Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


1. Vilniaus policijos vadovui teismas skyrė 500 Lt baudą
Portalas "Delfi"", 2006 12 05
Antradienį Vilniaus 2-ame apylinkės teisme buvo ketinama nagrinėti bylą pagal neteisėtai iš darbo atleistos R. P. ieškinį Vilniaus miesto vyriausiajam policijos komisariatui (Vilniaus m. VPK).
2. Kaltinimai STT valdybos viršininkui – nepagrįsti
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2006 11 30
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos viršininką Vaidą Skirmantą į teismą privataus kaltinimo tvarka padavęs vienas „Rubicon group“ akcininkų Arūnas Mačiuitis patyrė pralaimėjimą.
3. Teismas: J.Liaučius turi išsikraustyti iš buto
Portalas "Delfi"", 2006 11 27
Aukščiausiasis Teismas pirmadienį paskelbė, kad atmeta buvusio valstybės kontrolieriaus, o dabar advokato praktika užsiimančio Jono Liaučiaus skundą dėl iškeldinimo iš buto.
4. Saugumo departamentui teismas skyrė baudą
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 24
Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas vakar 500 litų pinigine bauda nubaudė Valstybės saugumo departamento (VSD) atstovą, kuris nieko nepaaiškinęs neatvyko į posėdį. Teismas turėjo nagrinėti "Laisvo laikraščio" leidėjo Aurimo Drižiaus skundą dėl VSD direktoriaus Arvydo Pociaus pareiškimų, kurie esą pažeidė jo dalykinę reputaciją.
5. A.Kubiliaus uošvė praras milijonus
Portalas "Delfi"", 2006 11 23
Vienuolyno pastatas ir bažnyčią sostinės centre neteisėtai pasisavinusi konservatorių lyderio Andriaus Kubiliaus uošvė Elena Valerija Žaidienė teismo sprendimu neteks dešimčių milijonų litų vertų statinių, o už spėtą išparceliuoti svetimą turtą turės atlyginti žalą – milijoną litų.
6. Valstybės saugumo departamentui - 500 litų bauda
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2006 11 23
Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas Valstybės saugumo departamentui už tai, kad institucijos atstovai neatvyko į posėdį be pateisinamos priežasties, skyrė 500 litų baudą.
7. Liūdnai išgarsėjusiam politikui pirtį rezervate teks nugriauti
Feliksas Žemulis, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 22
Premjero patarėjo Albino Januškos pirtis Dzūkijos nacionalinio parko (DNP) Rudnios kaime, prie Skroblaus upelio, yra pastatyta savavališkai ir turi būti nugriauta. Taip nusprendė Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, kuri šiam faktui tirti buvo sudariusi komisiją.
8. Murzininkams - butaforinės baudos
Sidas Aksomaitis, Dienraštis "Respublika", 2006 11 11
Šiaulių miesto apylinkės teismas vakar nacionalistų lyderį Mindaugą Murzą ir jo bendražygius apdalijo piniginėmis baudomis, bet nacionalistams jų greičiausiai net nereikės sumokėti.
9. Lietuviško šaunamojo ginklo kūrėjui – 4 metai nelaisvės
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2006 11 10
Kauno apygardos teisme penktadienį buvęs Seimo narys bei lietuviško šaunamojo ginklo “Vytis” kūrėjas Algirdas Petrusevičius, kuris kaltinimas neteisėtu disponavimu ginklais, išklausė teismo nuosprendį.
10. R.Paksas gali netekti diplomatinio paso
Portalas "Delfi"", 2006 11 09
Per apkaltą už Konstitucijospažeidimus nuo prezidento pareigų nušalintas partijos "Tvarka ir teisingumas" lyderis Rolandas Paksas gali netekti diplomatinio paso, kuriuo iki šiol tebesinaudoja.
11. Damoklo kardas virš prezidento galvos
Savaitraštis "Ekstra“, Portalas "Delfi", 2006 10 30
Trejus metus Konstituciniame teisme savo eilės laukiantis grupės Seimo narių prašymas išaiškinti dėl pašalinto prezidento Rolando Pakso rėmėjo Jurijaus Borisovo apdovanojimo S.
12. Izraelio prezidentui patarta atsistatydinti
Portalas "Delfi"", 2006 10 29
Izraelio generalinis prokuroras sekmadienį rekomendavo prezidentui Moshe Katsavui nusišalinti nuo užimamų pareigų, kol vyksta tyrimas dėl jam mestų kaltinimų išžaginimu, pranešė Izraelio radijas.
13. Buvęs ministerijos pareigūnas – nuteistas
Audris Kutrevičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 27
Buvęs Sveikatos apsaugos ministerijos valstybės sekretorius Vidmantas Jonas Žilinskas išgirdo teismo nuosprendį.
14. Nuteistas buvęs SAM valstybės sekretorius
Portalas "Delfi"", 2006 10 27
Buvęs Sveikatos apsaugos ministerijos valstybės sekretorius Vidmantas Jonas Žilinskas išgirdo teismo nuosprendį.
15. Nuo pareigų nušalintas VSD kontržvalgybos šefas
Deimantas Kniška, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 10 25
VSD šykščiai - Komentuoja permainas departamente.
16. Liudiję saugumiečiai nušalinti nuo pareigų
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 10 25
Nors Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius neigė, kad po mėnesio tyrimo departamente atskleistas slaptos informacijos nutekintojas yra kontržvalgybos valdybos viršininkas Vytautas Damulis, jis vakar buvo nušalintas nuo pareigų.
17. Nušalinta Saugumo departamento kontržvalgybos vadovybė
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 25
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) vakar vėl buvo priverstas rinktis į neeilinį posėdį.
18. Saugumo vadovas ryžosi apsivalyti
Birutė Vyšniauskaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 25
Pastaruoju metu aistrų plėšomame Valstybės saugumo departamente (VSD) – sprogimas.
19. Seimo komitetas siūlo prezidentui nušalinti A.Pocių
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 10 25
Parlamentinis Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas siūlo prezidentui Valdui Adamkui, kol vykdomas Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimas, nušalinti departamento generalinį direktorių Arvydą Pocių nuo pareigų.
20. VSD kontržvalgybos vadovas nušalintas nuo pareigų
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 10 24
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovybė nuo pareigų nušalino kontržvalgybos valdybos viršininką Vytautą Damulį.
Iš viso: 72
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-72]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas