Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos įtaka visuomenei


41. R. Malinausko užneštas maras plinta po Lietuvą
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2014 02 20
Socialdemokrato Ričardo Malinausko ir jo vadovaujamos savivaldybės sukurtas oficiozinio laikraščio leidimo virusas apkrėtė ir Raseinių rajono savivaldybę. Ši sugalvojo leisti laikraštį „Mūsų Raseiniai“ – tvirtinama, kad šiame nemokamame leidinyje nebus jokios negatyvios informacijos.
42. JAV remia "Pervyj Baltijskij kanal"
Ramūnas Terleckas, Portalas lrytas.lt, 2014 01 23
Informaciniai karai tarp valstybių, verslo grupių, netgi tarp žemės sklypų kaimynų vyksta nuo neatmenamų laikų. Kolektyvinių sodų bendruomenė greitai išsiaiškina, kas gandus nešioja ir visą gaunamą informaciją perleidžia per asmeninį potyrio filtrą, moka atskirti pelus nuo grūdų ir negerbia gandonešių, net jei jų prisibijo.
43. Už PBK transliacijų sustabdymą – „Cgates“ vadovas gaus medalį
Portalas "Delfi"", 2014 01 11
Pirmojo Baltijos kanalo (PBK) laidų transliacijas sustabdžiusios kabelinės televizijos „Cgates“ direktorius gaus valstybinį apdovanojimą. Taip nusprendė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.
44. Druskininkų caras siautėja toliau
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2014 01 09
Propagandinį leidinį leidžiantis ir žurnalistus teismams skundžiantis Druskininkų meras socialdemokratas Ričardas Malinauskas toliau tęsia kovą. Oficioziniame savaitraštyje „Mano Druskininkai“ pasirodė savivaldybės darbuotojos interviu su R. Malinausku, kuriame mero oponentai vadinami pavyduoliais ir psichologinių problemų turinčiais žmonėmis.
Iš viso: 44
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-44]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas