Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seksualinis nepakantumas


1. Austrijos ambasadorius gėjus: Lietuvoje buvau sutiktas puikiai
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2013 12 19
Kartu su partneriu Vilniuje reziduojantis Austrijos ambasadorius Lietuvoje Johannas Spitzeris sako mūsų šalyje sutiktas puikiai.
2. Draudimo įsivaikinti homoseksualiems asmenims nebus
Portalas alfa.lt", 2013 12 11
Vyriausybė posėdyje trečiadienį patvirtinto nepritarimą Seime svarstomoms pataisoms, kuriomis į teisės aktus būtų įrašytas draudimas įsivaikinti homoseksualiems asmenims.
3. E. Johnas per koncertą Rusijoje neslėpė nusivylimo homoseksualų nepalaikančiu įstatymu
Portalas alfa.lt", 2013 12 08
Britų popmuzikos legenda Eltonas Johnas šeštadienį Rusijoje išvengė rimtos kritikos po koncerto Maskvoje, kurio metu metė iššūkį prieštaringai vertinamam šios šalies įstatymui dėl „homoseksualumo propagandos“ nepilnamečiams uždraudimo.
4. Homoseksualų lytinis aktas autobusų stotelėje nesužavėjo nei praeivių, nei policininkų
Portalas "Delfi"", 2013 10 06
Sekmadienį, 5.57 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, kad Šilutės plente, autobusų stotelėje "Rasa" lytiškai santykiauja du jauni vyrai.
5. Rusijos homoseksualai sulaukė palaikymo iš Vilniaus
Liucija Zubrutė, Portalas "Delfi"", 2013 09 08
Prie Rusijos ambasados Vilniuje 15 val. susirinkę apie 40 aktyvistų prisijungė prie dar maždaug 50 pasaulio miestų, kurie sekmadienį bučiuodamiesi protestuoja prieš birželį priimtą įstatymą, kuris draudžia „homoseksualumo propagandą“.
6. Po R. Pakso skundo - tyrimas dėl P. Gražulio sulaikymo aplinkybių
Portalas "Delfi"", 2013 08 06
Vidaus reikalų ministerija (VRM) pradėjo tyrimą, kuriuo siekiama nustatyti incidento tarp Seimo nario Petro Gražulio ir policijos pareigūnų, kuris įvyko liepos 27 d. Lietuvos gėjų lygos organizuotų eitynių „Už lygybę“ metu, aplinkybes.
7. Už elgesį per homoseksualų eitynes P. Gražuliui skirta bauda
Portalas alfa.lt", 2013 07 30
Už elgesį per Vilniuje šeštadienį vykusias gėjų eitynes parlamentarui Petrui Gražuliui skirta 200 litų bauda.
8. Vilniaus policija suskaičiavo, kiek išleido gėjų eitynių apsaugai
Portalas alfa.lt", 2013 07 29
Vilniaus policija šeštadienį Gedimino prospektu vykusių seksualinių mažumų eitynių apsaugai išleido per 180 tūkst. litų.
9. Prokurorai imasi P. Gražulio
Portalas "Delfi"", 2013 07 29
Seimo narys Petras Gražulis netrukus turėtų sulaukti prokurorų dėmesio. Šiuo metu sprendžiama, ar dėl parlamentaro viešų pasisakymų pradėti ikiteisminį tyrimą.
10. G. Labanauskas. Vilnius – gėjų sostinė 2013
Gintautas Labanauskas, Portalas "Delfi"", 2013 07 29
Nuostabu, tegyvuoja tolerancija. Mus jau pagyrė Švedijos ministrė - tokio gražaus, spalvingo renginio, švytinčio visomis vaivorykštės spalvomis, Lietuva dar niekada neturėjo.
11. Per homoseksualų eitynes sumuštas policininkas jau grįžo į darbą
Mindaugas Jackevičius,, Portalas "Delfi"", 2013 07 29
Eitynių „Už lygybę“ metu sužalotas policijos pareigūnas sekmadienį paleistas iš ligoninės ir pirmadienį jau tęsia tarnybą. Jam nustatyta pilvo kontūzija.
12. Teisininkas: policija galėjo „nukenksminti“ P. Gražulį
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 07 29
Seimo narys Petras Gražulis žada skųsti policiją dėl jo atžvilgiu šeštadienį taikytos prievartos.
13. Užfiksuota, kas į eitynių dalyvius svaidė kiaušinius
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2013 07 29
Kiaušinių lietumi žygiuojančius eitynių „Už lygybę“ dalyvius pasitikę protestuotojai buvo sulaikyti policijos ir užfiksuoti fotografų.
14. Homoseksualų eitynėse siautėjęs P. Gražulis jau tapo tautosaka
Portalas "Delfi"", 2013 07 28
Gėjų ir lesbiečių eitynėse pareigūnų nešte išneštas Seimo narys Petras Gražulis savo „žygiu“ jau įkvėpė interneto šmaikštuolius. Apie politiką jau kuriami montažai ir anekdotai.
15. Kiaušiniais apmėtyta M. A. Pavilionienė: tai juk grožio kaukė
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2013 07 27
Eitynėse „Už lygybę“ pačiame priekyje žygiavusios Seimo narės Marija Aušrinė Pavilionienė ir Giedrė Purvaneckienė už drąsą sumokėjo į jas skrendančiais kiaušiniais. Kiaušiniais apmėtytas ir svečias iš JAV – žmogaus teisių aktyvistas, pirmojo atviro homoseksualaus JAV politiko Harvey Milko sūnėnas, H. Milko fondo prezidentas Stuartas Milkas.
16. Per homoseksualų paradą sužalotas policininkas, jis išvežtas į ligoninę
Portalas "Delfi"", 2013 07 27
Tvarką Vilniaus mieste prižiūrėjusių pareigūnų teigimu, eitynių „Už lygybę“ metu buvo sulaikyti 28 asmenys. Pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai. Vienas iš jų dėl viešosios tvarkos sutrikdymo, kitas – dėl to, kad dar prieš renginį eitynių dalyvių patikrinimo metu pas vieną asmenį buvo rasta narkotinių medžiagų.
17. Pirmasis kovoje su homoseksualais krito V. Šustauskas, po pusvalandžio - ir P. Gražulis
Portalas "Delfi"", 2013 07 27
Dar prieš prasidedant teismo sankcionuotoms seksualinių mažumų eitynėms Vilniuje, Gedimino prospekte, sulaikytas buvęs Kauno meras Vytautas Šustauskas.
18. Švedijos ministrė: eitynės „Už lygybę“ - geras pirmininkavimo ES startas
Portalas alfa.lt", 2013 07 26
Vilniuje viešinti už Europos Sąjungos reikalus atsakinga Švedijos ministrė Birgitta Ohlsson sako, kad šeštadienį vyksiančios eitynės "Už lygybę" - gera Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai (ES) pradžia.
19. JAV homoseksualų legendos sūnėnas: man bus didžiulė garbė žygiuoti su tokiais lietuviais
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2013 07 25
Šeštadienį Vilniuje vyksiančiose eitynėse „Už lygybę“ žygiuos ir svečias iš JAV – žmogaus teisių gynėjas ir LGBT teisių aktyvistas, pirmojo atviro homoseksualaus JAV politiko Harvey Milko sūnėnas, H. Milko fondo prezidentas Stiuartas Milkas.
20. Režisierius R. Zabarauskas išleido žemėlapį, žymintį gėjams ir lesbietėms draugiškas sostinės vietas
Portalas "Delfi"", 2013 07 24
Trečiadienį kino režisierius Romas Zabarauskas pristatė „LGBT Friendly“ Vilnius žemėlapį, žymintį sostinės vietas, išreiškusias palaikymą LGBT (Lesbietėms, gėjams, biseksualams ir transseksualams).
Iš viso: 34
Straipsniai: [1-20] [21-34]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas