Organizacijos ir įstaigos

Veikiančios RsV agentūros

VR įmonių antrinė veikla

Neveikiančios RsV agentūros

Lietuvos RsV agentūrų reitingai

Individualūs PR konsultantai

Publikacijos žiniasklaidoje


Publikacijos žiniasklaidoje


1. Konkurencijos taryba nustatė du kartelius viešuosiuose pirkimuose
Pranešimas žiniasklaidai, LR Konkurencijos taryba, 2015 11 05
Konkurencijos taryba nustatė, kad UAB „Ministerium“, UAB „Nebūk briedis“ ir VšĮ „TV Europa“ sudarė draudžiamą susitarimą, dalyvaudamos VšĮ Kelių ir transporto tyrimo instituto organizuotame viešajame pirkime programinės įrangos sukūrimo darbams pirkti, o UAB „Nebūk briedis“ ir VšĮ „Media medis“ sudarė draudžiamą susitarimą, dalyvaudamos Aplinkos ministerijos organizuotame viešajame pirkime viešinimo paslaugoms pirkti. Visos šios įmonės pažeidė Konkurencijos įstatymo 5 straipsnį.
2. Naujas skandalas klampina V.Mazuronio aplinką ir jau buvusius „Delfi“ darbuotojus
Skirmantas Malinauskas, 15min.lt, 2015 11 05
2013 m., V.Mazuroniui vadovaujant Aplinkos ministerijai, vyko viešasis pirkimas dėl informacijos vizualinio pateikimo priemonių. Šiuo pirkimu susidomėjo KT, vykdydama tyrimą dėl kartelinių susitarimų, kuriuose, be kitų, dalyvavo ir premjerą Algirdą Butkevičių aiškintis privertusi UAB „Ministerium“, kurios akcininku šiemet buvo tapęs jo žentas Evaldas Vaitasius. Aplinkos ministerijos konkurse „Ministerium“ nefigūruoja, tačiau KT skelbiami duomenys klampina V.Mazuronio aplinką. Tiek „Ministerium“, tiek Aplinkos ministerijos skandale minimos delfi.lt prodiuserio ir projektų vadovo Justino Vanago įmonės.
3. "Ministerium": dalyviai tikina, kad sandoris nebuvo apsimestinis
Vakarų ekspresas, 2015 10 22
Tyrimui dėl premjero Algirdo Butkevičiaus žento Evaldo Vaitasiaus verslo Seime pritarusi valdančioji Darbo partijos frakcija kreipėsi į istorijos dalyvius ir gavo atsakymus su daugiau detalių apie viešųjų ryšių ir renginių organizavimo bendrovės „Ministerium“ akcijų pardavimą bei bendrovės veiklą.
4. Premjero žentui įsigyjant „Ministerium“ akcijų, įmonė turėjo 195 tūkst. litų nepaskirstyto pelno
Liepa Želnienė, 15min.lt, 2015 10 22
Premjero Algirdo Butkevičiaus žentui Evaldui Vaitasiui šiemet balandį įsigyjant 50 proc. viešųjų ryšių įmonės „Ministerium“ akcijų, įmonė turėjo 195 614 litų nepaskirstyto pelno. Tokius skaičius įmonė „Ministerium“ pateikė Darbo partijai.
5. Premjero žentas iš „Ministerium“ traukiasi po sėkmingo konkurso
Šarūnas Černiauskas, 15min.lt, 2015 10 01
Premjero Algirdo Butkevičiaus žentas Evaldas Vaitasius pranešė besitraukiantis iš viešųjų ryšių kompanijos „Ministerium“ akcininkų. Tą pačią dieną, kai „Ministerium“ užsitikrino solidžias pajamas iš dar vieno valstybinio konkurso.
6. Komunikacijos agentūros skaičiuoja derlių
Rūta Balčiūnienė, Verslo žinios, 2015 07 15
Ryšių su visuomene agentūrų asociacija (RSVA), susumavusi 2014 m. rezultatus, teigia, kad praėję metai rinkai buvo sėkmingi, – bendra apyvarta išliko stabili, o realios agentūrų pajamos didėjo bemaž dešimtadaliu.
7. „Publicum Group" investicija
Rūta Balčiūniene, Verslo žinios, 2015 06 10
UAB „Publicum Group", jungianti 5 ryšių su visuomene, komunikacijos ir reklamos bendroves, įsigijo 4O% socialinių tinklų rinkodaros agentūros „Socialus marketingas'' akcijų. Likusios 60% akcijų lieka „Socialaus marketingo" įkūrėjų ir vadovų Arijaus Žako ir Aido Daliko rankose.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas