Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


1. Buvęs Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas neišsisuko nuo bausmės
Portalas "Delfi", 2015 12 23
Šiaulių apygardos teismas, apeliacine tvarka išnagrinėjęs baudžiamąją bylą dėl buvusio Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko Jono Misiūno ir privačios saugos tarnybos direktoriaus Robertą Janučio padarytų korupcinių nusikaltimų, atmetė nuteistųjų skundus ir pakeitė dalį pirmosios instancijos teismo sprendimo.
2. Ministrė apie D. Gineikaitės likimą: gausime atsakymą, tada spręsime
Portalas "Delfi", 2015 12 22
Dėl Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorės Daivos Gineikaitės tinkamumo dirbti bus sprendžiama teismui patvirtinus jos vairavimo išgėrus faktą arba Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) pareiškus įtarimus, sako žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.
3. Netikėtas posūkis: milijonų grobstymu įtariamą kazachą teismas paleido į laisvę
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2015 12 18
Vasarą „Aro“ pareigūnų Vilniuje triukšmingai sulaikyto milijonų, o gal net ir milijardų grobstymu įtariamo ir Interpolo pareigūnų daugiau kaip dvejus metus ieškoto Kazachstane veikiančio BTA banko buvusio tarybos pirmininko Muchhtaro Ablyazovo svainio Syrymo Borambajevičiaus Shalabayevo ekstradicijos byloje – netikėtas posūkis.
4. Vilniaus teisėjui V. Paškevičiui iškelta drausmės byla
Portalas "Delfi", 2015 12 15
Teisėjų etikos ir drausmės komisija (TEDK), apsvarsčiusi Vilniaus miesto apylinkės teismo pirmininkės teikimą dėl šio teismo teisėjo Valerijaus Paškevičiaus galbūt padarytų teisėjo vardą žeminančių veiksmų, nusprendė teisėjui iškelti drausmės bylą.
5. D. Ulbinaitės bylą nagrinės išplėstinė teisėjų kolegija
Portalas "Delfi", 2015 12 15
Aukščiausios instancijos teismas - Lietuvos Aukščiausiasis Teismas - Prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausiosios patarėjos Daivos Ulbinaitės baudžiamąją bylą, kurioje ji buvo išteisinta dėl valstybės paslapties atskleidimo ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, perdavė nagrinėti išplėstinei 7 teisėjų kolegijai.
6. Politikė bus teisiama dėl dokumentų klastojimo nustatant negalią
Portalas "Delfi", 2015 11 12
Šiaulių apygardos teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje buvusi Šiaulių miesto tarybos narė bei buvusi Seimo nario Edvardo Žakario padėjėja Virginija Račienė kaltinama sukčiavimu ir dokumentų klastojimu nustatant tariamą regėjimo negalią.
7. Iš tyrėjo kėdės - į teisiamųjų suolą
Asta Kuznecovaitė, Lietuvos rytas, 2015 10 28
Buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) tyrėjas 47 metų Vytautas Marčiuiaitis, bandęs praturtėti reketuodamas Vilniaus verslininkes, sulaukė teismo nuosprendžio ir solidžios baudos.
8. Buvęs „Nemuno žiedo“ vadovas Eduardas Jakas kaltinamas dėl 3 mln. eurų žalos
15min.lt, 2015 10 24
Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad Eduardas Jakas savo veiksmais VšĮ „Nemuno žiedas“ padarė daugiau nei 3 mln. eurų dydžio žalą. Tačiau kaltinamasis serga ir jo teismas Kaune niekaip neprasideda. Teisėjai svarsto galimybę milijoninių valstybės lėšų pasisavinimu įtariamą asmenį išklausyti virtualiu ryšiu.
9. Teismas aiškinsis, kodėl STT su R. Adomavičiumi imitavo nusikalstamos veikos modelį
Portalas "Delfi", 2015 10 22
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) Apeliaciniam teismui turės pateikti pirminę operatyvinę informaciją, kokiu pagrindu sankcionuotas nusikalstamos veikos imitavimo modelis, kuris taikytas aiškinantis tuometinio Vilniaus vicemero Romo Adomavičiaus įtariamas nusikalstamas veikas.
10. Ekspremjero anūkų tėvas – ciniškas nusikaltėlis, kankinęs vargšus: kalės 8 metus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2015 10 21
Buvusio premjero Gedimino Vagnoriaus anūkų tėvas Antanas Butkus – ciniškas nusikaltėlis, bandęs iš dviejų vyrų išvilioti turtą ir juos įkalinęs atokioje kaimo sodyboje. Tai konstatavęs teismas nutarė, kad verslininku save pristatęs 36 metų A. Butkus už grotų praleis 8 metus.
11. Nuteisė Kauno nepilnamečių pataisos namų vadovus
Portalas "Delfi", 2015 10 15
Kauno apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje buvę Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų vadovai pripažinti kaltais, praneša teismas.
12. Pasiūlė bausmę įtariamam šnipui
Portalas "Delfi", 2015 10 01
Generalinė prokuratūra siūlo oro eismo paslaugas teikiančios valstybės įmonės „Oro navigacija“ buvusį darbuotoją Romualdą Lipskį pripažinti kaltu dėl šnipinėjimo ir skirti aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmę.
13. Prokuroras siūlo konfiskuoti J.Kozubovskio turtą
Portalas "Delfi", 2015 09 28
Buvęs advokatas Juzefas Kozubovskis turėtų būti pripažintas kaltu dėl neteisėto praturtėjimo, jam reikėtų skirti 11,4 tūkst. eurų baudą ir konfiskuoti turto už 10 mln. eurų, siūlo prokuroras Dainius Baraniūnas.
14. Teismas buvusį sostinės vicemerą R. Adomavičių pripažino kaltu
Portalas "Delfi", 2015 06 12
Vilniaus apygardos teismas dėl tarpininkavimo kyšininkaujant nuteisė buvusį Vilniaus vicemerą socialdemokratą Romą Adomavičių. Romualdas Mikliušas, Romas Adomavičius
15. Už kyšininkavimą nuteistas buvęs teisėjas R. Skirtunas į kalėjimą nesės
Portalas "Delfi", 2015 06 09
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) antradienį nepatenkino Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorų prašymo skirti realią laisvės atėmimo bausmę už kyšininkavimą nuteistam buvusiam teisėjui Ryšardui Skirtunui.
16. Teismas atvertė korupcija kaltinamo Radviliškio mero bylą
Portalas "Delfi", 2015 06 02
Šiaulių apygardos teismas antradienį pradėjo nagrinėti korupcija kaltinamo Radviliškio rajono savivaldybės mero konservatoriaus Antano Čepononio bylą.
17. Kaip D. Ulbinaitė nušluostė nosį prokurorui
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2015 05 13
Prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausioji patarėja Daiva Ulbinaitė vėl švenčia pergalę – Vilniaus apygardos teismas paliko galioti jai paskelbtą išteisinamąjį nuosprendį byloje dėl tariamo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir valstybės paslapties atskleidimo.
18. Baigė nagrinėti D. Ulbinaitės bylą
Portalas "Delfi", 2015 04 13
Vilniaus apygardos teismas pirmadienį baigė nagrinėti dėl valstybės paslapties atskleidimo išteisintos prezidentės atstovės spaudai Daivos Ulbinaitės bylą apeliacine tvarka. Sprendimas bus skelbiamas po mėnesio - gegužės 14 dieną.
19. Parlamentarui R.A. Ručiui pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu
Portalas "Delfi", 2015 04 10
Seimo narys Rimas Antanas Ručys paskelbtas įtariamuoju dėl prekybos poveikiu, penktadienį patvirtino Specialiųjų tyrimų tarnyba.
20. Farmacininkų korupcijos skandalas: trys lieka už grotų
Portalas "Delfi", 2015 02 26
Teismas leido suimti tris Lietuvos kapitalo farmacijos kompanijos „Valentis Pharma“ darbuotojus, kurie įtariami atlikę nusikalstamus korupcinius veiksmus, ketvirtadienį pranešė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
Iš viso: 25
Straipsniai: [1-20] [21-25]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas