Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


21. Teismas išteisino „Achemos“ protegavimu kaltintus A. Ignotą ir N. Pažūsienę
Portalas "Delfi"", 2014 05 27
Teismas po 5 metų galutinai išteisino buvusios Vyriausybės pareigūnus Anicetą Ignotą ir Neringą Pažūsienę, kurie kaltinti trąšų gamintojos „Achemos“ protegavimu, steigiant bendrą su valstybe įmonę Gamtinių dujų terminalas, dėl ko valstybė esą patyrė didelės neturtinės žalos.
22. Nuteisė STT demaskuotus Šiaulių teisėjus: bandė gelbėti ir draugus, ir sūnų
Portalas "Delfi"", 2014 05 26
Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį dviem buvusiems Šiaulių miesto apylinkės teismo teisėjams ir vieno iš jų sūnui.
23. Garsaus socdemo žentą teismas 4 metams siunčia už grotų
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 05 23
Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko patarėjo Vladimiro Beriozovo žentas Algirdas Balčiūnas siunčiamas už grotų.
24. Koją pakišo prabanga
Gintaras Šiuparys, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 05 16
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tinkluose - stambus laimikis. Įtarus korupciniais nusikaltimais, sulaikyti Šiaulių darbo rinkos mokymo centro (ŠDRMC) vadovas, vyriausioji buhalterė ir viešosios įstaigos direktorius.
25. Teismas nepasigailėjo Šiaulių darbo rinkos mokymo centro vadovo ir buhalterės
Portalas "Delfi"", 2014 05 16
Šiaulių apylinkės teismas penktadienį leido suimti Šiaulių darbo rinkos mokymo centro direktorių Mindaugą Dėlkų, vyriausiąją buhalterę ir dar vienos viešosios įstaigos direktorių.
26. STT: „Sodros“ darbuotoja sulaikyta su kyšiu
Portalas "Delfi"", 2014 05 13
Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos („Sodros“) Vilniaus skyriaus vyresniosios specialistės galimo kyšininkavimo.
27. Ugniagiasių vadovo likimas pakibo ant plauko - siūloma šalinti nuo tarnybos
Portalas "Delfi"", 2014 05 08
Šiaulių miesto apylinkės teisme ketvirtadienį aiškėja tolimesnis Šiaulių ugniagesių vado ir privačios saugos tarnybos direktoriaus likimas.
28. Klientus šnipinėję buvę „Swedbank“ darbuotojai siunčiami už grotų
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 05 05
Po šnipinėjimo skandalo iš darbo atleisti banko „Swedbank“ darbuotojai siunčiami už grotų – taip pirmadienį nusprendė Vilniaus apygardos teismas.
29. D. Valys prašo prezidentės inicijuoti tyrimą dėl jo padarytos avarijos
Portalas "Delfi"", 2014 04 22
Generalinis prokuroras Darius Valys antradienį kreipėsi į prezidentę Dalią Grybauskaitę prašydamas inicijuoti ikiteisminį tyrimą dėl jo prieš pustrečių metų sukeltos avarijos.
30. Prokurorai nusitaikė į eksministro piniginę
Alvydas Ziabkus, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 04 15
200 tūkstančių litų. Tiek už neteisėtą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus Osvaldo Šarmavičiaus atleidimą iš tuomečio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio siekia prisiteisti valstybė.
31. Areštuojamas Šalčininkų valdininko turtas
Portalas "Delfi"", 2014 04 15
Išieškodama baudą už nevykdomą teismo sprendimą nukabinti dvikalbes lenteles, antstolė areštuoja Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Boleslovo Daškevičiaus turtą.
32. STT krečia Rokiškio savivaldybę
Portalas "Delfi"", 2014 04 15
Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdyba pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Rokiškio rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų galimai įvykdytų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų.
33. Teismui perduodama V. Matuzo ir A. Romanovskio byla
Portalas "Delfi"", 2014 03 31
Panevėžio teisėsaugos institucijos teismui perduoda lobisto Andriaus Romanovskio ir buvusio Seimo nario Vito Matuzo baudžiamąją bylą, pirmadienį pranešė prokuratūra. Pasak pranešimo, prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir Vilniaus apygardos teismui perduoda nagrinėti nusikaltimų valstybės tarnybai, viešiesiems interesams ir nuosavybei baudžiamąją bylą.
34. Sukčius glostanti teisėja nusilenkė ir jų virtuozui
Milda Kuizinaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 03 25
Vėl laisvėje. Tris savaites Lukiškėse praleidęs šešėlinis veikėjas Sergejus Rachinšteinas dar kartą įrodė, kad teisėjai šoka pagal jo muziką. Už grotų jis neišbuvo nė pusės paskirto laiko.
35. Liepė „nedelsiant” paleisti sukčiavimu įtariamą milijonierių
Portalas "Delfi"", 2014 03 24
Vilniaus apygardos teismas pirmadienį paskelbė, kad paleidžia į laisvę sukčiavimu įtariamą verslininką Sergejų Rachinšteiną.
36. Įklimpo dėl degalų
Vygandas Trainys, Portalas "Delfi"", 2014 03 08
Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Romualdo Gailiūno ir seniūno Alvydo Kleivos karjerą gali sužlugdyti valdiška degalų kortelė. 58 metų R.Gailiūnas ir kitą savaitę 59-ąjį gimtadienį minėsiantis Kėdainių seniūnas A.Kleiva tapo įtariamaisiais baudžiamojoje byloje dėl sukčiavimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, turto pasisavinimo ir iššvaistymo.
37. STT pričiupo Kėdainių viršūnėles
Portalas "Delfi"", 2014 03 07
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) įtarimus pareiškė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriui Romualdui Gailiūnui. Sulaikytas buvo ir miesto seniūnas Alvydas Kleiva.
38. Skandalingas Vilniaus milijonierius įtariamas ES lėšų grobstymu
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 03 06
Generalinė prokuratūra prašo trims mėnesiams suimti vienu turtingiausių Lietuvos žmonių laikomą verslininką Sergejų Rachinšteiną – sukčiavimu įtariamas milijonierius ketvirtadienio popietę atvežtas į teismą.
39. Korupcija įtariama prokurorė N. Bareikienė neįtikino teismo
Portalas "Delfi"", 2014 02 21
Vilniaus apygardos teismas penktadienį atmetė korupcija įtariamos prokurorės Nijolės Bareikienės advokato skundą dėl suėmimo.
40. Atpildas: E. Lementauskas po 6 m. išgirdo nuosprendį
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 02 21
Buvęs Seimo narys Evaldas Lementauskas neišvengė baudžiamosios atsakomybės už konservatoriaus Vido Urbonavičiaus papirkimą – Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį paskelbė, kad politiką pripažįsta kaltu.
Iš viso: 49
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-49]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas