Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


41. Iš parlamentaro atimtas vairuotojo pažymėjimas
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 07 25
Vilniaus policijos Eismo priežiūros tarnyba vakar skyrė administracinę baudą parlamentarui Juozui Palioniui, kuris buvo sulaikytas neblaivus prie vairo.
42. V.Muntianas pažeidė Konstituciją
Reda Hofmanaitė, Portalas "Delfi", Lietuvos televizijos Naujienų tarnyba, 2006 07 24
Teisėsaugos darbą jų susirinkime sukritikavęs Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas pats sulaukė griežto teismo įvertinimo.
43. Teismas sušvelnino V.Prudnikovo skirtą nuobaudą buvusiai pavaldinei
Portalas "Delfi", 2006 07 24
Buvusio kultūros ministro „darbiečio“ Vladimiro Prudnikovo įsakymu pavaldinei buvusiai Kultūros paveldo departamento direktorei Dianai Varnaitei skirtą griežtą papeikimą Vilniaus apygardos administracinis teismas pirmadienį pakeitė į įspėjimą.
44. Nubaustas neblaivus vairavęs parlamentaras J.Palionis
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 07 24
Už vairavimą neblaiviam Seimo nariui socialdemokratui Juozui Palioniui pirmadienį skirta 1750 litų dydžio bauda ir 20 mėnesių uždrausta sėsti prie automobilio vairo.
45. Antaną Valionį persekioja įsižeidę eksdiplomatai
Gediminas Rėklaitis, Dienraštis "Respublika", 2006 07 17
Kadenciją baigiantis užsienio reikalų ministras Antanas Valionis vėl verčiamas prisiminti 2003 metų vasarą kilusį vadinamąjį "diplomatų skandalą".
46. "Darbiečiai" išgirdo oficialius įtarimus
Ramunė Vaičiulytė, Dienraštis "Respublika", 2006 06 30
Vakar laikinoji Darbo partijos vadovė Loreta Graužinienė ir partijos advokatas Voldemaras Bužinskas, partijos prezidiumo įgalioti atstovauti politinei jėgai ikiteisminiame tyrime dėl apgaulingos buhalterinės apskaitos, Generalinėje prokuratūroje išgirdo oficialius įtarimus.
47. Teisininkai aiškina: juridinių asmenų baudžiamoji atsakomybė
Deividas Soloveičikas, Portalas "Delfi", 2006 06 29
Kas yra juridinių asmenų baudžiamoji atsakomybė? Ar Lietuvos įstatymai numato įmonės atsakomybę už nusikalstamą veiką?
Nūdienos Lietuvos teisėje yra įtvirtinta trijų rūšių juridinių asmenų atsakomybė: civilinė, administracinė ir baudžiamoji.
48. Darbo partijai pateikti įtarimai
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 06 29
Generalinėje prokuratūroje ketvirtadienį ryte apsilankiusi laikinoji Darbo partijos (DP) pirmininkė Loreta Graužinienė ir partijai atstovaujantis advokatas Valdemaras Bužinskas gavo pranešimą apie šiai politinei organizacijai pateiktus įtarimus.
49. Įtarimai Darbo partijos būstinę pasiekė paštu
Ramunė Vaičiulytė, Dienraštis "Respublika", 2006 06 28
Vakar Generalinė prokuratūra į Darbo partijos centrinę būstinę atsiuntė pranešimą apie partijai, kaip juridiniam asmeniui, pateiktus įtarimus.
50. Darbo partijai pateikti įtarimai
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 06 27
Antradienį į Darbo partijos centrinę būstinę Generalinė prokuratūra atsiuntė pranešimą apie partijai pateiktus įtarimus.
51. Darbo partijos byloje atlikta daugiau nei 10 kratų
Portalas "Delfi", 2006 06 06
Byloje dėl Darbo partijos buhalterinės apskaitos tvarkymo iki šios dienos atlikta daugiau nei 10 kratų, išimta ir tiriama 19 kompiuterių.
52. V.Adamkus siūlo Vyriausybei reformuotis ir iš naujo gauti Seimo pasitikėjimą
Eglė Digrytė, Vija Pakalkaitė, Portalas "Delfi", 2006 05 30
Prezidentas Valdas Adamkus siūlo trijų partijų koalicinei Vyriausybei pasitikrinti, ar ji dar turi Seimo pasitikėjimą ir gali toliau efektyviai dirbti.
53. Premjeras atsisako prisiimti politinę atsakomybę už savo kabineto ministrus
Portalas "Delfi", 2006 05 30
Premjeras Algirdas Brazauskas atsisako prisiimti politinę atsakomybę už savo kabineto ministrus bei teigia, kad už juos atsakingos į Vyriausybę delegavusios politinės partijos.
54. Opozicija siūlo pradėti apkaltą už išmokas
Portalas lrytas.lt, 2006 05 26
Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko pavaduotojas liberalcentristas Raimondas Šukys mano, kad už neteisėtai gautas išmokas iš partijos parlamentarams turi būti inicijuota apkalta.
55. VSD tiria, ar DP nefinansavo Rusijos spectarnybos
Portalas "Delfi", 2006 05 19
Kol prokurorai aiškinasi, ar didžiausios parlamentinės Darbo partijos (DP) vadovai negaudavo vadinamojo "atkato" už padėtą gauti Europos sąjungos paramą, Valstybės saugumo departamentas (VSD) tiria, ar į šios partijos kasas neplaukė ir Rusijos specialiųjų tarnybų pinigai.
56. STT saviškių nebaudžia
Tomas Beržinskas, Dienraštis "Respublika", 2006 04 15
Televizijos laidoje teismo dar neišnagrinėtą bylą komentavęs ir užuominas apie kyšius imančius teisėjus laidęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus skyriaus vadovas Vaidas Skirmantas yra nekaltas.
57. V.Uspaskichui reikia prezidento skalpo
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 04 13
Paskutinėmis Artūro Paulausko vadovavimo Seimui valandomis vakar Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas neabejojo valdančiosios koalicijos žlugimu, tačiau teigė, kad šiuo metu kur kas didesnė problema yra prezidentas Valdas Adamkus, kurio "skandalas", politiko nuomone, yra net svarbesnis nei nušalintojo prezidento Rolando Pakso istorija.
58. Darbo partijos lyderis nebenori prezidento apkaltos
Dienraštis "Respublika", 2006 04 13
Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskich neigia opozicijos įtarimus apie ketinimus atstatydinti prezidentą Valdą Adamkų ir tvirtina norintis išgirsti aiškią šalies vadovo poziciją dėl susidariusios situacijos Prezidentūroje.
59. V.Uspaskich nusitaikė į prezidentą
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 12
Vakar daugiau nei tris valandas posėdžiavusi Darbo partijos taryba nusprendė inicijuoti laikinosios parlamentinės komisijos, turėsiančios aiškintis prezidento Valdo Adamkaus ir Teismų tarybos konfliktą, sudarymą.
60. V.Uspaskich: "Valstybės vadovas meluoja"
Julius Girdvainis, Dienraštis "Respublika", 2006 04 12
Paskutinėmis Artūro Paulausko vadovavimo Seimui valandomis vakar Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskich neabejojo valdančiosios koalicijos žlugimu, tačiau teigė, kad šiuo metu kur kas didesnė problema yra prezidentas Valdas Adamkus, kurio "skandalas", politiko nuomone, yra net svarbesnis nei pašalintojo prezidento Rolando Pakso istorija.
Iš viso: 72
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-72]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas