Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


1. A. Paulauskas: prokuroras patvirtino, kad D. Ulbinaitei pareikšti įtarimai
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 12 18
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, Darbo partijos kandidatas į prezidento postą Artūras Paulauskas pareiškė gavęs oficialų patvirtinimą, jog prezidentės vyriausioji patarėja Daiva Ulbinaitė yra įtariamąja Valstybės saugumo departamento (VSD) pažymos nutekinimo tyrime.
2. Naujas posūkis buvusių „Swedbank“ darbuotojų byloje: susidomėjo milijoniniu ieškiniu
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2013 12 13
Komerciniu šnipinėjimu ir kitais nusikaltimais kaltinami buvę įtakingi banko „Swedbank“ darbuotojai ir su jais draugiškus ryšius palaikę verslininkai nei nuteisti, nei išteisinti – nuosprendžio išklausyti penktadienį atvykę kaltinamieji jo taip ir neišgirdo.
3. P. Lukauskas iš B. Vėsaitės teismo prašo priteisti 10 tūkst. Lt
Portalas alfa.lt", 2013 12 05
Buvęs „Verslios Lietuvos" vadovas Paulius Lukauskas iš buvusios ūkio ministrės Birutės Vėsaitės prašo priteisti 10 tūkst. litų neturtinės žalos atlyginimą dėl garbės ir orumo įžeidimo.
4. Teisiamas ekskomisaras jaučiasi taikiniu
Asta Kuznecovaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2013 12 03
Prieš teismą stojęs buvęs policijos generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas ėmė laidyti strėles į savo buvusį viršininką šalies policijos vadovą Saulių Skvernelį. Esą šis norėjęs jo atsikratyti.
5. Gąsdina, kad N. Venckienės ekstradicijos inicijavimas - spąstai
Portalas alfa.lt", 2013 11 26
Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija gudriais spąstais vadina Seimui siūlomą priimti nutarimą, kuriuo Generalinė prokuratūra raginama nedelsiant pradėti Seimo narės Neringos Venckienės ekstradicijos procesą.
6. Parlamentaras: pabėgusi N. Venckienė nesislaptsto nuo teisingumo – ji jo ieško
Portalas alfa.lt", 2013 11 26
Nutarimo projektą dėl Seimo narės Neringos Venckienės ekstradicijos parlamentui pateikęs "Drąsos kelio" frakcijai atstovaujantis Seimo narys Vytautas Antanas Matulevičius tvirtina, kad "N. Venckienė toli gražu nebėga nuo teisingumo ir nuo jo nesislapsto".
7. Seime startavo apkaltos procedūra N. Venckienei
Portalas alfa.lt", 2013 11 26
Seime startavo apkaltos procedūra Seimo narei Neringai Venckienei. Kaip numato Seimo statutas, parlamentarai sudarė specialiąją tyrimo komisiją, kuri tirs pateiktų siūlymų pradėti apkaltos procesą Seimo narei N. Venckienei pagrįstumą bei turės parengti išvadą dėl pagrindo pradėti apkaltos procesą.
8. Subliuško STT tyrimas: prokurorai nuplovė A. Romanovskio mundurą
Dainius Sinkevičius, Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2013 11 12
Subliuško dar vienas Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tyrimas – su atrankiais tampytam ir areštinėje kurį laiką praleidusiam lobistui Andriui Romanovskiui panaikinti įtarimai dėl papirkimo.
9. Už piktnaudžiavimą tarnyba A. Ignotui ir N. Pažūsienei teks pakloti tūkstančius
Portalas alfa.lt", 2013 10 21
Vilniaus apygardos teismas pirmadienį atmetė už piktnaudžiavimą tarnybos padėtimi nuteistų dviejų buvusių Ūkio ministerijos valdininkų Aniceto Ignoto ir Neringos Pažūsienės apeliacinius skundus.
10. Statybų banginį – į teismą
Inga Kontrimavičiūtė“, „Sekundė“, 2013 10 18
Iš Šiaulių areną nusižiūrėjusių ukrainiečių pasipelnęs Panevėžio statybos trestas pinigais ilgai nesidžiaugė. Statybų banginis gali prarasti daugiau nei milijoną.
11. Buvęs Lietuvos banko vadovas R. Visokavičius išteisintas „mailiaus byloje“
Portalas alfa.lt", 2013 10 17
Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį išteisino buvusį Lietuvos banko vadovą ir ambasadorių Romualdą Visokavičių dėl kaltinimų korupcija vadinamojoje "mailiaus" byloje.
12. V. Gapšį „trolinusiam“ L.Ulevičiui skirta 750 litų bauda
Portalas alfa.lt", 2013 10 15
Vilniaus miesto apylinkės teismas buvusį Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) narį Liutaurą Ulevičių pripažino kaltu dėl Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo pažeidimo.
13. Buvęs Maskvos prefektas J.Chardikovas išteisintas byloje dėl pinigų plovimo
Portalas alfa.lt", 2013 10 09
Vilniaus apygardos teismas pirmadienį išteisino pinigų plovimu kaltintą Rusijos pilietį, buvusį Maskvos prefektą Jurijų Chardikovą. Teisėjas Stasys Lemežis sprendimą, be kita ko, motyvavo tuo, kad Rusijoje iškelta byla J.Chardikovui dėl neva neteisėtai įgyto turto buvo nutraukta.
14. Pakruojo r. vicemerui - STT įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba
Portalas alfa.lt", 2013 10 02
Pakruojo rajono vicemerui Romui Medzveckui teisėsauga pareiškė įtarimus dėl piktnaudžiavimo tarnyba.
15. Bloga žinia R. Javtokui: teismas nesumažino brangios sodybos kainos
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2013 10 02
Už Molėtų rajone įgytą sodybą krepšininkas Robertas Javtokas privalo sumokėti visą sutartyje nurodytą sumą, trečiadienį nusprendė Vilniaus apygardos teismas.
16. S. Šriūbėnui pateikti įtarimai
Portalas "Delfi"", 2013 09 30
Per mokesčių inspekcijos patikrinimą nustatyta, kad buvęs aplinkos apsaugos viceministras ir Vilniaus vicemeras Stanislovas Šriūbėnas negali legaliomis pajamomis pagrįsti savo turto. Neoficialiomis žiniomis, abejojama, ar S. Šriūbėnas legaliai uždirbo pusę milijono litų.
17. Nuteisė buvusį FNTT Vilniaus skyriaus vadą ir jo nurodymus vykdžiusią skyriaus viršininkę
Portalas "Delfi"", 2013 09 19
Buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Vilniaus skyriaus viršininkas Valdas Grendelis ir jo nurodymus vykdžiusi Administravimo valdybos viršininkė Rasa Karčiauskaitė pripažinti kaltais dėl jiems inkriminuotų nusikaltimų.
18. Nuteisė buvusį FNTT Vilniaus skyriaus vadą ir jo nurodymus vykdžiusią skyriaus viršininkę
Portalas "Delfi"", 2013 09 19
Buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Vilniaus skyriaus viršininkas Valdas Grendelis ir jo nurodymus vykdžiusi Administravimo valdybos viršininkė Rasa Karčiauskaitė pripažinti kaltais dėl jiems inkriminuotų nusikaltimų.
19. K. Brazauskienės sūnaus po atostogų laukia baudžiamoji byla
Portalas "Delfi"", 2013 09 11
Kristinos Brazauskienės sūnus neskuba aiškintis į teismą dėl incidento Neringoje, tačiau administracinę bylą nagrinėti turintis teismas, panašu, kad nepraranda vilties sulaukti jo pasiaiškinimo teismo salėje.
20. Prokuroras siūlo įkalinti buvusius „Swedbank“ darbuotojus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2013 09 06
Komerciniu šnipinėjimu kaltinami buvę įtakingi banko „Swedbank“ darbuotojai gali atsidurti už grotų – baudžiamojoje byloje valstybinį kaltinimą palaikantis prokurorus pasiūlė juos įkalinti nuo 2 iki 6 metų 6 metų.
Iš viso: 49
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-49]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas