Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


61. Darbo partija dabar užsimojo į Seimą pasiaiškinimui kviestis V.Adamkų
Portalas "Delfi", 2006 04 11
Valdančioji Darbo partija antradienį siūlo Seimo partijoms pasikviesti Valdą Adamkų į Seimą tam, kad būtų atsakyta į visus Seimo nariams rūpimus klausimus, susijusius su Prezidentūros pastarųjų mėnesių veikla, rašoma partijos pranešime.
62. A.Kubilius: V.Uspaskicho siekis - konstitucinė krizė
Portalas "Delfi", 2006 04 11
Seimo opozicijos lyderis, Tėvynės sąjungos pirmininkas Andrius Kubilius mano, kad Darbo partijos lyderio Viktoro Uspaskicho iniciatyva sudaryti parlamentinę komisiją Prezidento Valdo Adamkaus veiklai ištirti, vertintina kaip siekis sukelti konstitucinę krizę.
63. A.Zuokas: A.Paulauskas privalo atsiriboti nuo V.Uspaskicho idėjų ir atviro šantažo
Portalas "Delfi", 2006 04 11
Opozicinės Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas pirmininkas Artūras Zuokas teigia, kad Darbo partija, siūlydama sudaryti parlamentinę komisiją Prezidento Valdo Adamkaus veiklai ištirti, taip šantažuoja Valdančiąją koaliciją.
64. "Darbiečiai" skelbia karą prezidentui
Jūratė Skėrytė, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 04 11
Apkaltinęs valstybės vadovą melu ir dvejopų standartų laikymusi, Darbo partijos lyderis prašo koalicijos partnerių paramos sudarant komisiją valstybės vadovo veiklai tirti
65. V.Adamkui – smūgis į paširdžius
Vytautas Bruveris, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 11
Prabilo apie V.
66. Premjero patarėjo byla bus nagrinėjama iš naujo
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 03 21
Vakar Vilniaus apygardos administracinis teismas panaikino Liustracijos komisijos sprendimą, pripažinusį, kad premjero patarėjas Vilius Kavaliauskas sąmoningai bendradarbiavo su KGB.
67. Patarėjo biografiją nagrinės iš naujo
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 03 21
Vilniaus apygardos administracinis teismas panaikino Liustracijos komisijos sprendimą, kad premjero patarėjas Vilius Kavaliauskas sąmoningai bendradarbiavo su sovietų saugumu.
68. Teismas panaikino Liustracijos komisijos sprendimą dėl premjero patarėjo ryšių su KGB
Dienraštis "Lietuvos aidas", 2006 03 21
Vilniaus apygardos administracinis teismas panaikino Liustracijos komisijos sprendimą, kuriuo pripažįstama, jog premjero patarėjas Vilius Kavaliauskas sąmoningai bendradarbiavo su sovietiniu saugumu.
69. Teismas sukritikavo Liustracijos komisiją
Arūnas Ivaškevičius, Dienraštis "Kauno diena", 2006 03 21
Vakar Vilniaus apygardos administracinis teismas paskelbė nusprendęs, jog Liustracijos komisijos nutarimas, kuriuo premjero patarėjas Vilius Kavaliauskas buvo pripažintas bendradarbiavęs su sovietiniu saugumu, nėra motyvuotas.
70. Premjero patarėjui – atokvėpis
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 21
Vilniaus apygardos administracinis teismas pirmadienį panaikino Liustracijos komisijos sprendimą, kuriuo buvo pripažinta, jog premjero patarėjas Vilius Kavaliauskas sąmoningai bendradarbiavo su sovietiniu saugumu.
71. Premjero patarėją reabilitavo teismas
Julius Girdvainis, Dienraštis "Respublika", 2006 03 21
Liustracijos komisijos nutarimą premjero patarėją Vilių Kavaliauską pripažinti bendradarbiavus su KGB vakar panaikinusi teisėjų kolegija neįtikino sovietinio saugumo bendradarbių medžiotojų, kuriems advokatas pataria mokytis lietuvių kalbos.
72. Teismas: V.Kavaliausko bylą Liustracijos komisija turi nagrinėti iš naujo
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 03 20
Vilniaus apygardos administracinis teismas pirmadienį iš dalies patenkino premjero Algirdo Brazausko patarėjo Viliaus Kavaliausko skundą ir, panaikinęs ankstesnį Liustracijos sprendimą, kuriuo patarėjas buvo pripažintas bendradarbiavęs su sovietiniu saugumu, grąžino jo bylą Liustracijos komisijai nagrinėti iš naujo.
Iš viso: 72
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-72]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas