Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seksualinis nepakantumas


1. P.Korėjos Vyriausybė ragina atsisakyti sekso viešnamiuose
Portalas "Delfi"", 2006 12 27
Pietų Korėjos vyriausybė dalina dovanas kiekvienam biuro darbuotojui, kuris pasižada per šventes nesilankyti viešnamiuose.
2. Gėjai suskaldė JAV Bažnyčią
Portalas "Delfi"", 2006 12 18
Aštuonios parapijos Episkopalinės Bažnyčios JAV Virdžinijos vyskupijoje didele persvara nubalsavo už savo atsiskyrimą, sekmadienį paskelbė Bažnyčia.
3. Katalikų Bažnyčia Oregone moka kompensacijas už seksualinę prievartą
Portalas "Delfi"", 2006 12 12
Oregono Portlando katalikų arkivyskupija patenkino daugumą iš 175 reikalavimų sumokėti kompensacijas už seksualinį išnaudojimą ir taip žengė dar vieną žingsnį į priekį stengdamasi išvengti bankroto, pirmadienį sakė teisėjai, tarpininkaujantys šiems susitarimams.
4. Seksualinės mažumos ragina rauti iš visuomenės prietarus
Portalas „Omni“, 2006 12 08
Tarptautinė jaunų žmonių ir studentų - lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transvestitų organizacija (IGLYO) ragina Europos Sąjungos (ES) šalis ryžtingiau atsikratyti prietarų dėl gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transverstitų.
5. Dėl sekso skandalo Lenkijoje - pirmalaikiai rinkimai?
Portalas "Delfi"", 2006 12 08
Lenkiją valdantys konservatoriai gali sušaukti pirmalaikius rinkimus, jei bus patvirtinta, kad mažesnei valdančiosios koalicijos partnerei priklausantis vicepremjeras tikrai reikalavo iš pavaldinių lytinių paslaugų, penktadienį sakė vienas aukšto rango vyriausybės pareigūnas.
6. Kanados parlamentas parėmė gėjų santuokas
Portalas "Delfi"", 2006 12 08
Kanados parlamentarai ketvirtadienį atmetė gėjų santuokų draudimą, kurį, šalyje vykstant debatams dėl tos pačios lyties asmenų santuokų, siūlė konservatorių premjeras Stephenas Harperis.
7. Žydai pritarė gėjų šventinimui į rabinus
Portalas "Delfi"", 2006 12 07
Konservatyviojo žydų judėjimo lyderiai trečiadienį atkėlė vartus gėjų šventinimui į rabinus ir nusprendė pripažinti gėjų santuokas, tačiau aiškiai pabrėžė, jog labiau ortodoksinių pažiūrų tikintieji gali tokiam liberalizavimui priešintis.
8. Lenkijos valdančiąją koaliciją sukrėtė sekso skandalas
Portalas "Delfi"", 2006 12 07
Lenkijos parlamentarai gali būti priversti sutikti su precedento neturinčiu dalyku ir leisti prokuratūrai atlikti vieno Seimo nario DNR tyrimus, ketvirtadienį rašo dienraštis "Žycie Warszawy".
9. „MySpace“ blokuos asmenis, kurie buvo nuteisti už seksualinius nusikaltimus
Portalas "Delfi"", 2006 12 07
Puslapis „MySpace“ teigia, jog išleis programinę įrangą, kuri atpažins bei blokuos sistemoje esančius arba pasirodysiančius asmenis, JAV teistus už seksualinius nusikaltimus.
10. Lietuvoje už homoseksualus nebalsuotų pusė rinkėjų
Ieva Urbonaitė, Portalas "Delfi"", 2006 12 07
Jei gėjus ar lesbietė atvirai prisipažintų apie savo lytinę orientaciją, pusė Lietuvos gyventojų nerinktų jų į Seimą ar savivaldybės tarybą – parodė „Vilmorus“ apklausa.
11. Kinijos prostitutės žygiavo „gėdos eitynėse“
Portalas "Delfi"", 2006 12 06
Kinija nurodė pradėti tyrimą dėl pietiniame Šendženo mieste policijos surengtų "gėdos eitynių", kuriose žygiavo šimtas prostitučių ir jų klientai, trečiadienį pranešė Honkongo laikraščiai.
12. Valdančiuosius klampina sekso skandalas
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 05
Lenkijos populistinės "Savigynos" lyderis ir vicepremjeras Andrzejus Lepperis provokacija prieš valdančiąją koaliciją pavadino leidinio "Gazeta Wyborcza" kaltinimus, esą jo partijos nariai, o ir pats vadovas reikalaudavo, kad organizacijos skyriuose dirbančios moterys su jais mylėtųsi.
13. Lenkijoje sulaikyta nepilnamečių žagintojų grupė
Portalas "Delfi"", 2006 12 02
Pietinėje Lenkijoje Dombrovos Gurničos mieste policija sulaikė keturis nepilnamečius, kurių jauniausiajam 13, o vyriausiajam - 15 metų, išžaginusiems septynias savo bendraamžes, jauniausioji buvo tik 10 metų, pranešė dienraštis "Dziennik".
14. Suomijos premjeras romaną nutraukė parašęs SMS
Portalas "Delfi"", 2006 12 02
Seksualiausiu Suomijos vyru tituluojamas ministras pirmininkas Matti Vanhanenas romantiškus santykius su drauge, su kuria kadaise susipažino per internetą, nutraukė parašęs jai žinutę, interviu Suomijos žurnalui sakė buvusi mylimoji.
15. Dar vienas mūšis Izraelyje
Giedrius Jokubauskis, Savaitraštis „Atgimimas”, 2006 12 01
Be įtampos, kurią šį mėnesį Izraelis išgyveno dėl aktyvių kovos veiksmų Gazos pasienyje, dar vienas intensyvus konfliktas drebino Izraelio visuomenę: Jeruzalėje įvyko gėjų paradas, sukėlęs didžiulį religingųjų ortodoksų pasipriešinimą.
16. Apdovanojimus už blogą seksą gavę rašytojai nusivylimo nerodo
Portalas "Delfi"", 2006 12 01
Blogas seksas - nieko gera, tačiau galbūt ne tuo atveju, kai už jį gauni apdovanojimą, nes bent du rašytojai, į kuriuos komisija atkreipė dėmesį už "blogą seksą grožinėje literatūroje", savo nusivylimo neparodė.
17. Atnaujintas tyrimas dėl seksualinio priekabiavimo
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 11 30
Lygių galimybių kontrolierė pradėjo naują tyrimą dėl seksualinio priekabiavimo vienoje sostinės statybos bendrovėje, nes anksčiau dėl to pasiskundusi vilnietė papildomai pateikė naujų garso įrašų.
18. Politikų pašte – laiškai su seksualinėmis užuominomis
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 11 30
Seimo nariai skundžiasi, kad tarp interneto šiukšlių (vadinamojo spamo), kurios nuolat užteršia elektroninio pašto dėžutes, sulaukia net seksualinio pobūdžio pasiūlymų su erotinėmis nuotraukomis.
19. Kartu su „plaštakėmis” įkliuvo ir stambesnių žuvelių
Erla Palčinskaitė, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2006 11 30
“Tai tikrai nėra darbas, tai paprasčiausiai atsipalaidavimas ir pramoga. Man patinka naujos pažintys, bendravimas ir seksas”, - tikino 21 metų Milda, nebe pirmą kartą sulaikyta už vertimąsi prostitucija.
20. JT kariai kaltinami vaikų išnaudojimu
Portalas "Delfi"", 2006 11 30
BBC tyrimas parodė, jog Jungtinių Tautų taikos palaikymo kariai seksualiai išnaudojo ar pardavinėjo Haičio ir Liberijos vaikus.
Iš viso: 205
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-205]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas