Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Publikacijų ciklas - "Žvilgsnis į žiniasklaidą"


1. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 08 29
Naujas sezonas prasideda su senų skandalų atšvaitais. Ko gero, tokiu leitmotyvu būtų galima apibūdinti pastarosios savaitės žiniasklaidos tendencijas, kai naujų televizijos sezonų pristatymus ar jų anonsus tiek žiniose, tiek ir laikraščių puslapiuose vis tiek užgoždavo privilegijuotieji stambieji žemvaldžiai ar save teisinantys susikompromitavę diplomatai.
2. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 07 25
Ramią vasaros eigą, kai politikai jau labiau galvoja ne apie tarpusavio konkurenciją ar artėjančias kovas, bet apie atostogas prie privatizuotų paežerių ar Lietuvos pajūryje, sudrumstė Palangoje išsiliejusios fekalijos, sugadinusios visą kurorto orą.
3. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 07 18
Žemės ūkis ir su juo susijusios peripetijos vis dar duoda peno diskusijoms ne tik tarp politikų, bet ir žiniasklaidoje. Jono Ramono apklausa, Nacionalinės mokėjimų agentūros vadovo pasitraukimas iš pareigų ir spėlionės, kas už viso to slypi, vėl vyrauja pirmuosiuose laikraščių puslapiuose, kuriuose, žinoma, lieka vietos ir generaliniam policijos komisarui Vytautui Grigaravičiui, virš kurio galvos berods vėl telkiasi debesys.
4. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 07 04
Atrodo, kad atostogų ir šventinis štilis užliejo Lietuvos žiniasklaidą, kurioje praeinančią savaitę tikrai buvo galima pasigesti politinių ar ekonominių naujienų bei sensacijų.
5. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 06 27
Atrodo, kad į užsienio investuotojų rankas gali pereiti dar viena, šį kartą – regioninė Vilniaus televizija (VTV).
6. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 06 20
Daugelio žiniasklaidos priemonių, rėmusių Valda Adamkų, entuziazmas, nukreiptas prieš dabartinį šalies Prezidentą Rolandą Paksą, atrodo, po truputį blėsta.
7. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 06 13
Artėjant rinkimams į keletą tuščių Seimo narių vietų, apie šį įvykį visuomenei žinoti leido ne partijų programų pristatymas, ne politikų pasiūlymai rinkėjams, o skandalai. Neįdomų įvykį – rinkimus pateikti žiniasklaidai buvo neįdomu, kol atsirado intriga.
8. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 06 06
„Lietuvos žinios", paskubėjusios dezinformuoti visuomenę dėl kovinio šuns išpuolio Klaipėdoje, atrodo, atkreipė dėmesį į pasigirdusias pastabas ir pradėjo domėtis ne tik šiurpą keliančiomis sensacingomis antraštėmis, bet ir realia kovinių ir pavojingų šunų laikymo Lietuvoje tvarka.
9. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 05 30
Politikos, ekonomikos ar kultūros naujienas šią savaitę žiniasklaidoje vėl nukonkuravo nenumaldomas noras padaryti sensaciją. Būtent taip norisi pavadinti tą baisų įvykį Klaipėdoje, kur amerikiečių pitbulterjerų veislės šuo mirtinai įkando devynių mėnesių mergaitei.
10. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 05 23
Žemdirbių streikas akivaizdžiai užgožia net paskutinius džiaugsmo dėl sėkmingai pasibaigusio euroreferendumo blyksnius.
11. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 05 16
Visa žiniasklaida šią savaitę sutartinai trykšta džiaugsminga euforija dėl Lietuvos euroreferendumo rezultatų. Savaime tai nėra blogai, nes visi turi teisę džiaugtis arba liūdėti, tačiau būtent ši nuostata kartais kelia nuostabą.
12. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 05 09
Euroagitacija Lietuvos žiniasklaidoje jau pasiekė tokį intensyvumo lygį, kad beveik ištisai užgožia kitas svarbias vidaus politikos detales.
13. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 04 25
Kaip ir buvo galima tikėtis, vidaus reikalų ministras Juozas Bernatonis bei atleistas ir vėl į pareigas grąžintas generalinis policijos komisaras Vytautas Grigaravičius vėl buvo pagrindiniai žiniasklaidos herojai.
14. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 04 18
Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą (ES) sutarties pasirašymas Atėnuose, rodos, bent trumpam užgožė žiniasklaidos debatus dėl lyg ir buvusio sostinės mero Artūro Zuoko ir generalinio policijos komisaro Vytauto Grigaravičiaus likimo.
15. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 04 11
Praėjusią savaitę žiniasklaidoje nebuvo jokių konkurentų Lietuvos nacionalinei futbolo rinktinei, o ypač jos treneriui Algimantui Liubinskui, vartininkui Gintarui Staučei bei Tomui Ražanauskui, nuginklavusiam ne tik Oliverį Kahną, bet ir škotus.
16. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 01 31
Žiniasklaidą ir visą valstybę sudrebino skandalas, prie kurio atsiradimo prisidėjo Valstybės saugumo departamentas, „Respublika” ir buvęs jos žurnalistas, dabar dirbantis vienoje iš komercinių televizijų.
17. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 01 24
Kiekviena diena po antrojo Prezidento rinkimų turo jau yra savotiška intriga laukiant naujų laikraščių numerių ar laidų, spėjant, kaip šį kartą bus siekiama sumenkinti išrinktąjį Prezidentą.
18. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 01 17
Rolando Pakso pergalė Prezidento rinkimuose aiškiai atskleidė ir tam tikras tendencijas tarp Lietuvos žurnalistų.
19. Žvilgsnis į žiniasklaidą
Savaitraštis "Atgimimas", 2003 01 10
Prezidento rinkimų kampanija baigėsi, išrinktas naujasis Lietuvos Respublikos Prezidentas ir žiniasklaidai belieka nuvalyti paskutinius trupinius nuo to pyragais nukrauto stalo, prie kurio prisiglausti buvo galima kampanijos metu.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas