Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos įtaka visuomenei


1. Lietuvos verslininkai bijo žiniasklaidos
Portalas lrt.lt", 2006 12 23
Lietuvos verslininkai bijo žiniasklaidos ir laiko ją neskaidria, rodo antikorupcinių iniciatyvų organizacijos „Transparency“ Lietuvos skyriaus atliktas sociologinis kriminologinis tyrimas. Apklaustieji verslininkai neskaidriausiomis žiniasklaidos priemonėmis vadina „Respubliką“, „Lietuvos rytą“ ir LNK televiziją, o skaidriausiomis – Lietuvos televiziją, „Verslo žinias“ ir agentūrą BNS.
2. Lietuvos verslininkai bijo žiniasklaidos
Portalas lrt.lt", 2006 12 23
Lietuvos verslininkai bijo žiniasklaidos ir laiko ją neskaidria, rodo antikorupcinių iniciatyvų organizacijos „Transparency“ Lietuvos skyriaus atliktas sociologinis kriminologinis tyrimas. Apklaustieji verslininkai neskaidriausiomis žiniasklaidos priemonėmis vadina „Respubliką“, „Lietuvos rytą“ ir LNK televiziją, o skaidriausiomis – Lietuvos televiziją, „Verslo žinias“ ir agentūrą BNS.
3. Žiniasklaidos išlaisvinimas
"Voruta", 2006 12 23
Žiniasklaidos paskirtis – ne tik informuoti, bet ir formuoti gėrio prasme.
4. Izraelio palydovinė televizija nustojo rodyti „BBC World“
Portalas "Delfi"", 2006 12 14
Izraelio palydovinės televizijos transliuotojas „Yes TV“ nustojo transliuoti „BBC World“, kadangi buvo pradėta rodyti angliška „al-Jazeera“ kanalo versija.
5. MTV nesikreips į Žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją dėl "Popiežiaus miesto"
Portalas "Delfi"", 2006 12 14
„MTV Networks Baltic“ atsisako kreiptis į Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją dėl animacinio serialo „Popiežiaus miestas“.
6. Žiniasklaida - viena silpniausių pilietinės visuomenės grandžių Lietuvoje, teigia ekspertai
Portalas "Delfi"", 2006 12 12
Žiniasklaida yra viena iš silpniausių pilietinės visuomenės grandžių Lietuvoje, gyventojai daug laiko praleidžia prie televizoriaus, bet labai nedaugelis kasdien skaito laikraščius.
7. LRTK ragina MTV dėl "Popiežiaus miesto" kreiptis į Žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją
Portalas "Delfi"", 2006 12 12
Lietuvos radijo ir televizijos komisija antradienį kreipėsi į bendrovę “MTV Networks Baltic” dėl numatomo transliuoti animacinio filmo “Popiežiaus miestas” .
8. Valstybinė-komercinė visuomeninė televizija
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 11
Kai viešumoje kartu su Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) pavadinimu pasigirsta žodelis „valstybinis“, norisi paprieštarauti – juk tai tėra sovietmečio atgyvena, demokratinėse valstybėse egzistuoja visuomeniniai transliuotojai.
9. Rusai įtariami tyčia nutraukę „BBC Russian“ radijo transliacijas
Portalas "Delfi"", 2006 12 11
„The Times“ praneša, kad Rusija įtariama prisidėjusi prie „BBC Russian“ transliacijų trikdymo Maskvoje ir Sankt Peterburge tuo metu, kai pasaulio žiniasklaida netyla apie buvusio saugumo agento Aleksandro Litvinenkos nunuodijimą.
10. MTV nepaisys Lietuvos radijo ir televizijos komisijos įspėjimo, ir rodys skandalingą „Popiežiaus miestą“
Portalas alfa.lt", 2006 12 08
Lietuvos radijo ir televizijos komisijos nutarimą įspėti MTV dėl ketinimų per Kalėdas rodyti animacinį filmą „Popiežiaus miestas“, „MTV Networks Baltic“ vertina kaip šališką puolimą ir neobjektyvų išankstinį nuosprendį įstatymų nepažeidusiai žiniasklaidos priemonei.
11. MTV planai rodyti „Popiežiaus miestą“ papiktino ne tik vyskupus, bet ir LRTK
Ieva Urbonaitė, Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2006 12 07
Lietuviškojo MTV kanalo planai nuo Kalėdų transliuoti skandalingą animacinį filmą „Popiežiaus miestas“ ir Lietuvos radijo ir televizijos komisijai (LRTK), ir Lietuvos vyskupų konferencijai kvepia administracinės teisės pažeidimu.
12. Kaip versti keiksmažodžius?
Ieva Urbonaitė, Portalas "Delfi"", 2006 12 06
Šiuolaikinėje literatūroje ir filmų tekstuose naudojami keiksmažodžiai vertėjams kelia vis daugiau rūpesčių.
13. Transliacijas pradeda tarptautinė TV iš Prancūzijos
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 12 06
Trečiadienį vakare pradės veikti prancūziškasis tarptautinis televizijos naujienų kanalas „France 24“.
14. Žurnalistai - sodininkai ir giltinės
Vytautas V. Landsbergis,, Portalas "Delfi"", 2006 12 04
2006 gruodžio 8 d. Nacionalinėje filharmonijoje įvyks forumas "Sveika tauta - Lietuvos vertybė".
15. Rusiškas „Forbes“ numeris buvo sunaikintas dėl straipsnio apie Maskvos mero žmoną
Portalas "Delfi"", 2006 12 01
Rusiškos „Forbes“ žurnalo versijos gruodžio mėnesio numerio leidyba buvo sustabdyta, o visos išleistos kopijos sunaikintos.
16. Cenzūra nedingo, pakito jos samprata
Aurelija Juodytė, Portalas "Delfi"", 2006 11 29
Beveik visi, kurie nori žinoti, šiandien žino, kokia žiniasklaidos priemonė kokiam privačiam kapitalui priklauso.
17. Ministerijos užsakomiesiems straipsniams ir laidoms žarsto milijonus
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2006 11 28
Devynios šalies ministerijos užsakomiesiems straipsniams spaudoje, laidoms televizijoje ar radijuje bendrai skiria daugiau nei 2 mln. 400 tūkst. litų.
18. Naujoje BBC laidoje – tik žiūrovų informacija
Portalas "Delfi"", 2006 11 27
„BBC News 24“ pradeda naują laidą, kurią pavadino pirmąja Jungtinės Karalystės žinių programa sudaryta vien tik iš žiūrovų atsiųstos informacijos.
19. Konservatoriai mėgino kontroliuoti informaciją regioninėje spaudoje
Portalas "Delfi"", 2006 11 25
Opoziciniai konservatoriai prieš artėjančius savivaldybių tarybų rinkimus nusprendė nusipirkti "ramybę" iš regioninės žiniasklaidos.
20. Azerbaidžano valdžia nutraukė nepriklausomos TV stoties transliacijas
Portalas "Delfi"", 2006 11 25
Azerbaidžano valdžia penktadienį nutraukė didžiausios šalyje nepriklausomos televizijos ir radijo stoties transliacijas ir iškeldino opozicinę partiją iš jos būstinės, o tai, pasak vyriausybės oponentų, yra aiškus mėginimas nutildyti kritikus.
Iš viso: 144
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-144]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas