Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


1. Teismas baigė buvusių Seimo narių apklausą A. Sacharuko byloje
Portalas "Delfi", 2014 11 26
Buvęs televizijos laidų vedėjas Jonas Stanevičius, kuris buvo išrinktas į Seimą ir kurį laiką ėjo Krikščionių partijos frakcijos, vėliau Tautos prisikėlimo frakcijos seniūno pavaduotojo pareigas, trečiadienį apklaustas buvusio kolegos Aleksandro Sacharuko baudžiamojoje byloje.
2. Valstybinės ligonių kasos vadovui skirta lygtinė dvejų metų laisvės atėmimo bausmė
Portalas "Delfi", 2014 11 17
Vilniaus apygardos teismas pirmadienį kaltu dėl piktnaudžiavimo pripažino Valstybinės ligonių kasos vadovą Algį Sasnauską.
3. „Dovanėles“ ėmusių muitininkų išpažintis: apie bendrą kasą, tradicijas ir pirmus kartus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2014 11 08
Net 29 Medininkų kelio posto muitininkus, kurie kaltinami piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, siekiant asmeninės naudos, prokuroras siūlo nubausti taip, kad iš to pasimokytų ir kiti pareigūnai.
4. Kontrabandos karaliaus ir „tvarkiečių“ lyderio sūnaus byloje – smūgis prokurorui
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2014 10 24
Kontrabandos karaliumi tituluojamo buvusio policininko Viliaus Karaliaus bei partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininko pavaduotojo Vytauto Kamblevičiaus sūnaus Aivaro byla teisme pakrypo netikėta linkme.
5. „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje - kratos, itin rimti įtarimai
Eglė Samoškaitė, Ainis Gurevičius, Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 10 21
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka kratas ir poėmius partijos „Tvarka ir teisingumas“ patalpose.
6. Įspūdingai lobęs S. Šriūbėnas teisiamas nebus
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 10 15
Buvęs aplinkos viceministras, buvęs sostinės vicemeras ir Gedimino prospekto rekonstrukcijos skandalo herojus Stanislovas Šriūbėnas gali lengviau atsikvėpti. Prokurorai nutraukė tyrimą dėl jo ir jo sutuoktinės galimo neteisėto praturtėjimo.
7. Prokuratūra nutraukė tyrimą dėl FNTT vadovo K. Jucevičiaus
Portalas "Delfi", 2014 10 10
Prokuratūra advokato Juzefo Kozubovskio byloje nutraukė tyrimą dėl Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovo Kęstučio Jucevičiaus, neva šis per tarpininkus reikalavo didelio kyšio, penktadienį pranešė TV3 Žinios. Prokuratūra konstatavo, kad K.Jucevičius su kyšiais nesusijęs.
8. Sulaikytas Nacionalinės mokėjimo agentūros departamento vadovas
Portalas "Delfi", 2014 10 10
Dėl kyšio reikalavimo Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) penktadienį sulaikė vieno iš Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) departamentų vadovą.
9. Pavaldiniai tapo tarnais?
Virginija Petrauskienė, Portalas "Delfi", 2014 09 25
„Rinkimai prasideda", - taip Panevėžio teisme savo padėtį pakomentavo antrankiais surakinta Visagino mere Dalia Štraupaitė.
10. Teismas leido suimti Visagino merę
Portalas "Delfi", 2014 09 24
Trečiadienį Panevėžio miesto apylinkės teismas svarstė Panevėžio apygardos prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo Visagino savivaldybės merei Daliai Štraupaitei.
11. Teismas atvers D. Ulbinaitės bylą
Portalas "Delfi", 2014 09 23
Vilniaus apylinkės teismas turėtų atsiversti baudžiamąją bylą dėl slaptos informacijos nutekinimo, kurioje nusikalstamų veikų padarymu kaltinama buvusi prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausioji patarėja, atstovė spaudai Daiva Ulbinaitė.
12. STT sulaikė Alytaus mieste dirbantį advokatą
Portalas "Delfi", 2014 09 05
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) praneša, kad ketvirtadienį buvo sulaikyti trys asmenys, iš kurių vienas – Alytaus mieste dirbantis advokatas.
13. Alytuje sulaikytas advokatas ir prokuroras
Portalas "Delfi", 2014 08 27
Antradienį po pietų ir trečiadienį ryte Alytuje sulaikyti trys asmenys, įtariami prekyba poveikiu, papirkimu ir kyšininkavimu, tarp jų – advokatas ir prokuroras, pranešė Generalinė prokuratūra.
14. Buvusiam „juodojo sąrašo“ viceministrui pateikti įtarimai
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi", 2014 07 22
Iš žemės ūkio viceministro pareigų pasitraukusiam „darbiečiui“ Ryčiui Šatkauskui pateikti įtarimai kyšio reikalavimu. Tai DELFI patvirtino neoficialūs šaltiniai bei pats R. Šatkauskas.
15. V. Mazuronio sūnui – bauda
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2014 07 21
Į Europos Parlamentą išrinkto buvusio aplinkos ministro Valentino Mazuronio sūnus Rokas Mazuronis pripažintas kaltu dėl nelegalaus darbo.
16. Teks stoti prieš teismą
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 07 17
Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje įtarimai padarius beveiks mln. litų žalos dujų vartotojams pateikti įmonei „Lietuvos dujos" ir 3 jos darbuotojams. Tarp įtariamųjų - ir generalinio direktoriaus pavaduotojas bei komercijos direktorius Joachimas Hockertzas.
17. T. Barščiui pareikšti įtarimai dėl turto iššvaistymo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 07 09
Vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų – bendrovės „KG Group“ valdybos pirmininkas, „Kauno grūdų“ generalinis direktorius Tautvydas Barštys pateko į finansinius nusikaltimus tiriančių pareigūnų akiratį.
18. Advokato padėjėjas sės į kaltinamojo suolą
Portalas "Delfi"", 2014 06 23
Panevėžio miesto apylinkės teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje prekyba poveikiu ir apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu kaltinamas advokato padėjėjas.
19. Nuosprendis vicemerui
Ričardas Vitkus, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 06 10
Pakruojo rajono vicemerui 58 metų Romui Medzveckui teks patuštinti piniginę ir ieškotis kito darbo. Jis nuteistas už piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi ir kišimąsi į valstybės tarnautojo veiklą. Šiaulių apygardos teismas vakar R.Medzveckui skyrė 26 tūkst. litų baudą ir trejiems metams atėmė viešąją teisę būti renkamam ar skiriamam į valstybės ar savivaldybių institucijas ir įstaigas.
20. Po akibrokštų - iš posto
Alvydas Ziabkus, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 06 10
Už kyšį apylinkės teismo nuteistas ir apeliacine tvarka iki šiol dar besibylinėjantis Palangos savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Svajūnas Bradūnas liko be darbo.
Iš viso: 49
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-49]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas