Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


1. Vydenių seniūnas, snaudęs į griovį įvažiavusiame automobilyje, netenka pareigų
Portalas "Delfi"", 2009 12 30
Vydenių (Varėnos r.) seniūnas Lietuvos centro partijos narys Rokas Makselis, daugybę metų vadovavęs šiai seniūnijai, nuo sausio 1-osios neteks posto. Gruodžio 27-osios vakarą Krivilių kaime Varėnos rajono savivaldybei priklausantis automobilis įvažiavo į griovį.
2. Kontrabandos karalius galės karaliauti pataisos namuose
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 30
Buvusio Lazdijų teismo pirmininko Arvydo Gudo žentas, cigarečių kontrabandos karaliumi tituluojamas Vilius Karalius ir pagrindiniai jo bendrininkai siunčiami už grotų.
3. Ilgi metai kalėjimo už benamių žudymą
„Šiaulių apskrities televizija“, DELFI, 2009 12 29
Už dviejų benamių nužudymą Šiauliuose keturi nusikaltėliai kalės ilgai: Gintaras Stankevičius - 18 metų, Andriejus Pranskūnas - 17, Marius Ernastas - 13, Raimundas Navickas – 12 metų. Du bėdžius, besiglaudžiančius Šiauliuose požeminėje benamių slėptuvėje, ketveriukė užmušė šiemet, sausio pradžioje.
4. Panevėžio vicemerei Z.Kukuraitienei pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba
Portalas "Delfi"", 2009 12 24
Panevėžio miesto vicemerė 49 metų liberalė Zita Kukuraitienė įtariama piktnaudžiavusi tarnyba. Įtarimai vicemerei pareikšti trečiadienį Generalinėje prokuratūroje, ketvirtadienį BNS patvirtino šios prokuratūros atstovė spaudai Aurelija Juodytė.
5. Teismas neleido švelninti bausmės „Sodros“ direktoriaus pavaduotojui
Portalas "Delfi"", 2009 12 23
Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas atsisakė sankcionuoti Viešųjų pirkimų tarnybos gruodžio 15 d. nutarimu priimtą sprendimą skirti Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos („Sodros“) direktoriaus pavaduotojui Mindaugui Strumskiui švelnesnę nuobaudą nei numatyta Administracinių teisės pažeidimų kodekse.
6. Buvę Panevėžio vadovai švęs belangėje
Inga Kontrimavičiūtė, "Sekundė", DELFI, 2009 12 22
Į kyšininkavimo skandalą įklimpę atstatydintas Panevėžio vicemeras Kastytis Vainauskas ir postą praradęs Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Karčinskas šventes praleis už grotų.
7. Buvęs policininkas kaltinamas padėjęs išsisukti girtam vairuotojui
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 22
Dabar jau į pensiją pasitraukęs Vilniaus policijos Eismo priežiūros tarnybos 46 metų vyresnysis postinis Česlavas Jančevskis stojo prieš teismą dėl oficialaus dokumento suklastojimo ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.
8. STT prigavo raseiniškius dėl 40 tūkst. litų
Portalas "Delfi"", 2009 12 22
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo ir dokumentų suklastojimo.
9. Teismas išteisino P.Milašauską dėl „Alitos“ privatizavimo
Portalas "Delfi"", 2009 12 21
Vilniaus apygardos teismas (VAT) pirmadienį visiškai išteisino buvusį Valstybės turto fondo (VTF) direktorių Povilą Milašauską dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba bendrovės "Alita" privatizavimo procese.
10. Į parlamentą Briuselyje nepatekusi medikė pridarė bėdų Liberalų sąjūdžio iždininkei
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 17
Praėjusiais metais prie Kauno įvaizdžio formavimo labiausiai prisidėjusi ir net oficialų apdovanojimą gavusi medikė Diana Obelienienė nebuvo išrinkta į Europos Parlamentą (EP), tačiau dėl rinkiminės kampanijos metu užsakytų reklaminių publikacijų ir už juos sumokėtų beveik 10 tūkst. litų pridarė nemalonumų Liberalų sąjūdžio iždininkei Ingridai Bilinskienei.
11. Suimtas buvęs kariškis sprogmenis slėpė netgi žmonos kojinėse
Portalas "Delfi"", 2009 12 17
Teisėsauga su įkalčiais sulaikė ir suėmė buvusį sovietmečio kariškį, kuris laikė didelius kiekius ginklų ir sprogmenų. Įtariamasis A.V.B sulaikytas pirmadienį. Kratos atliktos Kaune ir Jonavoje. Įtariamasis pavojingus sprogmenis laikė ir namuose, slėpė netgi žmonos kojinėse.
12. Teismas nutraukė bylą A.Butkevičiui
Portalas "Delfi"", 2009 12 14
Pirmadienį Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas nutraukė administracinio teisės pažeidimo bylą Seimo nariui Algirdui Butkevičiui nesant jo veiksmuose administracinio teisės pažeidimo įvykio ir sudėties.
13. STT išsivežė dar vieną Panevėžio savivaldybės tarybos narį
Portalas "Delfi"", 2009 12 11
Panevėžio savivaldybės taryboje korupcijos skandalas plečiasi: ketvirtadienį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai atliko kratą tarybos nario Gintaro Byčiaus namuose. Tą pačią dieną jis buvo nuvežtas į Generalinę prokuratūrą apklausai.
14. Per prezidento rinkimus paramą gavęs A.Butkevičius: nesijaučiu kaltas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 08
Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius, kuriam Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą dėl per prezidento rinkimus padarytų finansinių pažeidimų, antradienį teisme aiškino, jog neturėtų būti baudžiamas, nes už finansus buvo atsakinga jo specialiai pasamdyta iždininkė.
15. V.Muntiano teismas atidėtas jau 6 kartą
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2009 12 07
Teismui niekaip nepavyksta pradėti nagrinėti buvusio Seimo pirmininko Viktoro Muntiano korupcijos bylos – pirmadienį Kauno apygardos teismas bylos nagrinėjimą atidėjo jau 6 kartą. Šį kartą susirgo viena iš kaltinamųjų Birutė Jablonskienė.
16. Policininkus „gaidžiais“ išvadinęs R.Žilinskas išteisintas, jo draugas „Saulė“ – nuteistas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 04
Lygiai prieš dvejus metus Vilniaus policijos pareigūnus įvairiais necenzūriniais žodžiais išvadinęs Seimo narys Rokas Žilinskas išteisintas dėl viešosios tvarkos pažeidimo bei pareigūnų įžeidimo ir pasipriešinimo jiems.
17. Kyšio reikalavimu įtariamam Panevėžio politikui uždrausta bendrauti su tam tikrais asmenimis
Portalas "Delfi"", 2009 12 03
Panevėžio miesto tarybos nariui "tvarkiečiui" Tomui Taruliui pateikti įtarimai dėl kyšio reikalavimo.
18. STT akiratyje - dar vienas Panevėžio m. tarybos narys „tvarkietis“
Mantas Tomkūnas, Sekundė“, DELFI, 2009 12 03
Jei apie korupcijos mastus Panevėžio savivaldybėje būtų kalbama kaip apie ligos plitimą, būtų galima drąsiai tvirtinti, kad šioje miesto valdžios įstaigoje jau peržengtas epidemijos slenkstis.
19. Areštuotas Liustracijos komisijos vadovo A.Urmono turtas
Portalas "Delfi"", 2009 12 01
Teismas areštavo Liustracijos komisijos pirmininko Algimanto Urmono turtą, kad būtų užtikrintas galimas parlamentaro Konstanto Ramelio civilinis ieškinys.
20. Teismas įspėjo paramos kovai su vėžiu prašiusią A.Zuokienę
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 01
Kovai su vėžiu paramos prašiusi verslininkė Agnė Zuokienė dėl vienam atsitiktiniam interneto vartotojui išsiųsto elektroninio laiško išvengė baudos – Vilniaus miesto trečiasis apylinkės teismas antradienį paskelbė, kad projekto „Nedelsk!“ autorės tikslai yra kilnūs, todėl už padarytą administracinį teisės pažeidimą jai skyrė įspėjimą.
Iš viso: 78
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-78]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas