Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Idėjų ir darbų plagiatas LT


1. Seimas įsteigė plagiatų medžiotojų įstaigą
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 09 15
Ketvirtadienį Seimas uždegė žalią šviesą plagiatorių ir sukčiautojų akademinėje sferoje tramdymui – pritarė akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybos įsteigimui. Dalis parlamentarų abejojo, ar tarnyba bus pajėgi kovoti su akademine korupcija.
2. Už plagiatą suteikto daktaro laipsnio KTU nepanaikino iki šiol
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 09 12
Lietuvoje mokslų daktaru tampama iki mirties – net nustačius, kad apginta disertacija plagiatas, daktaro laipsnis neatimamas. Taip tvirtina technikos mokslų daktarė, buvusi Kauno technologijos universiteto (KTU) docentė Zita Migonienė, jau dešimtmetį įrodinėjanti, kad jos disertacija buvo nuplagijuota, o plagiatorius liko nenubaustas.
3. K.Brazauskienės partijos logotipas – plagiatas?
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2011 08 23
Rusijoje gyvenantis dizaineris Aleksejus Markinas teigia, kad Kristinos Brazauskienės vadovaujama Lietuvos prezidento sąjunga (LPS) pavogė jo kurtą logotipą. Ir iš tiesų – panašumas tarp A. Markino vaikų teisių gynėjams kurtos emblemos ir LPS simbolio tikrai nemenkas.
4. Karališkoji Kate vestuvinė suknelė – plagiatas?
Portalas "Delfi"", 2011 05 12
Kembridžo kunigaikštienės vestuvinė suknelė neabejotinai bus imituojama, tačiau Europoje kalbama, kad ji nėra originaliai sukurta, bet nusižiūrėta kitose neseniai vykusiose karališkosiose vestuvėse.
5. M.Gaddafi sūnus įtariamas nuplagijavęs daktaro disertaciją
Portalas "Delfi"", 2011 03 01
Londono ekonomikos mokykla patvirtino tirianti įtarimus, kad Libijos lyderio Muamaro Gaddafi sūnus nuplagijavo daktaro disertaciją.
6. Vokietijos gynybos ministras kaltinamas nuplagijavęs daktaro darbą
Portalas "Delfi"", 2011 02 16
Vokietijos gynybos ministras Karlas-Theodoras zu Guttenbergas kaltinamas nuplagijavęs daktaro darbą. Bairoito universitetas ėmėsi tirti kaltinimus. Jei jie pasitvirtintų, iš vyriausybės nario blogiausiu atveju gali būti atimtas daktaro laipsnis, praneša agentūra AFP.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas