Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atsistatydinę valdininkai ir politikai


1. E.Kaliačius emigruoja į Juodkalniją
Portalas "Delfi"", 2008 11 29
Gyventi iš naujo. Toks buvusio Vilniaus policijos vadovo Eriko Kaliačiaus iššūkis ir pasirinkimas. Ekskomisaras nutraukė visus saitus, siejusius jį su Lietuva, ir emigruoja į Juodkalniją. 53-ejų E.Kaliačius jaučiasi gimęs iš naujo, nes savo gyvenimą pakeitė iš esmės.
2. Migracijos departamentui nepavyksta išsiųsti J.Borisovo
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 11 24
Teismas leido buvusiam nušalintojo prezidento Rolando Pakso finansiniam rėmėjui, Rusijos piliečiui Jurijui Borisovui likti Lietuvoje.
3. V.Račkauskas ir S.Mecelica nesieks vadovauti policijai
Portalas "Delfi"", 2008 11 20
Policijos generalinio komisaro Vizgirdo Telyčėno patarėjas Visvaldas Račkauskas ir laikinai Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas einantis Sigitas Mecelica ketvirtadienį nusprendė nedalyvauti atrankoje į policijos vadovo postą.
4. A.Paulauskas atsistatydina iš Naujosios sąjungos vadovų
Portalas "Delfi"", 2008 11 15
Pralaimėjimą Seimo rinkimuose patyrusios Naujosios sąjungos (NS) vadovas Artūras Paulauskas nutarė trauktis iš pirmininko posto.
5. R.Paksas dirba dukros įmonėje
Portalas "Delfi"", 2008 11 12
Rolandas Paksas duonai prisiduria iš autorinių atlyginimų, kuriuos moka dukters Ingos vadovaujama nekilnojamojo turto bendrovė. Tai prisipažino pati I.Stumbrienė. Kaip rašo „Lietuvos rytas”, bendrovės „Esmė“ direktorė teigia tėvą samdanti tik tam tikriems darbams.
6. Buvęs VSD pareigūnas pralaimėjo teismą
Portalas "Delfi"", 2008 10 18
Buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) Antrosios valdybos ketvirtojo skyriaus viršininkas Kastytis Braziulis patyrė dar vieną nesėkmę. Pripažinta, kad iš tarnybos jis atleistas teisėtai.
7. Teismas nepatikėjo pulkininko versija dėl susidorojimo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 10 17
Buvęs Krašto apsaugos ministerijos Logistikos valdybos vadas, pulkininkas leitenantas Giedrius Vasiliauskas teisme neįrodė, kad su juo buvo susidorota.
8. E.Kaliačiaus sūnaus statinius įsigijusi pensininkė teismo prašo jų negriauti
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 10 13
Iš buvusio sostinės policijos vadovo Eriko Kaliačiaus sūnaus Andriaus žemės sklypą su nelegaliais statiniais Vilniaus rajone įsigijusi 80 metų pensininkė Eglė Marija Bimbirienė siekia, kad teismas pakeistų savo sprendimą, nurodantį nugriauti statinius. Kol teismas dar nepaskelbė savo verdikto, sklypo savininkė žemę padovanojo savo giminaitei.
9. A.Lukoševičiaus karjera sudomino etikos sargus
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 07 24
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija aiškinsis, ar buvęs Valstybinio turizmo departamento (VTD) direktorius Alvytis Lukoševičius nepažeidė įstatymo įsidarbinęs turizmo bendrovės „Balturas“ generaliniu direktoriumi.
10. Sklypais prekiavęs buvęs STT pareigūnas nelaimėjo prieš Lietuvą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 07 18
Buvusiam Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnui, šokėjos Editos Daniūtės sutuoktiniui Mindaugui Vasiliauskui nepavyko teisme įrodyti, kad jo nekilnojamojo turto sandorius apmokestinusi Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) elgėsi neteisėtai. Vilniaus apygardos administracinis teismas penktadienį atmetė M. Vasiliausko skundą dėl sumokėtų mokesčių grąžinimo bei neturtinės žalos atlyginimo.
11. R.Turčinskas vengia Seimo nario darbo
Portalas "Delfi"", 2008 07 05
Iš ministro pareigų prezidento Valdo Adamkaus dekretu birželio 28-ąją atleistas Rimvydas Turčinskas pastaruoju metu nebesirodo Seime.
12. A.Pocius suspėjo laiku išsikraustyti iš tarnybinio buto
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 07 01
Ankstesnis Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius, nesėkmingai bandęs gerokai mažesne nei rinkos kaina privatizuoti tarnybinį butą, buvo priverstas jį palikti. Tai buvęs pareigūnas padarė iki liepos, kaip ir buvo sutaręs su savo įpėdiniu Povilu Malakausku.
13. Konservatoriai į rinkimų sąrašą nepriėmė buvusių saugumiečių
Portalas "Delfi"", 2008 06 29
Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) savo rinkimų sąraše nerado vietos buvusiems Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnams Vytautui Damuliui ir Kastyčiui Braziuliui, nors anksčiau kvietė juos dalyvauti politikoje.
14. Buvusiam politikui A.Baranauskui uždrausta 3 m. dirbti valstybės tarnyboje
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 06 28
Ketvirčio milijono litų kyšio iš bendrovės „Lukoil Baltija" prezidento Ivano Paleičiko ir dar dviejų verslininkų reikalavęs buvęs Vilniaus miesto tarybos narys Algis Baranauskas sulaukė nuosprendžio už piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi.
15. Bus teisiamas buvęs vyriausiasis Klaipėdos prokuroras
Asta Kažukauskienė, Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2008 06 25
Piktnaudžiavimu tarnyba ir kurstymu iššvaistyti svetimą turtą įtariamam buvusiam Klaipėdos miesto apylinkės vyriausiajam prokurorui Stanislovui Stulpinui teks sėsti į teisiamųjų suolą. Tuo metu eksprokuroro gynėjas teismui skundžia tyrimą atlikusio prokuroro veiksmus – esą jis taip pat piktnaudžiavo tarnyba.
16. Panevėžio mero posto netekęs V.Matuzas – be vietos
Gintautas Subačius, "Panevėžio balsas", Portalas "Delfi", 2008 06 21
Praėjusią savaitę mero posto netekęs konservatorius Vitas Matuzas blaškosi, lyg būtų ne savo kailyje. Vakar vykusiame neeiliniame miesto posėdyje jis įsitaisė ne šalia bendrapartiečių, o bičiulių socialdemokratų pašonėje. Užgautų ambicijų neslėpė ir vicemero posto netekęs Petras Luomanas.
17. A.Paleckis paliko Vilniaus socdemų frakciją
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 06 18
„Fronto“ partiją įsteigęs Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Algirdas Paleckis paliko socialdemokratų (LSDP) frakciją sostinės taryboje.
18. Nušalinta VVKT viršininkė išvyko į komandiruotę
Portalas "Delfi"", 2008 06 11
Piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi įtariama ir nuo pareigų nušalinta Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) vadovė Aurelija Kulčickienė-Gutienė neatsisako tarnybinių komandiruočių, skelbia TV3 „Žinios“.
19. Per Lietuvos teritoriją – J.Borisovo „Aviabaltikos“ prekybos ginklais viražai
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2008 05 23
Pašalintojo prezidento Rolando Pakso apkaltos vieno pagrindinių herojų, buvusio R. Pakso rėmėjo Jurijaus Borisovo aviacijos kompanija „Aviabaltika“ - vėl atsakingų Lietuvos žinybų akiratyje. Pagal Lietuvos Ginklų fondo oficialioms institucijoms pateiktą informaciją, „Aviabaltika“ neturėdama licencijos į Lietuvos teritoriją buvo įvežusi ypač pavojingų ginklų kategorijai priskiriamus raketų paleidimo įrenginius B8V20, skirtus Irako Gynybos ministerijai.
20. Prie Margio ežero - Brazauskų gyvenamasis namas
Portalas "Delfi"", 2008 05 10
Dar pernai prie Margio ežero garsioji šalies pora Kristina ir Algirdas Brazauskai teturėjo nedidelę pirtelę, o jau šiemet šalia jos išdygo ir įspūdingas namas su kolonomis, rašo dienraštis „L.T.“.
Iš viso: 27
Straipsniai: [1-20] [21-27]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas