Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Publikacijų ciklas - "Žvilgsnis į žiniasklaidą"


1. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 12 20
Ko gero, jau kitą savaitę daugelis spaudos skaitytojų bei televizijos žiūrovų lengviau atsikvėps, neišvydę nuobodžių „kalbančių galvų” bei neskaitydami užsakomųjų arba atvirai tendencingų straipsnių, dalis kurių, beje, pasirodo laikraščių puslapiuose taip ir nepažymėti užsakymų numeriais.
2. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 11 29
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) paskelbė, jog nuo lapkričio 22 d. prasidėjo oficiali rinkimų kampanija.
3. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 11 22
Lietuviškoji „audra po kaldra” vis dar tęsiasi. „Akvanautų” gyvenimas jau tapo kiekvieno lietuvio kasdienybe, o šalis, regis, pasidalijo į dvi stovyklas – Psicho ir Jolitos šalininkus bei jų smerkėjus – moralizuotojus.
4. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 11 15
Kaip atitraukti visuomenės dėmesį nuo per televizorių kalbančių galvų, kurios įrodinėja savo tinkamumą būti Prezidentu?
5. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 11 08
Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) žurnalistai bei vadovybė toliau tęsia polemiką dėl savo komercionalumo, į kurią jau įsitraukė ir kitos televizijos bei kai kurios žurnalistus „prižiūrinčios” organizacijos.
6. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 11 01
Ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio žiniasklaida pastarąją savaitę buvo tiesiog prikaustyta prie to, kas vyko Rusijos sostinėje,- vienoje koncertinėje salėje čečėnų kovotojai įkaitais laikė daugiau nei 700 žmonių, reikalaudami nutraukti karą jų gimtojoje šalyje.
7. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 10 25
Tai, kad yra gana veiksmingas ir pajėgus propagandos įrankis, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) pastaruoju metu įrodinėja labai sėkmingai.
8. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 10 18
Prognozės, pasirodo, pildosi. Prieš savaitę aiškiai konstatavus, jog senų bei naujų įvairiose televizijose rodomų diskusijų laidų sraute savo turinio nekokybiškumu bei vedėjos nekompetencija akivaizdžiai išsiskiria projektas „Ką daryti”, užėmęs dalį TV 3 eterio, šios laidos nebeliko.
9. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 10 11
Kai daugelis televizijų siūlo naujas arba senas, bet atnaujintas diskusijų laidas, kurių leitmotyvas vis tiek sukasi apie artėjančius Prezidento rinkimus, viena seniausių LRT laidų ir tikra diskusijų žanro klasikė „Paskutinė kryžkelė” įdomiai pasitraukė nuo temų, tiesiogiai susijusių su politika.
10. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 10 04
Tada, kai be jokių išankstinių anonsų per visuomeninę televiziją (LRT) buvo parodytas pavyzdinis propagandinis filmukas apie šalies Prezidentą, o tiksliau – kandidatą išlikti juo ir antrą kadenciją Valdą Adamkų, pasidarė daugmaž aišku, kokias politines pozicijas preferuos šio kanalo vadovybė
11. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 09 27
Lietuvos santykiai su Rusija dėl būsimo šios valstybės piliečių tranzito į Kaliningardo sritį pastaruoju metu traukia daugelio dėmesį.
12. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 09 20
Įsibėgėjant priešrinkiminei karuselei visų didžiųjų šalies dienraščių puslapiuose vis daugėja įvairiausių vertinimų ir pranašysčių.
13. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 09 13
Po vasaros atostogų pagaliau atėjo ir televizijų atsinaujinimo metas. Vienos jų senoms laidoms suteikia naujus pavadinimus, pvz., LRT „Sveika, brangioji” virto „Prie kavos”, nors savo turiniu niekuo nepasikeitė.
14. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 09 06
Kai Lietuvoje „nekvepia” rinkimais, tiek žiniasklaida, tiek ir šalies politikai mėgsta pabrėžti ir viešai demonstruoti nesikišimą į vienas kito reikalus.
15. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 07 26
Atostogų nuotaikomis jau lyg ir begyvenančią mūsų žiniasklaidą pastaruoju metu kiek atgaivino žodiniai mūšiai, prasidėję tarp Prezidento bei valdančiosios koalicijos.
16. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 07 19
Visoje Lietuvoje tvyrantys karščiai yra tik įžanga į tą aukštų politinių temperatūrų katilą, kuris užvirs rudenį.
17. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 07 12
Pasirodo, kad monologinių politikų kalbų per televiziją Lietuvoje galima pasiklausyti ne tik tuomet, kai į tautą nutaria kreiptis Prezidentas arba į svečius atvyksta aukštas ir sukalbamas užsienio svečias.
18. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 07 05
Vasaros karščiai bei atostogų trauka, atrodo, užvaldo ir Lietuvos žiniasklaidą.
19. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 06 28
Atsivertus šeštadienio (birželio 22 d.) „Lietuvos ryto" priedą „Sostinė",, buvo galima pradėti tikėti, jog didžiausiu save tituluojantis šalies dienraštis vis dėlto nėra palankesnis ar kritiškesnis vieniems ar kitiems šalies politikams.
20. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2002 06 21
Anksčiau turėjęs įvykti Kinijos Parlamento Pirmininko vizitas į Lietuvą, kuris lyg ir sužlugo, mūsų žiniasklaidą buvo aiškiai padalijęs į dvi dalis.
Iš viso: 32
Straipsniai: [1-20] [21-32]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas