Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


1. Prokurorai baigė tirti Aleksandrijos avarijos bylą
Portalas "Delfi"", 2007 12 20
Trečiadienį Skuodo rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Raimundas Galdikas baigė ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje dėl šių metų lapkričio 7 d. Skuodo rajone Aleksandrijos gyvenvietėje sukeltos avarijos, kurioje žuvo trys mažamečiai vaikai. Pranešimai apie ikiteisminio tyrimo pabaigimą išsiųsti įtariamiesiems, nukentėjusiesiems ir jų atstovams.
2. R.Juozaičio šeimos bendrovei – 8 tūkst. litų bauda
Portalas "Delfi"", 2007 12 13
Vertybinių popierių komisija uždarame posėdyje paskyrė 8 tūkst. litų baudą UAB „RNI Property“. Bauda paskirta už tai, kad ši bendrovė, būdama su AB „Lietuvos energija“ vadovu Rymantu Juozaičiu glaudžiai susijęs asmuo, viešai nepaskelbė apie savo prekybą AB „Lietuvos energija“ akcijomis 2007 m. kovą, birželį ir spalį.
3. D.Šalugai - kaltinimai dėl 100 tūkst. Lt kyšio
Portalas "Delfi"", 2007 12 13
Ketvirtadienį kaltinimai Vilniaus savivaldybės valdininkui Dariui Šalugai pasiekė teismą. Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos ir bendrųjų reikalų departamento direktorius kaltinamas pagal BK 226 str.1 d. (tarpininkavimas kyšininkavimu). Vilniaus apygardos prokuratūros ONKT skyriaus prokurorai surašė kaltinamąjį aktą ir perdavė baudžiamąją bylą Vilniaus miesto 1-am apylinkės teismui.
4. Kavinėje šaudęs J.Paulikas įtariamas pasikėsinimu nužudyti, prokurorai prašo ištirti jo sveikatą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 12 07
Buvęs prezidento Algirdo Brazausko apsaugininkas, Vadovybės apsaugos departamento (VAD) majoras Jonas Paulikas, Vilniaus centre esančioje kavinėje šaudęs į virėją, sulaukė griežtesnių įtarimų – jis įtariamas ne tik viešosios tvarkos pažeidimu, bet ir pasikėsinimu nužudyti. DELFI žiniomis, J. Paulikas tyrėjams pareiškė, jog neprisimena, kas įvyko kavinėje, tačiau pasiskundė, jog buvo žiauriai sumuštas.
5. S.Pauliko suėmimas pratęstas 2 mėnesiams
Portalas "Delfi"", 2007 11 29
Skuodo apylinkės teismas ketvirtadienį pratęsė policininko Sauliaus Pauliko suėmimą. Trijų berniukų gyvybes nusinešusios avarijos sukėlimu įtariamas vyras už grotų praleis dar 2 mėnesius, skelbia LNK „Žinios“.
6. Pasisavintus pinigus teko grąžinti su kaupu
Daiva Janauskaitė, Dienraštis "Klaipeda", Portalas "Delfi", 2007 11 26
Klaipėdietis verslininkas nubaustas už tai, kad iš bendrovės, kurios akcininku buvo, paėmė ir savo reikmėms panaudojo nemažą pinigų sumą. Penkiasdešimtmetis Vytautas Nemunis dirbo asociacijos „Hoja Fondas“ direktoriumi ir kasininku.
7. S.Paulikas liko už grotų, jis įtariamas bandęs paveikti liudytoją
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 11 23
Klaipėdos apygardos teismas penktadienį atmetė avariją Skuodo rajone sukėlusio policininko Sauliaus Pauliko skundą dėl jo suėmimo ir pareigūną paliko už grotų.
8. S.Paulikas liko už grotų, jis įtariamas bandęs paveikti liudytoją
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 11 23
Klaipėdos apygardos teismas penktadienį atmetė avariją Skuodo rajone sukėlusio policininko Sauliaus Pauliko skundą dėl jo suėmimo ir pareigūną paliko už grotų.
9. Už pražudytą gyvybę – grašiai
Virginija Spurytė, Dienraštis "Klaipeda", Portalas "Delfi", 2007 11 19
Seimo nariai spjovė į visiems žinomą tiesą, jog žmogaus gyvybė neįkainojama.
10. Kavinėje šaudęs J.Paulikas nesutinka su atleidimu iš darbo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 11 13
Kavinėje „Amatininkų užeiga“ į virėją šaudęs buvęs Vadovybės apsaugos departamento (VAD) majoras Jonas Paulikas teisme siekia, kad jo atleidimas iš darbo būtų pripažintas nepagrįstu.
11. Teismas: Švenčionių meras išrinktas neteisėtai
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 11 05
Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) patenkino Švenčionių rajono savivaldybės narių skundą ir panaikino tarybos sprendimą, kuriuo meru buvo išrinktas Naujosios sąjungos (socialliberalų) atstovas Vytautas Vigelis.
12. V.Damulis iš VSD atleistas teisėtai
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2007 10 30
Teismas atmetė buvusio VSD pareigūno Vytauto Damulio apeliacinį skundą.
13. K.Braziulis iš VSD atleistas teisėtai, paskelbė teismas
Portalas "Delfi"", 2007 10 29
Buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnas Kastytis Braziulis iš tarnybos buvo atleistas teisėtai, pirmadienį paskelbė Vilniaus apygardos administracinis teismas.
14. Prokurorai dar kartą prašo nuteisti D.Balčytį
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 10 29
Buvusio finansų ministro Zigmanto Balčyčio sūnų Donatą Balčytį Generalinė prokuratūra vėl prašo pripažinti kaltu dėl dokumentų suklastojimo bei piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.
15. Prokuroro S.Stulpino elgesys buvo neetiškas
Portalas "Delfi"", 2007 10 17
Prokuroras Stanislovas Stulpinas, savo iniciatyva skambindamas žurnalistei ir paskelbdamas neskelbtinus ikiteisminio tyrimo duomenis, pažeidė Prokurorų etikos kodekse numatytą teisingumo principą. Tai trečiadienį nustatė Prokurorų etikos komisija, svarsčiusi Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro elgesį.
16. Žmogžudystės užsakovas – teismo rankose
Inga Kontrimavičiūtė, Dienraštis "Sekundė", Portalas "Delfi", 2007 10 12
Ketvirtadienį Panevėžio apygardos teismas uždarame posėdyje pradėjo nagrinėti precedento neturinčią baudžiamąją bylą. Panevėžio miesto vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnas Albinas Nemeikšis kaltinamas bandymu nužudyti savo žmoną. Į teisiamųjų suolą kartu su spąstus sutuoktinei spendusiu pareigūnu sėdo dar penki kaltinamieji, iš jų du – nepilnamečiai.
17. Dėl namo griūties Vilniaus senamiestyje – prokurorų įtarimai „Constructus“
Dainius Sinkevičius, Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2007 10 12
Dėl namo griūties Vilniaus senamiestyje Šiaulių g. bendrovei „Constructus“ (kaip juridiniam asmeniui) penktadienį priešpiet buvo įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl turto sunaikinimo arba sugadinimo dėl neatsargumo. Įtarimų sulaukė ir bendrovės projektų vadovas Darius Žeimys, be to, jis apklaustas kaip įtariamasis.
18. V.Adamkų įžeisti mėginusiam vyrui - pusės metų laisvės atėmimo bausmė
Agnė Kairiūnaitė, Portalas lrt.lt", 2007 10 11
Bandymu įžeisti prezidentą kaltinamam kauniečiui paskelbtas nuosprendis. Įžeidžiančiomis eilėmis su nepriklausomybės diena prezidentą sveikinusiam vyrui skirta pusės metų laisvės atėmimo bausmė, praneša Lietuvos radijas.
19. Už pasikėsinimą nužudyti – 5 metai nelaisvės
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 10 11
Į savo darbdavių ir jų giminaičio konfliktą įsikišęs vilnietis buvo apšaudytas iš pistoleto, tačiau tik laimingo atsitiktinumo dėka išliko gyvas. Už pasikėsinimą nužudyti bei neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis Vilniaus gyventojas nuteistas 5 metų laisvės atėmimo bausme.
20. Šunį užmušęs vyras atsidūrė areštinėje
Asta Aleksėjūnaitė, „Dienraštis L.T.", Portalas "Delfi", 2007 10 05
Šilutės rajono policininkai išaiškino ir sulaikė trečiadienio vakarą LNK laidoje „Srovės“ parodyto žiauraus susidorojimo su keturkoju vykdytoją. Mobiliuoju telefonu nufilmuotas 60-metis Šilutės rajono gyventojas Juozas Agintas šunį strypu uždaužė negyvai, negana to, perdūrė jam pilvą, mėgavosi aptarinėdamas egzekucijos detales. Pareigūnai nedelsė ir per dieną sulaikė žiaurųjį vyrą.
Iš viso: 198
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-198]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas