Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Idėjų ir darbų plagiatas LT


1. Kunigo sutaną tepa įtarimai dėl plagiato
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2013 09 11
Kunigą Saulių Bytautą pasivijo prieš 8 metus rašyto straipsnio šešėlis: jis priverstas aiškintis dėl ištisų pastraipų, kurios vietomis žodis žodin sutampa su esančiomis Ferdinando Holbocko knygoje.
2. Solidi docentė pragydo savo studentės balsu
Gintaras Šiuparys, Portalas lrytas.lt, 2013 07 15
Konkurencinę kovą dėl studentų pralaiminčiam Šiaulių universitetui – skaudus smūgis iš vidaus. Po septynerių metų šios aukštosios mokyklos bendruomenę vėl supurtė plagiato skandalas.
3. Šiaulių universitete - plagiato skandalas
Portalas "Delfi"", 2013 07 15
Konkurencinę kovą dėl studentų pralaiminčiam Šiaulių universitetui – skaudus smūgis iš vidaus. Po septynerių metų šios aukštosios mokyklos bendruomenę vėl supurtė plagiato skandalas, rašoma dienraštyje „Lietuvos rytas“.
4. MRU šokiravo studentės kreipimasis į teismą dėl nusipirkto prasto darbo
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2013 03 21
Mykolo Romerio universitetas (MRU) teigia esantis šokiruotas precedento ir akademinio cinizmo, kuomet buvusi universiteto studentė į teismą padavė nekokybišką mokslo darbą parašiusią įmonę.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas