Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos įtaka visuomenei


1. Reklamos pinigus radijas paaukos nusižudžiusios seselės šeimai
Portalas "Delfi"", 2012 12 11
Australijos radijo stotis „2Day FM“ pranešė, kad po melagingo skambučio nusižudžiusios medicinos seselės Jacinthos Saldanhos šeimai bus sumokėta mažiausiai apie 500 tūkst. Australijos dolerių (apie 1,4 milijono litų).
2. Britų radijuje dirbantis lietuvis: čia niekam nekyla klausimas, ar muzika yra „formatas“, ar ne
Karolis Vyšniauskas, Portalas "Delfi"", 2012 12 02
Jungtinės Karalystės muzikos industrija diktuoja madas Europai ir kaip lygi su lygiu konkuruoja su milžiniška JAV muzikos rinka. Tačiau joje savo vietą suradusių lietuvių praktiškai nėra.
3. Latvijoje – informacinis išpuolis prieš banką
Portalas "Delfi"", 2012 11 19
Dėl Latvijos banko „GE Money Bank“ Daugpilyje kilo nepagrįstas žiniasklaidos ažiotažas, naujienų agentūrai LETA pranešė Finansų rinkos ir kapitalo komisijos (FRKK) atstovė Laima Auza.
4. Rusų politikas siūlo drausti žiniasklaidai kalbėti apie pasaulio pabaigą
Portalas lrt.lt", 2012 09 19
Rusijos Sankt Peterburgo miesto politikas pareiškė, kad žiniasklaidoje eskaluojama galimos pasaulio pabaigos 2012 metais tema prisideda prie didėjančio savižudybių ir nusikaltimų skaičių.
5. Rusija gali blokuoti „YouTube“ dėl antiislamiško filmo
Portalas alfa.lt", 2012 09 18
Naujas prieštaringai vertinamas Rusijos žiniasklaidos įstatymas gali būti panaudotas blokuoti šalyje vaizdo įrašų portalą "YouTube", kuriame įkeltas vienas antiislamiškas filmas išprovokavo kruvinas riaušes musulmonų pasaulyje, antradienį perspėjo ryšių ministras.
6. B.Obama pasirinko netradicinį bendravimo su rinkėjais būdą
Portalas "Delfi"", 2012 08 30
Kai JAV prezidentas Barackas Obama nusprendė tiesiogiai atsakyti į rinkėjų klausimus socialinėje žiniasklaidoje, jis nesikreipė į 28 mln. savo gerbėjų socialiniame tinkle „Facebook“ ar 19 mln.
7. Skelbti apie tiriamus valdininkų ir politikų nusižengimus – neteisėta?
Eglė Samoškaitė; Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 08 09
Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija (VDAI) ėmėsi ginti valdininkus ir politikus, kurių galimai padaryti nusižengimai buvo nušviesti žiniasklaidos. VDAI dėl viešumon patekusių faktų mėgina riboti valstybinių įstaigų ir žiniasklaidos galimybes apie tai informuoti.
8. Televizija įspėta už „Kaulus” ir „Pjūklą IV”
Portalas "Delfi"", 2012 03 15
Lietuvos radijo ir televizijos komisija įspėjo bendrovę „Tele-3“ dėl Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pažeidimo.
9. A.Račas laimėjo: LRT turės suteikti prašomą informaciją
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2012 02 29
Informacijos apie Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) veiklą reikalavęs, bet jos negavęs LRT tarybos narys Artūras Račas triumfavo Vilniaus 2-ajame apylinkės teisme.
10. Žurnalo „Moteris“ redaktorė: moterims labiausiai trūksta meilės ir pagarbos
Inga Liutkevičienė, Portalas "Delfi"", 2012 01 28
Gražina Michnevičiūtė žurnalo „Moteris“ vyriausiąja redaktore dirba šeštus metus. Žurnalui – 91-eri, bet jis vis toks pat populiarus. Su redaktore kalbamės apie žurnalo populiarumo fenomeną ir mėginame atsakyti į klausimą, ko labiausiai šiuo metu trūksta Lietuvos moterims – meilės, laiko ar pinigų.
11. Prognozė: Lietuvoje laikraščiai išnyks 2032 m.
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2012 01 05
Jei tikėsime mokslininkais, 2032 m. Lietuvoje nebeliks dabartinės formos laikraščių. Kalbintiems specialistams ši mintis neatrodo utopiška – atsiradus interneto žiniasklaidai, socialiniams tinklams, žmonės atpranta mokėti už turinį. Laikraščių išsigelbėjimas siejamas su kokybe, analitika ir jaunimo prisijaukinimu.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas