V.Muntiano ligos atidėtas teismo posėdis
Portalas "Delfi"", 2009 09 02
Kauno apygardos teismas trečiadienį turėjo pradėti nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje vienas kaltinamųjų - buvęs Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas, tačiau teismo posėdis atidėtas dėl sunkios politiko ligos.
19. Teismas leido griauti buvusius E.Kaliačiaus statinius už valstybės lėšas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 02 17
Buvusio Vilniaus policijos vadovo Eriko Kaliačiaus sūnaus Andriaus nelegalūs statiniai bus nugriauti iš valstybės lėšų. Tokį leidimą Vilniaus apskrities viršininko administracijai (VAVA) antradienį davė Vilniaus rajono apylinkės teismas.
20. Prašoma negriauti E.Kaliačiaus sūnaus statinių, nes esą bus padaryta žala gamtai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 02 05
Buvusio Vilniaus policijos vadovo Eriko Kaliačiaus sūnaus Andriaus nelegalių statinių istorija gali persikelti į Konstitucinį Teismą (KT).

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas