Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos įtaka visuomenei


1. Estijos kuriama televizija rusakalbiams stabdo Baltijos šalių projektą
Portalas "Delfi", 2014 11 23
Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) vadovas Audrius Siaurusevičius sveikina Estijos sprendimą įkurti iš biudžeto remiamą televiziją rusų kalba.
2. Lietuvos žiniasklaida pernelyg vienpusiškai neigiamai praneša apie Rusiją
Vygaudas Ušackas, Portalas "Delfi", 2014 11 03
Europos Sąjungos (ES) ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas pirmadienį sukritikavo Lietuvos žiniasklaidą, sakydamas, kad ji pernelyg vienpusiškai neigiamai praneša apie Rusiją ir nepateikia subalansuotos objektyvios nuomonės.
3. Lietuvą propaganda tvindo ne tik iš išorės, dirbama ir viduje
Joana Lapėnienė, LRT.lt, 2014 10 12
Šią savaitę išaiškėjo, kad Seimas ir prezidentė skirtingai vertina rusiškos propagandos ir dezinformacijos grėsmes Lietuvos saugumui. Seimas atmetė Prezidentės pateiktas Visuomenės informavimo įstatymo pataisas, kuriomis buvo siūloma Lietuvoje transliuoti ne mažiau kaip 90 proc. televizijos programų oficialiomis Europos Sąjungos kalbomis, taip pat suteikti įgaliojimus Lietuvos radijo ir televizijos komisijai ne tik svarstyti transliavimo licencijos sustabdymą ar nutraukimą, bet ir skirti pinigines baudas.
4. V. Putino paranoja – ties absurdo riba
Portalas "Delfi", 2014 09 27
Paranojiškai bijodamas netekti valdžios, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas naujais įstatymais bando pažaboti interneto laisvę.
5. Rusija imasi veiksmų prieš užsienio žiniasklaidą
Portalas "Delfi", 2014 09 18
Maskva ketina priimti įstatymą, apribosiantį užsienio spaudos dominavimą Rusijoje.
6. Rusija ruošiasi atsijungti nuo išorinio pasaulio?
Portalas "Delfi", 2014 09 09
Ateinančią savaitę planuojami keli renginiai, kuriuose dalyvaus aukšto rango Rusijos valdininkai, atsakingi už Rusijos internetinio tinklo veikimą nepaprastosiomis situacijomis.
7. Maskva čia turi talkininkų
Portalas "Delfi", 2014 09 04
Dėl principingos Lietuvos pozicijos karo veiksmų Ukrainoje metu, Maskva pasitelkia aktyvias propagandos priemones ir mūsų šalyje kursto etninę nesantaiką, socialinį nepasitenkinimą. Pastebimas didėjantis paramą Kremliaus politikai reiškiančių asmenų ir organizacijų aktyvumas, teigia Valstybės saugumo departamentas (VSD).
8. D. Grybauskaitė siūlo bausti už karo propagavimą ir mažinti rusiškos televizijos produkcijos
Portalas "Delfi", 2014 08 29
Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo įtvirtinti, kad ne mažiau kaip 90 proc. Lietuvoje retransliuojamų televizijos programų kiekio būtų oficialiomis Europos Sąjungos kalbomis, o už karo kurstymą, kėsinimąsi į nepriklausomybę būtų galima skirti baudas.
9. Kaip Lietuvos gyventojai vertina rusišką televiziją
Portalas "Delfi", 2014 08 29
Lietuvos gyventojai nepasitiki Rusijos televizijos kanalų skleidžiama informacija, tačiau nepritaria jų transliacijų ribojimui, rodo penktadienį paskelbti apklausos rezultatai.
10. Premjero bendražygis įsivažiavo: druskininkiečiams „bus kuo pakurti krosnis"
Mindaugas Jackevičius, Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 08 28
Druskininkų meras Ričardas Malinauskas nusiteikęs dar mažiausiai trejus metus iš savivaldybės kišenės leisti propagandiniu pakrikštytą leidinį „Mano Druskininkai“.
11. Baltijos šalių televizijos rusų kalba idėja stabdoma
Portalas "Delfi", 2014 08 27
Bendros Baltijos šalių televizijos rusų kalba kūrimo idėjos kol kas atsisakoma, tačiau rudenį turėtų pasirodyti bendra pusės valandos žinių laida, sako LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis.
12. Nevyriausybininkų kirtis Pirmajam Baltijos kanalui
Portalas "Delfi", 2014 08 26
Žinomos Lietuvos nevyriausybinės organizacijos atsisakė teikti komentarus rusiškam Pirmajam Baltijos kanalui (PBK), argumentuodamos, kad televizija neatitinka žiniasklaidos skaidrumo kriterijų ir yra laikoma pavojinga valstybės interesams.
13. DELFI - Rusijos sankcijos
Portalas "Delfi", 2014 08 20
„Roskomnadzor“ Rusijoje užblokavo prieigą prie estų DELFI, bet Maskvoje ir Sankt Peterburge portalą dar galima skaityti.
14. Televizijos atsisakė rodyti Lietuvos gėjų lygos vaizdo klipą
Portalas "Delfi", 2014 08 19
Komercinės televizijos atsisakė rodyti Lietuvos gėjų lygos sukurtą vaizdo klipą, kurio autoriai teigia siekiantys keisti neigiamą visuomenės požiūrį į seksualines mažumas.
15. Prokuratūra pradėjo tyrimą: lietuviai kviečiami kariauti į Donecką
Portalas "Delfi", 2014 08 19
Vilniaus apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl terorizmo, reaguodama į žiniasklaidos pranešimą apie Vilniaus ruso kvietimą vykti kovoti į rytų Ukrainą.
16. Maskva užsimojo prieš BBC
Portalas "Delfi", 2014 08 05
Rusija pagrasino blokuoti prieigą prie Didžiosios Britanijos nacionalinio transliuotojo BBC Rusijos naujienų tarnybos portalo dėl interviu su vienu Sibiro aktyvistu, kuris ragino žmones dalyvauti nesankcionuotame proteste.
17. Nesustabdoma Rusijos propagandos mašina
Viktoras Denisenka, Lietuvos žinios, 2014 07 29
Apie Rusijos propagandinį karą prieš Ukrainą prirašyta jau nemažai. Šiame ideologiniame fronte naudojamos įvairios priemonės – pradedant tiksliniu stereotipinių sąvokų kartojimu per visus Maskvai pavaldžius informacijos kanalus ir baigiant faktų bei duomenų klastojimu.
18. Išleistas laikraštis, kuris atbaido uodus
Technologijos.lt, 2014 07 02
Reklamos agentūra "Leo Burnett" Šri Lankoje išleido laikraštį, kuris baido uodus. Taip paminėta šalies mastu vykusi kampanija prieš Dengė virusą.
19. NUO „DURNIŲ LAIVO“ IKI... „DURNIŲ KRAŠTO“
Dienraštis "Respublika", 2014 05 22
Kai „WikiLeaks“ įkūrėjas Džulianas Asandžas (Julian Assange) paviešino slaptus diplomatų pokalbius, normalūs žmonės susidomėjo jų turiniu.
20. Rusijos TV siužetuose apie Ukrainą naudoja 25-ąjį kadrą
Portalas "Delfi"", 2014 05 20
Viename iš sulėtintų kadrų iš siužeto apie gegužės 2 d. įvykius Odesoje matosi užrašas – „Padegė „Dešinysis sektorius“.
Iš viso: 44
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-44]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas