Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


1. Teismas pratęsė suėmimo terminą Radviliškio rajono tarybos nariui A.Juodžiui
Portalas "Delfi"", 2011 12 30
Šiaulių miesto apylinkės teismas penktadienį mėnesiui pratęsė kardomojo suėmimo terminą piktnaudžiavimu, klastojimu bei sukčiavimu įtariamam Radviliškio rajono tarybos nariui Aloyzui Juodžiui.
2. Teismas nuo pareigų nušalino suimtus Radviliškio r. merą ir tarybos narį
Portalas "Delfi"", 2011 12 21
Šiaulių apygardos teismas pusei metų nuo pareigų nušalino piktnaudžiavimu tarnyba, dokumentų klastojimu ir sukčiavimu įtariamus Radviliškio rajono merą Antaną Čepononį bei tarybos narį Aloyzą Juodį.
3. Radviliškio r. mero likimas spręsis, bendražygis - suimtas
Portalas "Delfi"", 2011 12 21
Trečiadienį spręs areštinės gultą trinančio Radviliškio rajono mero konservatoriaus-krikdemo Antano Čepononio likimas. Jo partijos bendražygis Aloyzas Juodis už grotų antradienį paliktas bent keturiolikai parų. Jam teismas skyrė suėmimą.
4. Kauno apygardos teisme pradėta nagrinėti buvusio Alytaus mero ir jo "bendražygių" byla
Portalas "Delfi"", 2011 12 20
Antradienį Kauno apygardos teismas pradėjo iš esmės nagrinėti korupciniais nusikaltimais kaltinamų buvusio Alytaus - mero (dabar - verslininko) Česlovo Daugėlos baudžiamąją bylą. Įtariamaisiais šioje byloje įvardinti ir keli Dzūkijos sostinės savivaldybės tarnautojai bei šio miesto verslininkai.
5. Teismas D.Šalugą pripažino kaltu, bet paliko laisvėje
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 16
Buvusiam Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos ir reikalų departamento direktoriui Dariui Šalugai nepavyko išvengti baudžiamosios atsakomybės – teismas jį pripažino kaltu tarpininkavus kyšininkavimui. Tiesa, realios laisvės atėmimo bausmės jis išvengė.
6. Teismas nubaudė po eismo įvykio alkoholį vartojusį advokatą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 15
Vilniaus advokatas Žilvinas Kvietkus neteko teisės vairuoti transporto priemones 2 metams bei privalės sumokėti 2,5 tūkst. litų baudą. Taip nusprendė teismas, konstatavęs, kad po eismo įvykio, į kurį pateko dviratininkas, teisininkas nuvažiavo į namus ir vartojo alkoholinius gėrimus.
7. A.Valinsko štabo darbuotojai už parašų klastojimą nuteisti pagrįstai
Portalas "Delfi"", 2011 12 13
Vilniaus apygardos teismas antradienį atmetė už parašų klastojimą nuteistų buvusio Tautos prisikėlimo partijos (TPP) pirmininko Arūno Valinsko štabo narių skundus.
8. Teismas leido suimti korupcija įtariamus Kauno medikus
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2011 12 08
Kauno miesto apylinkės teismas ketvirtadienį leido suimti Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos vadovą bei du Jonučių šeimos sveikatos entro darbuotojus. Medikai įtariami už tam tikrą piniginį atlygį padėdavę gauti pažymas apie neįgalumą bei nedarbingumą. Kratų metu pas įtariamuosius rastos nemažos grynųjų pinigų sumos.
9. Dėl neteisėto įdarbinimo teisiamas buvęs žemės ūkio viceministras
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 08
Buvęs žemės ūkio viceministras Aušrys Macijauskas neigia, kad siekdamas asmeninės naudos rūpinosi Viginto Kisieliaus įdarbinimu Nacionalinės žemės tarnybos padalinio vadovu. „Nieko aš neįdarbinau ir niekam netarpininkavau“, – pareiškė premjero Andriaus Kubiliaus visuomeninis konsultatas.
10. VPT prašo policijos atvesdinti Vilniaus sav. administracijos tarnautojus
Portalas "Delfi"", 2011 12 06
Viešųjų pirkimų tarnyba kreipėsi į Lietuvos policijos generalinį komisarą Saulių Skvernelį prašydama įpareigoti Vilniaus apskrities Vyriausiąjį policijos komisariatą į Tarnybą atvesdinti administracinėn atsakomybėn už Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimus traukiamus Vilniaus miesto savivaldybės administracijos tarnautojus.
11. Daugiavaikė mama nuteista už sau paskirtą 32 tūkst. Lt premiją
Portalas "Delfi"", 2011 12 05
Viešosios įstaigos „Vaikų poliklinika Jūsų namuose“ vienintelė steigėja ir direktorė Aurima Dilienė Vilniaus rajono apylinkės teismo nuosprendžiu nuteista už pasikėsinimą savo naudai įgyti didelės vertės svetimą turtą bei piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi.
12. Piktnaudžiavimu įtariama V.Matuzo žmona į laisvę paleista už užstatą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 12 01
Piktnaudžiavimu įtariama Seimo nario konservatoriaus Vito Matuzo žmona Danutė Matuzienė ketvirtadienio pavakarę paleista į laisvę.
13. Lazdijų meras sės į teisiamųjų suolą
Portalas "Delfi"", 2011 11 25
Kauno apygardos prokuratūra su Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė kyšininkavimu, piktnaudžiavimu ir dokumentų klastojimu kaltinamų Lazdijų rajono savivaldybės pareigūnų bylą. Į teisiamųjų suolą sės ir Lazdijų rajono meras konservatorius Artūras Margelis.
14. Prokuroras teisme pasiūlė nuteisti D.Šalugą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 25
Buvusiam Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos ir reikalų departamento direktoriui Dariui Šalugai – 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant 3 metams. Tokią bausmę tarpininko kyšininkavimu kaltinamam D. Šalugai penktadienį teisme pasiūlė skirti Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Mindaugas Barkauskas.
15. Buvęs Seimo narys už grotų praleis pustrečių metų
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 23
Svetimo buto pardavimo aferą organizavęs buvęs Seimo narys Algirdas Ivanauskas kruopščiai pasirengė nusikaltimui, jo ir bendrininkų atlikti nusikalstami veiksmai – labai įžūlūs.
16. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centrui - įtarimai, sulaikytas direktorius
Portalas "Delfi"", 2011 11 21
Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – centras) organizuojant ir vykdant viešuosius pirkimus.
17. NMA vadovas nušalintas nuo pareigų, įtarimai pateikti ir premjero konsultantui
Portalas "Delfi"", 2011 11 21
2011 m. lapkričio 21 d. Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas trims mėnesiams nušalino nuo pareigų Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos (NMA) direktorių Saulių Silicką.
18. Buvęs diplomatas turės sumokėti per 40 tūkst. Lt
Portalas "Delfi"", 2011 11 21
Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas paskelbė nuosprendį buvusiam Lietuvos Respublikos konsulato Sovetske konsului Arūnui Kaminskui (gim. 1959 m.) ir pripažino jį kaltu dėl sukčiavimo ir piktnaudžiavimo tarnyba.
19. Generalinis prokuroras prašo Seimo leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn R.Kupčinską
Portalas "Delfi"", 2011 11 18
Penktadienį generalinis prokuroras Darius Valys pasirašė kreipimąsi į Seimą, prašydamas sutikimo patraukti baudžiamojon atsakomybėn Seimo narį Rytą Kupčinską, kuris vasarą automobiliu partrenkė dviratininkę.
20. Buvę Panevėžio vadovai bus teisiami
Portalas "Delfi"", 2011 11 16
Lapkričio 16 d. Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo (ONKT) departamento prokuroras Saulius Verseckas Panevėžio apygardos teismui perdavė didelį atgarsį visuomenėje sukėlusią 33 tomų baudžiamąją bylą dėl Panevėžio miesto savivaldybėje neskaidriai įvykdytų 27 viešųjų pirkimų.
Iš viso: 100
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas