Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atsistatydinę valdininkai ir politikai


1. E.Kaliačius leis dar vieną „Lietuvos aidą“?
Jonas Papinigis, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 11 16
Dienraščio "Lietuvos aidas" leidėjas Algirdas Pilvelis buvo apstulbintas, kai sužinojo, kad "Lietuvos paštas" renka prenumeratą dar vienam tokio pat pavadinimo leidiniui - mat viena buvusi dienraščio darbuotoja pateikė įgaliojime rinkti prenumeratą dar vienam tokio pat pavadinimo laikraščiui.
2. Aukštų pareigų netekęs D.Gudelis puoselėja viltis grįžti į politiką
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 10 10
Iš prezidento patarėjų komandos pasitraukęs ir aukšto posto valstybės tarnyboje nesulaukęs Darius Gudelis ketina grįžti į aktyvią politiką.
3. Buvęs ministras paniro į pramogas
Po medžioklės Afrikoje G.Bužinskas pirks visureigį ir motociklą, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 05
Teisingumo ministro portfelio vasarą netekęs ir į Vilniaus universitetą skaityti paskaitų grįžęs Gintautas Bužinskas, regis, nesikremta dėl nutrūkusios aukšto valdininko karjeros
4. Ekskomisarui nepavyko pasipelnyti
Ainis Gurevičius, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 10 03
Vilniaus apygardos administracinis teismas pirmadienį, kai policija šventė savo profesinę šventę, atmetė buvusio Vilniaus policijos viršininko Eriko Kaliačiaus skundą dėl neišmokėtos algos dalies priteisimo.
5. Teismas atmetė E.Kaliačiaus skundą dėl algos
Portalas "Delfi"", 2006 10 02
Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė Eriko Kaliačiaus skundą Vilniaus miesto Vyriausiajam policijos komisariatui dėl neišmokėtos darbo užmokesčio dalies priteisimo, sakoma teismo pranešime spaudai.
6. Nubaustas teisingai
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 09 21
Buvusiam Vilniaus policijos šefui Erikui Kaliačiui nepavyko pasiekti savo tikslo.
7. E.Kaliačius nesulaukė teismo malonės
Lina Vyšniauskienė, Dienraštis "Respublika", 2006 09 21
Vilniaus apygardos teismas vakar buvusiam sostinės policijos vadovui Erikui Kaliačiui paliko galioti tą patį apylinkės teismo nuosprendį - treji metai laisvės atėmimo, atidedant bausmės vykdymą dvejiems metams.
8. Ekskomisaro apeliacinis skundas atmestas
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 09 21
Vakarykštis apeliacinės instancijos teismo sprendimas reiškia, kad įsiteisėjo balandžio 14 dieną Vilniaus miesto 3-iojo apylinkės teismo paskelbtas nuosprendis, kuriuo Erikui Kaliačiui buvo skirta trejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant dvejiems metams.
9. Kaliačius neišsisuko. Kaltas!
Ruslanas Arbušauskas, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 09 21
Vilniaus apygardos teismas vakar atmetė už areštantų išnaudojimą privatiems reikalams nuteisto buvusio Vilniaus policijos vadovo E.
10. Teismas atmetė apeliacinį E.Kaliačiaus skundą
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi"", 2006 09 20
Vilniaus 3-iojo apylinkės teismo nuosprendis, kuriuo buvusiam sostinės policijos viršininkui Erikui Kaliačiui už piktnaudžiavimą tarnyba buvo skirta 3 nelaisvės metų bauda jos vykdymą atidedant dvejiems metams, yra pagįstas ir teisėtas.
11. Siekdamas išteisinimo E.Kaliačius kaltę verčia sūnui
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi"", 2006 09 19
Buvęs sostinės policijos viršininkas, advokatas, dabar saugos paslaugų bendrovės „Trikampis žiedas" akcininkas Erikas Kaliačius siekia būti išteisintas areštantų išnaudojimo ir piktnaudžiavimo tarnyba byloje, kurią pirmadienį apeliacine tvarka pradėjo nagrinėti Vilniaus apygardos teismas.
12. Iš aukšto posto - į bedarbių gretas
Rita Krušinskaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 08 11
Praradęs galimybę tapti Valkininkų vaikų ligoninės "Pušelė" direktoriumi, buvęs Alytaus apskrities viršininko pavaduotojas Arturas Juškauskas papildė bedarbių gretas.
13. Iš aukšto posto - į bedarbių gretas
Portalas "Delfi", 2006 08 11
Praradęs galimybę tapti Valkininkų vaikų ligoninės "Pušelė" direktoriumi, buvęs Alytaus apskrities viršininko pavaduotojas Artūras Juškauskas papildė bedarbių gretas.
14. Per apkaltą posto netekusį R.Paksą iki šiol gina Lietuvos diplomatinis pasas
Portalas "Delfi", 2006 08 02
Diplomatinis pasas, su kuriuo aplink pasaulį skrido pašalintas prezidentas Rolandas Paksas, padėjo jam išvengti nemalonumų užsienyje, bet sukėlė šurmulį Lietuvoje.
15. Pašalintam prezidentui – ministerijos malonė
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 08 02
Diplomatinis pasas, su kuriuo aplink pasaulį skrido pašalintas prezidentas Rolandas Paksas, padėjo jam išvengti nemalonumų užsienyje, bet sukėlė šurmulį Lietuvoje.
16. Savaitės žmogus - Rolandas Paksas, tapęs pirmuoju lietuviu, vienmotoriu lėktuvu apskridusiu pasaulį
Julius Girdvainis, Dienraštis "Respublika", 2006 07 29
Per 47 dienas nušalintasis prezidentas Rolandas Paksas su kolega Rusijos piliečiu Vladimiru Makagonovu nuskrido apie 54 tūkst. km - gerokai daugiau, nei driekiasi pusiaujas, kurį drąsūs lakūnai kirto du kartus.
17. VIP bedarbiai
Saulius Chadasevičius, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 07 14
Negausias Lietuvos bedarbių gretas papildys elito atstovai.
18. Nauja pensininko aistra – asfaltuoti kelius
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 07 12
Kol socialdemokratų lyderio Algirdo Brazausko partijos bičiuliai bandė sulipdyti naują valdančiąją koaliciją, buvęs premjeras rūpinosi asmenine gerove.
19. E.Kaliačius – jau nebe advokatas
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 06 23
Buvusiam sostinės policijos šefui Erikui Kaliačiui, kuris yra nuteistas dėl piktnaudžiavimo tarnyba siekiant sau asmeninės naudos, apkarto advokato duona.
20. Kieno pusėje valstybė?
Audrius Bačiulis, Savaitraštis „Veidas“, 2006 06 22
Nesibaigianti politinė sumaištis valstybėje nustūmė į antrus ar net trečius spaudos puslapius daug svarbesnį nei partijų tarpusavio nesutarimai dalyką.
Iš viso: 49
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-49]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas