Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


21. Bausmė dėl penkių žmonių žūties sumažinta metais
Sidas Aksomaitis, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 10 20
Penkis žmones kraupioje avarijoje pražudžiusiam autobuso vairuotojui 10 metų laisvės atėmimo bausmė sumažinta metais, tačiau nuteistajam nepavyko pasiekti, kad šią bausmę būtų leista atlikti atviroje kolonijoje.
22. Sumažinta bausmė autokatastrofą sukėlusiam vairuotojui
Portalas "Delfi"", 2006 10 19
Šiaulių apygardos teismas vieneriais metais sumažino laisvės atėmimo bausmę šiauliečiui Petrui Vaitkui, kuris girtas vairavo maršrutinį autobusą ir avarijoje mirtinai sužalojo 5 žmones.
23. Po akistatos su politiku – skundas policijai
Daiva Zimblienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 14
Širvintų policijai teks aiškintis, ar šio rajono tarybos narys Henrikas Šalkauskas – mušeika.
24. VSD „Boružė“ paslapčių neatskleidžia
Savaitraštis „Ekstra“", 2006 10 09
Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinio direktoriaus pavaduotojas Darius Jurgelevičius gali būti pažeidęs Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą.
25. Pareigūnai pateikė įtarimus A.Pilveliui
Mantas Adomaitis, Dienraštis "Respublika", 2006 10 07
Dienraščio "Lietuvos aidas" leidėjas ir vyriausiasis redaktorius Algirdas Pilvelis sugebėjo net trejus metus mulkinti jo galimus finansinius pažeidimus tiriančius Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūnus, tačiau įtarimų jam nepavyko išvengti.
26. A.Paulauskas įsiutino R.Juknevičienę
Ramunė Vaičiulytė, Dienraštis "Respublika", 2006 10 05
Tėvynės sąjungos pirmininko pirmoji pavaduotoja Rasa Juknevičienė Naujosios sąjungos lyderį Artūrą Paulauską apkaltino dangstant Rusijos armijos karinės žvalgybos GRU nusikaltimus Lietuvoje.
27. Dėl jubiliejaus proga gauto televizoriaus R.Klevečka sulaukė neigiamos VTEK išvados
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 10 05
Muitinės departamento generalinis direktorius Rimutis Klevečka, privačių interesų deklaracijoje nenurodęs iš pavaldinių 50-mečio proga gautos dovanos – televizoriaus, nusižengė įstatymui.
28. Konservatorė R.Juknevičienė apkaltino A.Paulauską Rusijos karo žvalgybos nusikaltimų dangstymu
Portalas lrytas.lt, 2006 10 04
Buvęs Seimo pirmininkas ir generalinis prokuroras Artūras Paulauskas teigia, kad tuo metu šalį valdę dešinieji politikai trukdė tirti buvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūno bei Savanoriškosios krašto apsaugos tarnybos (SKAT) Kauno rinktinės štabo viršininko Juro Abromavičiaus nužudymo bylą.
29. P.Baguškos biografijoje – ir kišimasis į teismo veiklą
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi"", 2006 09 26
Šalies teisingumo sistemai vadovaujantis reiklumu garsėjantis pilietininkas Petras Baguška praeityje galėjo būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už kišimąsi į teismo veiklą, tačiau to padaryti neleido tuo metu vėliau, nei buvo padaryta nusikalstama veika, įsigaliojęs Baudžiamasis kodeksas (BK).
30. Pajūrio dalytojai neišsisuko
Aušra Pilaitienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 15
Dviem buvusiems Klaipėdos apskrities Žemės tvarkymo departamento darbuotojams nepavyko išsisukti nuo bausmės – jie pusketvirtų metų neturės teisės dirbti valstybės tarnyboje.
31. VSD vadovas žada "nutekėjusią" spaudai slaptą pažymą pateikti Seimui
Portalas AINA.lt, 2006 09 08
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius teigia, jog "nutekėjusi" slapta VSD pažyma, dėl kurios platinimo sulaikytas žurnalistas, bus artimiausiu metu pateikta Seimui ir su ja galės susipažinti visi parlamentarai, turintys teisę dirbti su slapta informacija.
32. Kauno socialdemokratų vadovas neigia nuslėpęs praeitį
Dainoras Lukas, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2006 09 01
Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Kauno skyriaus pirmininkas Gintautas Labanauskas apkaltintas nuslėpęs nemalonius biografijos faktus.
33. Atleistas girtas vairavęs prokuroras
Portalas "Delfi", 2006 08 16
Trečiadienį generalinis prokuroras Algimantas Valantinas pasirašė įsakymą dėl Rimanto Antanavičiaus atleidimo iš tarnybos prokuratūroje.
34. Meškausko veiksmuose įžvelgta šališkumo
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 08 09
Vilniaus apygardos prokuratūra nutarė nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl galimo svetimo turto pasisavinimo, dokumento suklastojimo ir netinkamo pareigų atlikimo Vyriausioje tarnybinės etikos komisijoje (VTEK).
35. Prokurorai A.Meškausko veiksmuose įžvelgė šališkumą
Portalas "Delfi", 2006 08 08
Vilniaus apygardos prokuratūra praėjusią savaitę nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl galimo svetimo turto pasisavinimo, dokumento suklastojimo ir netinkamo pareigų atlikimo Vyriausioje tarnybinės etikos komisijoje (VTEK), kuriai tuomet vadovavo Algirdas Meškauskas.
36. Iš avarijos vietos pabėgusiam G.Mikolaičiui - bauda
Portalas "Delfi", 2006 08 01
Iš avarijos vietos pabėgusiam Seimo nariui Gintautui Mikolaičiui Raseinių policijos Eismo priežiūros tarnyba skyrė trijų tūkstančių litų baudą.
37. Nelemtas V.Muntiano liežuvis
Dienraštis "Respublika", 2006 07 26
Kaip ir reikėjo tikėtis, Vyriausiasis administracinis teismas priėmė sprendimą, kad Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas, viešai komentuodamas buvusio prezidento Rolando Pakso rėmėjo Jurijaus Borisovo bylą, pažeidė Konstituciją ir Teismų įstatymo reikalavimus.
38. Parlamento pirmininkas sulaukė teisėjų pasmerkimo
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 07 26
Vyriausiasis administracinis teismas nustatė, kad Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas, viešai komentuodamas eksprezidento Rolando Pakso rėmėjo Jurijaus Borisovo išsiuntimo iš Lietuvos bylą, pažeidžia Konstitucijoje numatytą teismų ir teisėjų nepriklausomumą.
39. Seimo pirmininkui – atsakomasis teismo dūris
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 07 26
Parlamento pirmininkas Viktoras Muntianas teigia, kad Vyriausiasis administracinis teismas jį nepagrįstai apkaltino Konstitucijos pažeidimu.
40. G.Mikolaitis baudžiamosios atsakomybės išvengė
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 07 25
Raseinių rajono apylinkės teismas antradienį patvirtino Raseinių prokuratūros nutarimą, kuriuo susitaikius nukentėjusiajam ir nusikalstama veika įtartam Seimo nariui Gintautui Mikolaičiui buvo nutrauktas didelio atgarsio visuomenėje susilaukęs ikiteisminis tyrimas dėl parlamentaro sukeltos avarijos.
Iš viso: 72
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-72]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas