Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


1. Arabų šeichams merginas parūpinusi modelių namų vadovė siunčiama į pataisos namus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 12 27
Modelių agentūros „Harmonijos pasaulis“ direktorė Daiva Mondeikienė už pelnymąsi iš nepilnamečių merginų prostitucijos už grotų praleis 3 metus, o jos sesuo Nadiežda Nitiuk – 2 metus ir 3 mėnesius. Taip ketvirtadienį paskelbė Lietuvos apeliacinis teismas, už padarytus nusikaltimus seseris nusprendęs išsiųsti į Panevėžio pataisos namus.
2. Iš A.Kubiliaus patarėjų - į prokurorų rankas
Portalas alfa.lt", 2012 12 20
Nuolat apie kovą su korupcija trimitavęs tuomečio premjero Andriaus Kubiliaus patarėjas Gintaras Kalinauskas dabar pats turės aiškintis dėl galimai įvykdytų korupcinių nusikaltimų.
3. Lenktynininkui S.Brundzai teismas pusmečiui uždraudė vairuoti
Portalas "Delfi"", 2012 12 14
Penktadienį Vilniaus miesto 2 apylinkės teismas paskelbė, kad Stasys Brundza turi sumokėti baudą už pasišalinimą iš įvykio vietos. Dėl to, kad praėjusių metų gegužės 31 d. Lukiškių skg. 6, Vilniuje, apgadinęs svetimą automobilį pasišalino iš įvykio vietos, S. Brundzai skirta 3500 Lt bauda ir atėmimas teisės vairuoti transporto priemonę 6 mėnesiams.
4. Lobistui A.Romanovskiui įtarimai iš papirkimo pakeisti į piktnaudžiavimą
Portalas alfa.lt", 2012 12 05
Panevėžio apygardos prokuratūra perkvalifikavo įtarimus buvusio Seimo nario Vito Matuzo byloje figūruojančiam lobistui Andriui Romanovskiui, BNS patvirtino Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Rimantas Vagrys.
5. Buvęs Kauno vicemeras K.Kriščiūnas stojo prieš teismą
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2012 12 04
Korupcija įtariamas buvęs Kauno vicemeras Kęstutis Kriščiūnas antradienį stojo prieš Kauno apygardos teismą. Tiesa, jau pirmąjį teismo posėdį teko atidėti, nes neatvyko kaltinamųjų gynėjai ir teisiamojo Zita Zalagėnaitė.
6. D.Valys: dėl apkaltą rengti siūlančio prokuroro vyksta tarnybinis patikrinimas
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 12 03
Generalinės prokuratūros viešojo intereso gynimo skyriaus prokuroras Kęstutis Vagneris, siūlantis iš kėdės versti generalinį prokurorą, pats gali netekti darbo. Mat dėl jo veiksmų atliekamas tarnybinis patikrinimas. Tai žurnalistams pirmadienį patvirtino generalinis prokuroras Darius Valys. „Dėl pono Vagnerio yra atliekamas tarnybinis patirikinimas. Kiek jis taip veikia savo interesais, kiek – gindamas tariamą viešąjį interesą. Pradėjau tarnybinį patikrinimą ne savo iniciatyva, o kreipusis vienam prokurorui, su kuriuo ponas Vagneris bylinėjosi teisme, pralaimėjo jam ginčą ir tęsia ginčą toliau, naudodamasis prokuroro statusu. Tarnybinio patikrinimo esmė yra išsiaiškinti, kiek tai privatus ginčas, o kiek – viešojo intereso gynimas“, - kalbėjo D. Valys. Paklaustas, ar pareiškimą dėl jo vertimo iš kėdės gali būti susiję su „darbiečių“ neliečiamybės naikinimu, generalinis prokuroras į tokius svarstymus nesileido. „Nieko aš su niekuo nesieju“, - teigė D. Valys.
7. Nufilmuotam iš BMW vairuotojo 100 litų ėmusiam policininkui – lygtinė bausmė
Diana Krapavickaitė, Kaunodiena.lt, 2012 12 02
Kauno apylinkės teismas paskelbė nuosprendį internetinėje svetainėje „YouTube" išplatinto kyšio paėmimo herojui policininkui Sauliui Koriznai ir jo kolegai, o viršininką išteisino. Vienu populiariausių praėjusių metų „YouTube" vaizdeliu, ko gero, galima laikyti filmuką, kaip Kaune, Jonavos gatvėje, patrulis ima kyšį iš prasižengusio BMW vairuotojo.
8. STT: įmonės vadovė bandė papirkti VMI pareigūnes
Portalas "Delfi"", 2012 11 21
Vilniaus mieste veikiančios uždarosios akcinės bendrovės vadovei pateikti įtarimai bandžius papirkti Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pareigūnes.
9. Už kalinių prievartavimą nuteisti nusikaltėliai reikalavo privatumo
Asta Aleksėjūnaitė, Dienraštis "Klaipėda", 2012 11 17
Klaipėdos miesto apylinkės teismas paskelbė bausmes trims klaipėdiečiams ir palangiškiui, kurie Klaipėdos policijos ir Šiaulių tardymo izoliatoriuje iš kitų kalinių prievartavo turtą.
10. KT: Seimo rinkimų įstatymui prieštarauja Darbo partijos kandidatų eiliškumas ir rezultatai Biržų-Kupiškio apygardoje
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2012 11 10
Konstitucinis Teismas šeštadienį paskelbė išvadą, kad galutiniai Seimo rinkimų rezultatai daugiamandatėje rinkimų apygardoje buvo patvirtinti teisėtai, tačiau Seimo rinkimų įstatymui prieštarauja Darbo partijos kandidatų Živilės Pinskuvienės, Jolantos Gaudutienės, Jono Pinskaus, Vytauto Griciaus, Viačeslav Ždanovič galutinis vietos nustatymas po rinkimų.
11. Kelių policijai nepaklusęs naujas VTEK narys V.Kanapinskas stos prieš teismą
Portalas alfa.lt", 2012 11 09
Naujas Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) narys Virginijus Kanapinskas penktadienio rytą nepakluso kelių policijos pareigūnams, todėl stos prieš teismą, rašo portalas lrytas.lt.
12. STT dėl netinkamo pareigų atlikimo pareiškė įtarimus Mažeikių savivaldybės tarnautojams
Portalas alfa.lt", 2012 11 08
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo vykdant viešuosius pirkimus Mažeikiuose, pareiškė įtarimus dėl netinkamo tarnybos pareigų atlikimo trims asmenims.
13. STT dėl netinkamo pareigų atlikimo pareiškė įtarimus Mažeikių savivaldybės tarnautojams
Portalas alfa.lt", 2012 11 08
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo vykdant viešuosius pirkimus Mažeikiuose, pareiškė įtarimus dėl netinkamo tarnybos pareigų atlikimo trims asmenims.
14. STT dėl galimo piktnaudžiavimo pareiškė įtarimus Švenčionių merui V.Vigeliui
Portalas "Delfi"", 2012 11 06
Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos pareigūnai, ikiteisminio tyrimo dėl galimo piktnaudžiavimo metu surinkę pakankamai duomenų, pareiškė įtarimus Švenčionių rajono savivaldybės merui Vytautui Vigeliui ir Švenčionių rajono savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjui Juozui Urbanavičiui.
15. Avariją sukėlusi ir iš jos pasišalinusi sveikinimų koncertų vedėja L.Kybartienė stojo prieš teismą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 11 05
Televizijos sveikinimų koncertų ir loterijų vedėja Laima Kybartienė sukėlė avariją ir iš jos pasišalino. Taip teigia Vilniaus apskrities policijos Kelių policijos valdybos pareigūnai, buvusiai televizijos diktorei surašę administracinio teisės pažeidimo protokolą.
16. FNTT sulaikė verslininkų grupuotę, ji įtariama sukčiavimu dėl 17 mln. Lt
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 10 26
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) pradėjo tyrimą dėl 17 mln. Lt užvaldymo sukčiavimo būdu iš Nacionalinės kredito unijos – įtarimus pareigūnai jau pareiškė mažiausiai 10 asmenų.
17. Teismas: FNTT pareigūną V.Grendelį pridengusi kolegė atleista pagrįstai
Portalas "Delfi"", 2012 10 25
Dabar jau buvusi Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) Administravimo valdybos Teisės ir personalo skyriaus viršininkė Rasa Karčiauskaitė pagrįstai buvo atleista iš vidaus tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą.
18. Teismas leido suimti KTU Projektų ir priežiūros centro direktorių
Portalas "Delfi"", 2012 10 17
Trečiadienį Kauno miesto apylinkės teismas patenkino prokurorų prašymą ir dešimčiai parų leido suimti piktnaudžiavimu tarnyba įtariamą Kauno Technologijos universiteto (KTU) Infrastruktūros tarnybos Projektų ir priežiūros centro direktorių Algimantą Mickūną.
19. Teismas nesutiko lygtinai paleisti dėl sukčiavimo nuteistą buvusį Seimo narį
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 10 16
Vilniaus pataisos namų lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisija nutarė, kad dėl pasikėsinimo užvaldyti didelės vertės svetimą turtą bei netikrų dokumentų pagaminimo ir panaudojimo nuteistas buvęs Seimo narys Algirdas Ivanauskas gali būti anksčiau laiko išleistas į laisvę, tačiau tokiam sprendimui antradienį nepritarė teismas, atsisakęs patvirtinti komisijos nutarimą.
20. G.Skobo byla nenutraukta – teismą pasiekė skandalinga informacija
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 10 15
Sunkiais nusikaltimais kaltintam Lietuvos jaunųjų verslininkų sąjungos prezidentui Gintarui Skobui – vėl neramios dienos: teismas nusprendė kol kas dėl senaties nenutraukti jam iškeltos bylos, nes nutarties paskelbimo išvakarėse iš Kauno pareigūnų gavo situaciją iš esmės pakeisti galinčios informacijos.
Iš viso: 76
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-76]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas