Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


21. Teismas pasigailėjo kyšininkavusios prokurorės – palikta laisvėje
Delfi.lt, 2017 06 16
Kauno apygardos teismas penktadienį kalta dėl kyšininkavimo pripažino buvusią Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorę Nijolę Bareikienę ir skyrė jai laisvės atėmimo bausmę su atidėjimu.
22. Aukščiausiasis Teismas „Romantic“ savininkę pripažino kalta
Delfi.lt, 2017 06 15
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą pagal nuteistosios viešbučio „Romantic“ savininkės Dalios Kuklierienės skundą ir pripažino verslininkę kalta dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo, pasikėsinimo sukčiauti, piktnaudžiavimo tarnyba ir turto pasisavinimo, praneša Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
23. Laisvės jau nebematys?
Vygandas Trainys, Lietuvos rytas, 2017 01 26
Kalėjimas iki gyvos galvos. Tokią bausmę prokuroras vakar pasiūlė skirti dėl trijų žmonių nužudymo teisiamam 36 metų marijampoliečiui Tadui Viselgai.
24. Prokuratūra prašo panaikinti M. Adomėno bei N. Puteikio neliečiamybę šmeižto bylose
Delfi.lt, 2017 01 18
Generalinė prokuratūra kreipėsi į Seimą su prašymu panaikinti konservatoriaus Manto Adomėno bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos atstovo Naglio Puteikio teisinę neliečiamybę bylose dėl šmeižto.
25. Panevėžio rajono savivaldybėje – STT kratos
Delfi.lt, 2017 01 18
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba ir kyšininkavimo, vykdant viešuosius pirkimus Panevėžio rajono savivaldybėje.
26. Ministrui nepavyko išvengti teismo
Arvydas Jockus, Lietuvos žinios, 2017 01 04
Susisiekimo ministras Rokas Masiulis privalės dalyvauti civilinėje byloje, kurioje nagrinėjami AB „Klaipėdos nafta“ galbūt neteisėti susitarimai ir veiksmai, ribojantys konkurenciją Klaipėdos uosto šviesių naftos produktų krovos rinkoje. Apie šią bylą teismo jau pranešta ir Europos Komisijai.
Iš viso: 26
Straipsniai: [1-20] [21-26]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas