Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


41. Korupcija įtariama prokurorė N. Bareikienė nori išeiti į laisvę
Portalas "Delfi"", 2014 02 21
Korupcija įtariamos prokurorės sostinės Nijolės Bareikienės advokatas Andrius Nevera Vilniaus apygardos teismui apskundė nutartį suimti įtariamąją 12-kai parų.
42. Naftininkų bylos juda lėta eiga
Vida Bortelienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2014 02 19
Naftos produktų srautui Klaipėdos uoste nusekus, verslo bendruomenė pasigenda su dideliu trenksmu teisėsaugos institucijų pradėto tyrimo rezultatų dėl iš rinkos išstumtos ekspedicinės bendrovės „Naftos grupė“ galbūt nusikalstamos veikos.
43. STT griebė kaip reikiant: kyšis buvo skirtas ne tik prokurorei, bet ir garsiai Vilniaus teisėjai, nors ši nieko nežinojo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 02 14
Garsios Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorės Nijolės Bareikienės sulaikymas gali atskleisti dar neregėto masto korupciją teisėsaugos institucijose, tačiau neatmetama galimybė, kad baudžiamosios atsakomybės siekę išvengti sostinės verslininkai tebuvo tik užkibę ant galimai nesąžiningo Valstybės kontrolės auditoriaus kabliuko, kai šiam mokėjo tariamus kyšius.
44. Kyšio šešėlis gali kliudyti Šiaulių prokurorų vadovą
Arvydas Lekavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 02 14
Ar Šiaulių apygardos prokuratūros vadovui Aivarui Povilaičiui jo pavaldinys siūlė pasidalinti 20 000 eurų kyšiu? Tai bando nustatyti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai.
45. Šiaulių prokuratūros vadovas apklausiamas korupcijos byloje
Portalas alfa.lt", 2014 02 14
Šiaulių apygardos prokuratūros vadovas Aivaras Povilaitis Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) turi aiškintis dėl savo pavaldinio esą paimto 20 tūkst. eurų kyšio.
46. Valstybės kontrolėje – STT kratos
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 02 13
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai ketvirtadienį atliko kratą Valstybės kontrolėje ir čia dirbančio valstybinio auditoriaus darbo kabinete ir namuose. DELFI žiniomis, be valstybės tarnautojo yra sulaikyta ir daugiau įtariamųjų.
47. Už grotų atsidūrė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius
Portalas "Delfi"", 2014 01 07
Sausio 7 d. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo, turto pasisavinimo ir dokumentų suklastojimo, sulaikė Šiaulių tardymo izoliatoriaus (ŠTI) direktorių Ramūną Zutkį (gim. 1978 m.) ir Ūkio skyriaus inžinierių.
48. Buvusį merą siūloma keleriems metams uždaryti už grotų
Portalas alfa.lt", 2014 01 06
Kauno apygardos prokuratūra ketveriems metams siūlo įkalinti buvusį Alytaus merą Česlovą Daugėlą dėl kaltinimų vadinamojoje Alytaus miesto stadiono korupcijos byloje.
49. Šakių meras stos prieš teismą dėl piktnaudžiavimo
Portalas alfa.lt", 2014 01 03
Prokurorai teismui perdavė bylą, kurioje piktnaudžiavimu kaltinamas Šakių rajono meras Juozas Bertašius, pranešė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
Iš viso: 49
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-49]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas