Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žurnalistika ir žurnalistai


1. J. Eivaitė nebevadovauja BNS
Portalas "Delfi", 2015 10 27
Naujienų agentūros „Baltic News Service“ (BNS) laikinuoju direktoriumi paskirtas Dovydas Bajarūnas.
2. Po interviu su A. Navalnu iš pareigų atleistas rusų portalo „Kommersant“ vyriausiasis redaktorius
Portalas "Delfi", 2015 09 17
Iš vyriausiojo redaktoriaus pareigų atleistas portalo „Kommersant“ redaktorius Andrejus Koniachinas. Šią žinią naujienų agentūrai TASS patvirtino laikraščio „Kommersant“ vyriausiasis redaktorius Sergejus Jakovlevas, pridūręs, kad A. Koniachinas toliau dirbs redakcijoje, tačiau kitose pareigose.
3. A. Antanaitis įteikė V. Mazuroniui atleidimo prašymą
Portalas "Delfi", 2015 06 02
Naujojo Darbo partijos pirmininko Valentino Mazuronio patarėju Europos Parlamente įsidarbinęs „Laisvosios bangos“ radijo žurnalistas Audrys Antanaitis pranešė atsisakęs politinių pareigų.
4. Suderinti nesuderinama: žurnalistas A. Antanaitis dirba V. Mazuronio patarėju
Portalas "Delfi", 2015 06 02
Naujojo Darbo partijos pirmininko Valentino Mazuronio patarėju Europos Parlamente dirba „Laisvosios bangos“ radijo žurnalistas Audrys Antanaitis.
5. DELFI žurnalistei – apdovanojimas už sąžiningumą pristatant Bažnyčios balsą
Portalas "Delfi", 2015 05 16
Bažnyčios kronikos fondas apdovanos DELFI žurnalistę Ievą Urbonaitę-Vainienę už ilgametį, sąžiningą žurnalistės darbą korektiškai pristatant Bažnyčios balsą visuomenės svarstomais aktualiais klausimais, bei už pastangas skleisti krikščioniškąją kultūrą ir dvasingumą, kreipiantis į plačią, įvairialypę auditoriją.
6. ELFI nušovė Andrių Užkalnį: jo bus dar daugiau
Portalas "Delfi", 2015 05 05
Didžiausias šalies portalas DELFI priėmė į savo šeimą Lietuvos naujosios kartos autorių lyderį, vieną prieštaringiausių šalies apžvalgininkų ir žurnalistų, kurį žino visi, daugelis nemėgsta, bet neskaityti negali niekas – Andrių Užkalnį.
7. Prie DELFI autorių prisijungė du žymūs žurnalistai
Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, Portalas "Delfi", 2015 04 12
Mieli skaitytojai, nekantrauju Jums pristatyti puikią naujieną: prie garbingo DELFI rubrikos „Nuomonių ringas“ autorių būrio prisijungė ir du žymūs žurnalistai: Rimvydas Valatka ir Andrius Tapinas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas