Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalas dėl rezervato Turniškėse


1. Turniškių prestižas blėsta
Dovilė Jablonskaitė, Dienraštis "Vilniaus diena", Portalas "Delfi", 2007 10 22
Kadaise uždara ir akylai saugoma gyvenvietė sparčiai keičiasi – net prezidentas Valdas Adamkus prisipažino čia nesijaučiąs saugus.
2. Turniškes prižiūrinti "Tukompa" gali būti privatizuota
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 10 11
Valstybės turto fondas neatmeta galimybės, kad vadinamuoju Turniškių kotedžų skandalu išgarsėjusi bendrovė „Tukompa“ bus privatizuota. Buvusi Vyriausybės kanceliarijos akcinė komunalinių paslaugų bendrovė, reorganizuota į „Tukompą“, Valstybės turto fondui buvo perduota praėjusių metų vasarą.
3. Prezidentas turės naujus kaimynus
Rimantas Varnauskas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 10 06
Prezidento rezidencijos pašonėje Turniškėse ketinama išparduoti krašto apsaugai priklausančius namelius. Tada ten galės įsikurti ne tik Rusijos, bet ir kitų "draugiškų" valstybių diplomatai ar net žvalgybininkai. Tačiau aukšti pareigūnai tvirtina, kad nuo šiol Turniškės bus dar saugesnės.
4. Turniškėse - rusų vaiduoklis
Stasys Gudavičius, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 07 23
Rusijos ambasada neskuba atsisakyti neaišku kam naudojamų patalpų netoli Lietuvos Prezidento Valdo Adamkaus rezidencijos prestižiniame Vilniaus Turniškių rajone. Turniškių gatvės 31-asis namas priklauso Rusijos ambasadai Lietuvoje. Jis stovi visiškai šalia Prezidentui, buvusiems valstybės vadovams ir premjerams skirtų rezidencijų, prižiūrimų Vadovybės apsaugos departamento.
5. Turniškės praturtės dar viena rezidencija
Raimonda Ramelienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 06 26
Nuo kitų metų būsimiems šalies premjerams nebereikės sukti galvos, kur įsikurti. Šiomis dienomis paaiškės, kas rekonstruos Vyriausybės vadovams skirtą namą Turniškėse.
6. Prezidentui - gyvenamosios patalpos ir S.Daukanto aikštėje
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 06 14
Prezidentui numatyta statyti gyvenamąsias patalpas prezidento rūmuose S.Daukanto aikštėje. Tai būtų papildomos gyvenamosios patalpos šalies vadovui be jau dabar esančios prezidento rezidencijos Turniškėse. Prezidento kanceliarijos vadovas Giedrius Krasauskas ketvirtadienį žurnalistams užsiminė, jog prezidento rūmų pertvarkos ir priežiūros komisija rekomendavo prezidento rūmuose Daukanto aikštėje įrengti gyvenamąsias patalpas valstybės vadovui.
7. Jau spekuliuojama skandalingais Turniškių kotedžais
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 04 26
Kai kurie skandalingieji Turniškių kotedžai, statyti užstačius prezidento rezidenciją ir kainavę dviem prezidento patarėjams postus, jau perparduodami už beveik pusantro karto didesnę kainą, nei buvo parduodami išskirtiniams pirmiesiems pirkėjams.
8. Turniškių valdytojai vedžioja už nosies privačią mokyklą
Roberta Tracevičiūtė, „Lietuvos žinios“, Portalas alfa.lt, 2007 04 02
Vilniaus tarptautinės mokyklos (VTM) vadovai kantriai laukia atsakymo dėl galimybės prestižiniame Vilniaus Turniškių rajone išplėsti patalpas išsinuomojant akcinės bendrovės "Tukompa" administruojamą pastatą.
9. Turniškių skandale minėtas R.Kozyrovičius siūlomas į ambasadorius
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 03 30
Dar vienas vadinamojo Turniškių kotedžų skandalo herojus – Užsienio reikalų ministerijos ambasadorius ypatingiems pavedimams Romualdas Kozyrovičius – turėtų būti išsiųstas vadovauti Lietuvos ambasadai.
10. V.Račkys prieš palikdamas postą suspėjo parduoti vieną kotedžą
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 01 12
Pernai pavasarį kilęs vadinamasis Turniškių kotedžų skandalas neatbaidė pirkėjų, norinčių įsikurti šiame prestižiniu vadinamame Vilniaus rajone.
11. Prezidento rauda, arba Idėja merui
Tomas Bakučionis, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2007 01 11
Per savo keturkojus draugus žmonės, o ypač politikai vis problemų prisidaro.
12. Sąjūdžio bombardos tvorų neįveikė
Saulius Spurga, Portalas "Balsas.lt", 2007 01 10
Gabrielis García Márquezas savo garsųjį kūrinį "Patriarcho ruduo", kuriame sodriai nutapomas beveik archetipinis diktatoriaus paveikslas, pradeda minėdamas apkaustytus didžiuosius vartus, kurių nepajėgė įveikti "netgi Williamo Dampiero bombardos".
13. Zuokas: Turniškių detalusis planas valstybės vadovų neapsaugos
Andrius Sytas, Portalas alfa.lt", 2007 01 09
Norint apsaugoti Vilniaus Turniškių rajone gyvenančius valstybės vadovus visiškai nereikia keisti detaliojo Turniškių rajono plano, tvirtina miesto meras Artūras Zuokas. Planus keisti reikalaujanti Turniškių valdytoja „Tukompa“ esą tiesiog siekia gauti materialinės naudos sau ir savo klientams.
14. A.Zuokas: valstybės vadovų apsaugos Turniškėse klausimas keliamas spekuliatyviai
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 01 09
Ažiotažas dėl valstybės vadovų apsaugos keliamas dirbtinai, iš tiesų siekiant žemės paskirties Turniškėse pakeitimo iš visuomeninės į gyvenamąją, teigia Vilniaus meras Artūras Zuokas.
15. Turniškių skandalo herojus palieka postą
Arūnas Ivaškevičius, Portalas “Bernardainai.lt”, 2007 01 06
Parlamentinės laikinosios komisijos įvardytas kaip pagrindinis Turniškių skandalo kaltininkas ir sulaukęs daugybės raginimų nulipti nuo kėdės, V.Račkys kelis mėnesius delsė ir tik vakar atsistatydino.
16. Saugiausia vieta gyventi Lietuvoje - tai negyventi Lietuvoje
Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2007 01 05
Sūrskis: Tu girdėjai, Mauzeri, kad Adamkus Turniškėse jaučiasi nesaugiai. Sako ir kaimynai neaiškūs, ir Brazausko Čikis per tvorą įlenda beigi apsisioja namo kampus ir Sargį erzina.
17. Turniškių kotedžų pardavėjas palieka darbą
Portalas lrt.lt", 2007 01 05
Pasak Valstybės turto fondo rinkodaros skyriaus vadovės Aidos Savičiūnienės, V. Račkys atleistas šalių susitarimu.
18. Turniškių kotedžų skandale minėtas V.Račkys nebetenka pareigų
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 01 05
Bendrovės „Tukompa" vadovas Valdas Račkys, kurį Seimas po vadinamojo Turniškių kotedžų skandalo pripažino atsakingu už netinkamą šios bendrovės veiklą, nebeis šių pareigų.
19. V. Adamkus sako nesijaučiantis saugus Turniškėse
Portalas lrt.lt", 2007 01 04
V. Adamkus po miesto garbės piliečio įteikimo ceremonijos Kaune žurnalistams teigė nesijaučiantis saugus gyvendamas savo rezidencijoje, kuri paskutiniu laiku, anot jo, tapo prieinama bet kam.
20. Premjeras antrina V.Adamkui dėl nesaugumo Turniškėse
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 01 03
„Aš jaučiuosi saugus, bet manau, kad prezidentas yra teisus dėl to, kad Turniškėse susiklosčiusi situacija Turniškėse nėra visiškai tinkama, lyg ir kažkas padaryta, tvoros lyg ir nuimtos, nenuimtos, sargybinių būdelės lyg ir stovi, o sargybinių nėra", – paklaustas, ar jaučiasi saugus Turniškėse, trečiadienį po Vyriausybės posėdžio sakė premjeras Gediminas Kirkilas.
Iš viso: 21
Straipsniai: [1-20] [21-21]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas