Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


1. Valdininkas turės atsakyti už nelegalių statinių įteisinimą
Portalas "Delfi"", 2008 12 29
Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir dokumentų klastojimo, byla perduota nagrinėti Tauragės rajono apylinkės teismui.
2. Su nužudymais siejamas verslininkas G.Skobas vėl stos prieš teismą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 12 23
Žiauriais nusikaltimais kaltintam Lietuvos jaunųjų verslininkų sąjungos prezidentui Gintarui Skobui - vėl neramios dienos.
3. H.Daktaro bendrai nuteisti kalėti už reketą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 12 23
Turto prievartavimu kaltinto, bet išteisinto Kauno nusikaltėlių pasaulio „šulo“ 51 metų Henriko Daktaro bendrai 32 metų Nerijus Subačius ir 40 metų Paulius Urbštonaitis nuteisti kalėti dėl turto prievartavimo.
4. Už verslininko nužudymą vienam - 15 m. kalėjimo, kitam - iki gyvos galvos
Portalas "Delfi"", 2008 12 22
Už vilniečio verslininko nužudymą 26 m. Artūrui Laučiūnui skirta 15 m. nelaisvės. Pavojingu recedyvistu pripažintam 48-erių Nikolajui Jadovui - kalėjimas iki gyvos galvos.
5. Vilniaus savivaldybės korupcijos skandalo herojus grįžo į darbą
Portalas "Delfi"", 2008 12 18
Bandymu papirkti konservatorių Vidą Urbonavičių kaltinamas tarybos narys Gintaras Kazakas po daugiau nei pusmečio pertraukos vėl gali dalyvauti tarybos posėdžiuose.
6. „Rubicon" akcininkas STT pareigūnus išvadino „benamiais šunimis"
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 12 11
Bendrovės „Rubicon group" vienam akcininkų Rimantui Bukauskui keturių Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų įžeidimas gali kainuoti teistumą.
7. Sovietmečiu veikusio „liaudies gynėjo“ byla perduota teismui
Portalas "Delfi"", 2008 12 04
Trečiadienį Alytaus rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Aidas Valatkevičius Kauno apygardos teismui perdavė civilių gyventojų trėmimu įtariamo B. B. baudžiamąją bylą.
8. V.Juozapaitis: Radžio gerbėja toliau teršia mano orumą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 12 01
Operos dainininkui Vytautui Juozapaičiui grasinančias SMS žinutes siuntusi dainininko Radžio gerbėja Raisa Šarkienė pirmadienį jau antrą kartą dėl ligos nepasirodė jos baudžiamąją bylą turėjusiame nagrinėti teisme, nors sirgdama lankėsi vienoje televizijos laidoje.
9. A.Stancikienė kreipėsi į prokuratūrą dėl A.Burkšo veiklos
Portalas "Delfi"", 2008 11 27
Seimo narė konservatorė-krikdemė Aurelija Stancikienė ketvirtadienį kreipėsi Generalinę prokuratūrą ir Aplinkos ministeriją dėl Tautos prisikėlimo partijos siūlomo kandidato į aplinkos ministrus Arūno Burkšo ir jo žmonos Valentinos Burkšienės veiklos teisėtumo ir skubos tvarka teikiamo naujojo Neringos bendrojo plano.
10. Buvęs A.Brazausko patarėjas suimtas 10 dienų
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 11 26
Vilniaus miesto antrasis apylinkės teismas trečiadienį 10 dienų leido suimti buvusį prezidento Algirdo Mykolo Brazausko patarėją Albiną Buzūną.
11. Planuojama kreiptis į Seimą dėl V.Uspaskicho ir V.Gapšio neliečiamybės panaikinimo
Portalas "Delfi"", 2008 11 26
Vilniaus apygardos teismas leido prokurorams kreiptis į Seimą dėl Darbo partijos (DP) atstovų parlamente Viktoro Uspaskicho ir Vytauto Gapšio teisinės neliečiamybės panaikinimo.
12. Teismas prašo panaikinti R.Žilinsko neliečiamybę
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 11 25
Vilniaus miesto pirmasis apylinkės teismas paprašė generalinio prokuroro kreiptis į Seimą dėl parlamentaro Roko Žilinsko neliečiamybės panaikinimo.
13. T.Šerno sudarytame fotorobote – K.Michailovas (Nikulinas)
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 11 21
Medininkų byloje daugėja įkalčių. Generalinės prokuratūros prašymu ekspertai tiria, ar ant žudynių vietoje rasto laikrodžio nėra buvusio „omonininko“ Konstantino Michailovo (Nikulino) biologinių pėdsakų, be to, atsirado dar vienas įslaptintas liudytojas.
14. Teismas areštavo Naujosios sąjungos turtą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 11 19
Vilniaus miesto trečiasis apylinkės teismas areštavo Naujosios sąjungos (NS) nekilnojamąjį turto už beveik 100 tūkst. litų. Tokių priemonių teismas buvo priverstas imtis gavęs Trakų rajone esančios statybų bendrovės „JPSF“ ieškinį dėl galimai nesumokėtos skolos ir dėl to patirtų nuostolių.
15. Teisiami 3 naujojo Seimo nariai įgijo teisinę neliečiamybę
Portalas "Delfi"", 2008 11 17
Baudžiamosiose bylose teisiami naujieji parlamentarai, pirmadienį prisiekę Seime, vėl įgijo teisinę neliečiamybę. Teisinę neliečiamybę, kurią turėjo ir kandidatuodami į Seimą, vėl įgijo Darbo partijos atstovai Viktoras Uspaskichas ir Vytautas Gapšys bei Tautos prisikėlimo partijos atstovas Rokas Žilinskas.
16. Buvusiam savivaldybės tarybos nariui – 3,5 m. kalėjimo
Portalas "Delfi"", 2008 11 07
Lietuvos apeliacinis teismas pakeitė Vilniaus apygardos teismo nuosprendį ir buvusiam Vilniaus m. savivaldybės tarybos nariui Algiui Baranauskui už didesnio nei 250 MGL kyšio reikalavimą skyrė pusketvirtų metų laisvės atėmimo bausmę.
17. Už paramą Ukrainai – į teismo suolą
Inga Kontrimavičiūtė, "Sekundė", Portalas "Delfi", 2008 11 03
Panevėžio valdantieji, iš miesto biudžeto nusprendę skirti paramą nuo potvynio nukentėjusiai Ukrainai, Savivaldybę įstūmė į Temidės glėbį.
18. Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl V.Garasto pasisakymų
Portalas "Delfi"", 2008 10 29
Trečiadienį Generalinėje prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo viešo kurstymo prieš kitos tautybės ir kitų žmonių grupę dėl jų rasės, tautybės ir kilmės.
19. A.Paleckiui teismas skyrė 500 litų baudą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 10 28
Nesankcionuotą piketą dėl nemokamo mokslo rugsėjo 1-ąją surengusios partijos „Frontas" pirmininkui Algirdui Paleckiui – 500 litų bauda.
20. Dėl „Piloto” varstomos ir teismo durys
Portalas "Delfi"", 2008 10 17
Ketvirtadienį Panevėžio miesto apylinkės teisme vyko karštos diskusijos - kokius filmus galima ir kokių negalima rodyti rinkiminės kampanijos metu.
Iš viso: 90
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-90]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas