Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalas dėl rezervato Turniškėse


1. Gėda neturėti kotedžo Turniškėse
Valdas Vasiliauskas, Savaitraštis „Ekstra“", 2006 12 04
Gal ir todėl Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas taip įnirtingai buvo talžomas, kad jo blogo pavyzdžio neperimtų kiti. Tačiau perėmė.
2. Bendrovė "Tukompa" ketino apgauti valstybę
Julius Girdvainis, Dienraštis "Respublika", 2006 11 16
Premjerui skirto būsto nuomos kaina sumažinta lyg derantis turguje, tačiau panašiuose Turniškių butuose galima apsigyventi gerokai pigiau.
3. Turniškių skandalo herojai dar neišsisuko nuo atpildo
Gražvydas Nostys, Dienraštis "Respublika", 2006 10 24
Praėjusią savaitę Seime patvirtintos laikinosios komisijos vadinamajam Turniškių skandalui tirti išvados neatsidurs stalčiuje, kaip baiminosi kai kurie parlamentarai.
4. Vyriausybės kancleris siūlys vertinti į Turniškių istoriją įsipainiojusius pareigūnus
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 10 23
Vyriausybės kancleris Valdemaras Sarapinas Lietuvos radijui pareiškė, jog siūlys Vyriausybei ir ministrui pirmininkui Gediminui Kirkilui, kad būtų parengti atitinkami pavedimai Turto fondui bei Užsienio reikalų ministerijai įvertinti Turniškes valdančios bendrovės direktoriaus Valdo Račkio bei ten esantį viešbutį – svečių namus įsigijusio Užsienio reikalų ministerijos aukšto pareigūno Edmino Bagdono ir kitų su šiuo skandalu susijusių pareigūnų veiksmus.
5. Išvados dėl Turniškių statybų padarytos, poveikio - jokio, konstatuoja parlamentarai
Portalas "Delfi"", 2006 10 12
Seimas ketvirtadienį svarstė ir po svarstymo pritarė dar vasarą parlamentui pateiktoms skandalingų statybų prestižiniame Turniškių rajone aplinkybes tyrusios laikinosios Seimo komisijos išvadoms.
6. Statybų Turniškėse tyrimas - pamirštas
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 07
Statybas Turniškėse tyrusios Seimo laikinosios komisijos išvadoms po pateikimo buvo pritarta dar vasarą, tačiau nutarimo projektas iki šiol taip ir nėra priimtas.
7. Skandalingų statybų Turniškėse tyrimas - pamirštas
Portalas "Delfi"", 2006 10 06
Seimas, kelis mėnesius tyręs skandalingų statybų prestižiniame sostinės Turniškių rajone aplinkybes, po politinių persigrupavimų šį tyrimą pamiršo.
8. VAD siūlys Turniškių rezidencijas apjuosti plačiau
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 08 30
Vilniaus Turniškių gatvėje įkurdintas aukščiausių šalies asmenų rezidencijas Vadovybės apsaugos departamentui (VAD) būtų saugoti lengviau, jei tvora būtų apjuosta didesnė teritorija nei dabar.
9. Turniškių turto atsisakiusi valdžia dar šeimininkaus Svečių namuose
Birutė Vyšniauskaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 08 07
Sovietmečio nomenklatūros rezervatu pramintų Turniškių dalis su dar neparduotais pastatais Vyriausybės nutarimu pagaliau atiteks Valstybės turto fondui.
10. Turniškių skandalą glaisto laikas
Julius Girdvainis, Dienraštis "Respublika", 2006 07 28
Turniškių kotedžų skandalą tyrusi Seimo laikinoji komisija daugiausia jo kaltininkų rado Vyriausybės kanceliarijoje, tačiau naujasis premjeras šio skaudulio iš esmės nesiima.
11. Pokalbis su Liaudies sąjungos "Už teisingą Lietuva" pirmininku. Seimo nariu Juliumi Veselka
Ramūnas Garbaravičius, "Laisvas laikraštis", 2006 07 27
Baigė darbą dar viena Seimo laikinoji komisija, kurios išvadų patvirtinimas atidėtas rudeniui. Nutekėjo daug laiko, išlieta nemažai rašalo.
12. Turniškėse kvepia privatizavimu
Agnė Pačkauskaitė, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 07 27
Prestižinę sostinės Turniškių teritoriją prižiūrinčios bendrovės "Tukompa" akcijas Vyriausybė vakar perdavė Valstybės turto fondui.
13. Ramūnas Garbaravičius: Turniškių Mobijaus juosta
Portalas „Omni“, 2006 07 25
Baigė darbą dar viena Seimo laikinoji komisija, kurios išvadų patvirtinimas atidėtas rudeniui. Nutekėjo daug laiko, išlieta nemažai rašalo.
14. Turniškės – valstybinės reikšmės kompleksas
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 07 25
Vakar Vyriausybės pasitarime nutarta priimti darbo grupės siūlymą jungiant valstybinės žemės sklypus su pastatais, šiuo metu priklausančiais Prezidento ir Vyriausybės kanceliarijoms, sudaryti saugomą valstybinės reikšmės kompleksą Turniškėse, pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.
15. Turniškės taps tik išrinktųjų vieta
Dienraštis "Respublika", 2006 07 25
Turniškėse rengiamasi sudaryti saugomą valstybinės reikšmės kompleksą.
16. Turniškės taps rezidencijų rezervatu
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 07 25
Naujasis ministrų kabinetas darbą pradėjo nuo elitinės problemos - Turniškių.
17. Turniškėse ketinama kurti rezidencijų salą
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 07 25
Vyriausybei siūloma sostinės Turniškių rajone sudaryti saugomą valstybės vadovų rezidencijų kompleksą, iš jo iškeldinti Rusijos diplomatus bei perduoti Valstybės turto fondui kontroversiškai vertinamą Vyriausybės komunalinių paslaugų bendrovę.
18. Siūloma Turniškėse sudaryti saugomą valstybinių rezidencijų kompleksą
Portalas "Delfi", 2006 07 24
Vyriausybei siūloma sostinės Turniškių rajone sudaryti saugomą valstybės vadovų rezidencijų kompleksą, iš jo iškeldinti Rusijos diplomatus bei perduoti Valstybės turto fondui kontroversiškai vertinamą Vyriausybės komunalinių paslaugų bendrovę.
19. R.Garbaravičius: statybas Turniškėse tyrusi komisija neatsakė į esminį klausimą
Portalas "Delfi", 2006 07 20
Skandalingų statybų prestižiniame sostinės Turniškių rajone aplinkybes tyrusi laikinoji Seimo komisija neatsakė į esminį klausimą, mano šios komisijos narys konservatorius Ramūnas Garbaravičius.
20. Turniškių komisijos išvadas Seimas svarstys rudenį
Portalas "Delfi", 2006 07 19
Skandalingų statybų prestižiniame sostinės Turniškių rajone aplinkybes tyrusios laikinosios Seimo komisijos išvadų svarstymas atidėtas rudeniui.
Iš viso: 199
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-199]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas