Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


21. Gali tirti, ar paviešintos R. Malinausko telefoninių pokalbių stenogramos nėra klastotės
Delfi.lt, 2016 03 14
Prokurorų pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Druskininkų mero Ričardo Malinausko ir Ministrų kabineto narių pokalbių stenogramų paviešinimo turėtų atsakyti į klausimą, iš kur nutekėjo ši informacija, sako generalinis prokuroras Evaldas Pašilis.
22. Už su valdančiaisiais sugiedotą himną dviems konservatoriams – rimti nemalonumai
Delfi.lt, 2016 03 02
Dviem Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) veteranamas gresia rimti partiniai nemalonumai dėl frakcijos valios ignoravimo.
23. V. Gapšys nori, kad dėl jo būtų kreipiamasi į Konstitucinį Teismą
Delfi.lt, 2016 02 17
Seimo narys „darbietis“ Vytautas Gapšys, dėl kurio apkaltos procedūros trečiadienį šauktoje neeilinėje sesijoje turėjo apsispręsti parlamentarai, tikisi, kad dėl jo Seimas kreipsis į Konstitucinį Teismą (KT).
24. Konservatoriai nutarė užduoti A. Butkevičiui keletą klausimų
Delfi.lt, 2016 02 17
Dešimt Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narių kreipėsi į premjerą Algirdą Butkevičių ir prašo atsakyti į pateiktus klausimus, susijusius su galimos korupcijos apraiškomis valdančiųjų partijų gretose.
25. Neeilinės sesijos skandalas: valdantieji rado kaltus
Delfi.lt, 2016 02 17
Opozicija laikosi nuomonės, kad neeilinė Seimo sesija nėra baigta ir kitą savaitę turi vykti numatyti plenariniai posėdžiai, šiuo klausimu ketina kreiptis į parlamento vadovybę.
26. V. Baltraitienei – kartūs E. Masiulio žodžiai
Portalas "Delfi", 2016 02 02
Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis sako, kad liberalai kels žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės atsakomybės klausimą, tačiau interpeliacijos inicijavimo kol kas nesvarsto.
27. A. Mazuronis apskundė VTEK ministrę A. Pitrėnienę
Portalas "Delfi", 2016 01 29
Seimo narys Andrius Mazuronis kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) su prašymu įvertinti švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės bandymą daryti galimą įtaką Vilniaus savivaldybei.
28. L. Graužinienė: nėra jokio pagrindo reikšti nepasitikėjimo K. Komskiu
Portalas "Delfi", 2016 01 27
Seimo Pirmininkė "darbietė" Loreta Graužinienė kartoja neturinti jokių darbinių priekaištų savo pavaduotojui "tvarkiečiui" Kęstui Komskiui bei teigia juo pasitikinti.
29. A. Mazuronis ragina K. Komskį atsistatydinti
Portalas "Delfi"", 2016 01 19
Seimo narys Andrius Mazuronis kreipėsi į Seimo Pirmininkę Loretą Graužinienę su prašymu įvertinti, ar Seimo Pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis tinkamas eiti šias pareigas.
Iš viso: 29
Straipsniai: [1-20] [21-29]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas