Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


1. Prokurorų žodžiai pasėjo baimę Seime
Milda Kuizinaitė, Tadas Ignatavičius, Lietuvos rytas, 2016 06 16
Prokurorų užuomina, kad korupcijos byloje įtariamaisiais gali tapti ir daugiau politikų, gąsdina Seimo narius, turėjusius reikalų su koncernu „MG Baltic“. Šiuos ryšius atkapstys pareigūnai, o gal nurodys įtarimų prispaustas koncerno viceprezidentas?
2. Parlamentinė komisija sutinka naikinti N. Puteikio teisinę neliečiamybę
Delfi.lt, 2016 06 08
Parlamentinė komisija trečiadienį sutiko, jog būtų naikinama Seimo nario Naglio Puteikio teisinę neliečiamybę, kad jis galėtų teisme baigti ginčą dėl garbės ir orumo įžeidimo.
3. Seimas linkęs atsisakyti prezidento valstybinės našlių rentos
Delfi.lt, 2016 05 31
Seimas svarsto galimybę atsisakyti Respublikos Prezidento valstybinės našlių rentos ir įteisinti Prezidento sutuoktinio valstybinę pensiją.
4. Seimas atmetė siūlymą partijų finansavimo priežiūrą patikėti STT ar FNTT
Delfi.lt, 2016 05 20
Seimas atmetė konservatorių iniciatyvą perduoti politinių partijų ir rinkimų kampanijos finansavimo ir finansinės veiklos priežiūrą Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai (FNTT).
5. Dėl Lietuvos banko „tvarkiečiai“ į Seimą kvies generalinį prokurorą
Delfi.lt, 2016 05 11
Seimo frakcija Tvarka ir teisingumas, į parlamento plenarinių posėdžių salę pakvietusi Lietuvos banko valdybos pirmininko Vitą Vasiliauską, į Seimą ketina pakviesti ir generalinį prokurorą Evaldą Pašilį.
6. Konservatorių elgesys sudarant komisiją dėl slaptų pažymų apskųstas etikos sargams
Delfi.lt, 2016 05 10
Seime dėl procedūrinių klausimų stringa sprendimo priėmimas, ar pradėti parlamentinį tyrimą dėl slaptų pažymų naudojimo.
7. Karas su D. Grybauskaite: sudaryta rinktinė komisija
Delfi.lt, 2016 05 06
Seimas svarsto siūlymą sudaryti laikinąją komisiją, kuri tirtų galimą manipuliavimą žvalgybos ir ikiteisminio tyrimo duomenimis, ne iš 12, o iš 8 narių, tačiau jos sudėtyje nėra opozicijos atstovų.
8. Seimo narių grasinimai D. Grybauskaitei įgijo absurdo bruožų
Eglė Samoškaitė, Delfi.lt, 2016 05 05
Prezidentei Daliai Grybauskaitei nepalanki kai kurių Seimo narių iniciatyva parlamente įgijo absurdo bruožų. Laikinąją tyrimo komisiją sukurti panorę parlamentarai pateikė tiek ir tokių pataisų, kad klausimo svarstymas virto betiksliu pozicijos ir opozicijos ginču.
9. A. Mazuronis siūlo laikinajai komisijai tirti ir „tvarkiečių" elgesį
Delfi.lt, 2016 05 04
Seimo narys Andrius Mazuronis siūlo Seimo laikinajai komisijai praplėsti tyrimo apimtį ir įvertinti kai kurių „tvarkiečių“ elgesį.
10. Socialdemokratai kviečiasi V. Vasiliauską pasiaiškinti
Delfi.lt, 2016 05 03
Seimo Socialdemokratų frakcija kviečiasi į posėdį Lietuvos banko vadovą Vitą Vasiliauską dėl jo ankstesnės veiklos, apie kurią paskelbė „Panama Papers“ skandalo istorijas narpliojanti žiniasklaida. Pasak jos, dabartinis centrinio Lietuvos banko direktorius turėjo įgaliojimus veikti su V. Putinu siejamo rusų milijardieriaus Nikolajaus Cvetkovo vardu.
11. Seimo nario R. A. Ručio neliečiamybė Seime panaikinta pažeidžiant Konstituciją
Delfi.lt, 2016 04 27
Seimo rezoliucija dėl leidimo patraukti baudžiamojon atsakomybėn „tvarkietį“ Rimantą Antaną Ručį pagal priėmimo tvarką prieštarauja Konstitucijai, trečiadienį paskelbė Konstitucinis Teismas (KT).
12. Seimas eina R. Paksą pražudžiusiu keliu
Joana Lapėnienė, Jevgenijus Bardauskas, LRT.lt, 2016 04 24
Seimas po pateikimo pritarė iniciatyvai aiškintis galimą politinių ir interesų grupių poveikį teisėsaugos institucijoms ir jų atliekamiems tyrimams. Ar bus sudaryta laikinoji komisija suplanuota balsuoti gegužės 5-ąją. Už komisijos sudarymo slepiasi keletas tikslų – apkalta Prezidentei arba bent jau pagąsdinimas ja, kriminalinės žvalgybos įstatymo pataisos, kurios, beje, jau parengtos, bet tebėra Seimo narių stalčiuose, ir siekis pakeisti STT, generalinės prokuratūros ir VSD vadovų skyrimo tvarką.
13. Liberalų lyderis: Seimo komisija siekiama inicijuoti apkaltą D. Grybauskaitei
Žinių radijas, 2016 04 22
Ketvirtadienį Seimas po pateikimo priėmė svarstyti siūlymą dėl laikinosios komisijos įsteigimo, kuri turėtų tirti galimą manipuliavimą žvalgybos informacija ir ikiteisminio tyrimo duomenimis.
14. Seimas pradės tyrimą dėl slaptų pažymų
Delfi.lt, 2016 04 21
Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė iniciatyvai pradėti parlamentinį tyrimą dėl rezonansą sukėlusių slaptų pažymų.
15. Karas su D. Grybauskaite: Seimo dauguma gali peržengti visas ribas
Edmundas Jakilaitis, LRT.lt, 2016 04 20
Seimas ketvirtadienį ketina sudaryti laikinąją komisiją, kuri turėtų tirti, kaip į žiniasklaidą patenka didelį visuomenės rezonansą sukelianti informacija. Ko siekia Seimo dauguma kurdama tokias komisijas?
16. S. Skvernelis Seime pasijuto patyčių auka
Žinių radijas, 2016 03 25
Administracinių nusižengimų kodeksas (ANK) įsigalios 2017 metų sausio 1 d. Tai penktadienį susirinkęs į nenumatytą posėdį nutarė Seimas, atidėjęs jo įsigaliojimą. Už tai balsavo 97 Seimo nariai, niekas nebuvo prieš, susilaikė 1 parlamentaras. Anksčiau buvo nustatyta, kad Administracinių nusižengimų kodeksas įsigalioja šių metų balandžio 1 d. Prieš kodekso pratęsimas būtų praėjęs „be puolimo ir patyčių“, sako vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.
17. „Tvarkiečiai“ ieškos naujo vidaus reikalų ministro
Delfi.lt, 2016 03 24
Po Velykų, antradienį, partijos „Tvarka ir teisingumas“ vadovybė rinksis tartis, kas vidaus reikalų ministro pareigose galėtų pakeisti Saulių Skvernelį, nutarusį Seimo rinkimuose dalyvauti su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
18. Seimo pirmininkė: pokalbių išklotinės – jokia paslaptis, bet tvarka turi būti
Delfi.lt, 2016 03 16
Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė sako, kad prokuratūros raštas su politikų pokalbių išklotinėmis bus grąžintas į Seimo teisės aktų bazę, jei prokurorai paskelbs, kad jas paskelbiant nebuvo nusižengta įstatymams.
19. L. Graužinienė iš Seimo teisės aktų bazės išėmė dokumentą su pokalbių išklotinėmis
Delfi.lt, 2016 03 15
Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė pranešė, kad jos nurodymu iš viešai prieinamų dokumentų išimtas prokuratūros raštas su politikų pokalbių išklotinėmis.
20. A. Butkevičius neištvėrė: aš tikintis, aš nemeluoju
Mindaugas Jackevičius, Delfi.lt, 2016 03 15
Premjeras Algirdas Butkevičius, antradienį Seime atsakinėdamas į parlamentarų klausimus, susikirto su Seimo nare konservatore Rasa Juknevičiene.
Iš viso: 29
Straipsniai: [1-20] [21-29]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas