Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


1. Buvęs Vilniaus vicemeras lieka pripažintas kaltu korupcijos byloje
Delfi.lt, 2016 12 22
Apeliacinis teismas ketvirtadienį atmetė korupcijos byloje nuteisto buvusio Vilniaus vicemero Romo Adomavičiaus skundą. Atmetus skundą, apkaltinamasis nuosprendis įsiteisėjo.
2. Buvęs K.Komskio patarėjas G.Miliauskas nuteistas už prekybą poveikiu
Delfi.lt, 2016 12 16
Vilniaus apygardos teismas penktadienį kaltu dėl prekybos poveikiu pripažino buvusio Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio visuomeninio padėjėjo pareigas anksčiau ėjusį Gediminą Miliauską.
3. 300 tūkst. eurų kompensacijos reikalavęs buvęs „Dujotekanos“ vadovas V. Orechovas bus teisiamas
Delfi.lt, 2016 11 04
Buvęs dujų prekybos bendrovės „Dujotekana“ vadovas Vladimiras Orechovas bus teisiamas dėl galimo dokumentų klastojimo ir pasikėsinimo sukčiauti. Buvęs parlamentaras, „darbietis“ V. Orechovas įtariamas neteisėtai siekęs gauti beveik 300 tūkst. kompensaciją.
4. VRK neturi teisinio pagrindo šalinti įtarimų sulaukusio rinkimų komisijos vadovo
Delfi.lt, 2016 10 21
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) neturi teisinio pagrindo iš pareigų šalinti įtarimų teisėsaugos tyrime sulaukusio Karoliniškių apygardos L.Asanavičiūtės apylinkės komisijos pirmininko Lino Lobeckio.
5. Prostitucijos byla stringa
Vygandas Trainys, Lietuvos rytas, 2016 09 27
Kauno apylinkės teismas jau 4 metus niekaip negali išnagrinėti bylos, kurioje prostitucijos organizavimu kaltinamas buvęs Krikščionių partijos Kauno skyriaus vicepirmininkas Deividas Kripas.
6. Kaltinimus suprato, bet savo kaltės neįžvelgė
Asta Kuznecovaitė, Lietuvos rytas, 2016 09 27
Teismui pagaliau pavyko atversti baudžiamąją bylą, kurioje Lietuvos krepšinio federacija (LKF) kaltinama apgavusį Panevėžio miesto savivaldybę. 2011 metais Lietuvoje vykusį Europos krepšinio čempionatą jau daug kas pamiršo, o su juo susijusią bylą tik vakar atvertė Vilniaus apygardos teismas.
7. Valdininkų reikalai atvedė teisman
Jaunius Pocius, Vakaro žinios, 2016 06 21
Piktnaudžiavimas tarnyba, dokumentų klastojimas - tokie kaltinimai į teisiamųjų suolą atvedė būrį esamų ir buvusių Panevėžio rajono savivaldybės valdininkų. Vakar buvo pareikalauta net uždaro posėdžio, tačiau teismas apsisprendė neviešai nagrinėti tik atskirą bylos epizodą, nes dauguma jų turi „didelę visuomeninę reikšmę“.
8. Įkalins prekiautoją žmonėmis
Arūnas Karaliūnas, Lietuvos rytas, 2016 06 21
Kauno apygardos teismas už prekybą žmonėmis 33 metų Ramunei Mačiulienei skyrė 4 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Moters sutuoktinis Julius Mačiulis už šį nusikaltimą jau nuteistas anksčiau. Sutuoktiniai Mačiuliai dar 2009 metais pasiūlė vienai merginai važiuoti dirbti prostitute į Vokietijos viešnamį. Prostitucija šioje šalyje nėra draudžiama. R.Mačiulienė su ja kartu dirbo vienoje Kauno kavinėje.
9. Būriui teisiamųjų – didelė puokštė kaltinimų
Darius Krasauskas, Lietuvos rytas, 2016 06 21
Pirmadienį teismas pradėjo nagrinėti bylą, kurioje kartu su būriu valdininkų prieš teismą stojo Panevėžio ligoninės direktorius Ivanas Dorošas. Teismas aiškinasi, ar I. Dorošas teisėtai iškirto medžius savo privačiame sklype Panevėžio rajono Startų kaime.
10. J. Kozubovskiui paliktas galioti išteisinamasis nuosprendis
Delfi.lt, 2016 06 08
Vilniaus apygardos teismas trečiadienį paliko galioti išteisinamąjį nuosprendį buvusiam advokatui Juzefui Kozubovskiui, kuris buvo kaltinamas neteisėtu praturtėjimu. Generalinės prokuratūros apeliacinis skundas atmestas.
11. Byla - jau su pelėsių kvapais
Milda Kuizinaitė, Lietuvos rytas, 2016 06 07
Teisme, kuris atvertė bylą dėl papirkimo, prokurorei teko pripažinti, jog posėdžio išvakarėse suėjo senatis.
12. Teismo posėdis dėl R.Kurlianskio suėmimo – po savaitės
Delfi.lt, 2016 06 07
Vilniaus apygardos teismas kitą savaitę nagrinės Generalinės prokuratūros skundą nepratęsti suėmimo politinės korupcijos byloje įtariamam koncerno „MG Baltic“ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui.
13. Besislapstantis V. Antonovas pripažintas kaltu Latvijoje
Delfi.lt, 2016 06 06
Anglijos Aukščiausiasis teismas pripažino Rusijos verslininką Vladimirą Antonovą kaltu dėl daugiamilijoninių nuostolių komerciniam bankui „Latvijas Krajbanka“.
14. Byloje dėl galimų aferų LKF – netikėtas posūkis: prokurorė neturėjo kito pasirinkimo
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2016 06 06
Prieš ketverius metus pradėto tyrimo dėl 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatui Lietuvoje skirtų lėšų galimo pasisavinimo ir iššvaistymo, medžiaga atsidūrė ant teisėjų stalo.
15. R. Reklaičiui nuskambėjo šeštasis nuosprendis ne jo naudai
Jurgita Šakienė, Kauno diena, 2016 05 31
Finansinių machinacijų virtuozu vadinamas Robertas Reklaitis nuteistas šeštą kartą. Šįkart sau nepalankų nuosprendį jis išgirdo teismui nusprendus, kad jis suklastojo tėvų parašus ant laidavimo dokumentų paskolai imti.
16. Teismas: buvęs Vilniaus vicemeras E. Lementauskas nuteistas pagrįstai
Diena media, 2016 05 31
Buvęs Seimo narys ir buvęs sostinės vicemeras Evaldas Lementauskas pagrįstai buvo pripažintas kaltu ir nuteistas lygtine bausme korupcijos byloje, antradienį patvirtino Vilniaus apygardos teismas.
17. V. Matuzo žmoną teismas pripažino kalta klastojus dokumentus
Delfi.lt, 2016 05 30
Buvusio Seimo nario Vito Matuzo žmoną Danutę Matuzienę teismas penktadienį pripažino kalta dėl pasikėsinimo apgaule gauti subsidiją Žilvičių kooperatinei bendrovei, sukčiavimo ir dokumentų klastojimo.
18. Įklimpo rimtai: E. Masiulio papirkimu įtariamam R. Kurlianskiui prokurorai smogė dar kartą
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2016 05 27
Didelio masto papirkimu, prekyba poveikiu bei neteisėtu disponavimu valstybės paslaptį sudarančio dokumento disponavimu įtariamas koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis iš pareigūnų sulaukė blogų žinių.
19. E. Masiuliui pateikti įtarimai, skirta kardomoji priemonė
Eglė Samoškaitė, Delfi.lt, 2016 05 24
Buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis antradienį apklaustas Generalinėje prokuratūroje, jam pateikti oficialūs įtarimai dėl prekybos poveikiu ir neteisėto praturtėjimo.
20. Teismas paliko galioti išteisinamąjį nuosprendį A. Sacharukui
Delfi.lt, 2016 05 23
Lietuvos apeliacinis teismas pirmadienį paliko galioti išteisinamąjį nuosprendį buvusiam parlamentarui Aleksandrui Sacharukui, kaltintam piktnaudžiavimu ir dokumentų klastojimu, nes balsavo už kitą Seimo narį.
Iš viso: 64
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-64]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas