Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


1. Socialdemokratai dėl R. Šadžiaus inicijuoja neeilinę sesiją
Portalas "Delfi", 2015 12 23
Seimo pirmininkei „darbietei“ Loretai Graužinienei paskutinę Seimo sesijos dieną blokavus projektą dėl finansų ministro socialdemokrato Rimanto Šadžiaus skyrimo į Europos Audito rūmus, socialdemokratai inicijuoja neeilinę sesiją.
2. Seime – socialdemokratų kirtis J. Bernatoniui
Portalas "Delfi", 2015 12 23
Trečiadienį Seimo socialdemokratai balsuodami už komisijos išvadas dėl pažeistų Rolando Pakso teisių tuo pačiu kirto savo ministrui Juozui Bernatoniui.
3. V. Sinkevičius apie Seimo sprendimą dėl R. Pakso: tai yra absurdas
Portalas "Delfi", 2015 12 23
Seimo patvirtintos išvados, kad daugiau nei prieš dešimtmetį vykusi „tvarkiečių“ lyderio Rolando Pakso apkalta gali būti panaikinta politiniu sprendimu, prieštarauja Konstitucijai, sako buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas Vytautas Sinkevičius.
4. Seimas: R. Pakso apkalta gali būti panaikinta politiniu sprendimu
Portalas "Delfi", 2015 12 23
Augiau nei prieš dešimtmetį vykusi „tvarkiečių“ lyderio Rolando Pakso apkalta gali būti panaikinta politiniu sprendimu, atsiradus naujoms aplinkybėms, trečiadienį pareiškė Seimas.
5. Paslaptingas planas: dalis pareigūnų pateko į juodąjį sąrašą
Martynas Žilionis, Portalas "Delfi", 2015 12 21
Šalies policininkus sukaustė nerimas. Niekam nežinant, neaišku kaip ir dėl ko, dalis jų atsidūrė vadovybei pristatytame sąraše pareigūnų, kurie galimai piktnaudžiauja alkoholiu.
6. Visuomenininkai ragina Laisvės premiją skirti V. Landsbergiui
Portalas "Delfi", 2015 12 21
Visuomeninė taryba prie Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisijos ragina 2015 metų Laisvės premiją skirti Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininkui, Nepriklausomybės Akto signatarui prof. Vytautui Landsbergiui.
7. Narstydami E. Pašilį, parlamentarai gėlė prezidentei
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi", 2015 12 15
Seimui antradienį pristatytas trečias kandidatas į generalinius prokurorus – Ukmergės rajono apylinkės teismo teisėjas Evaldas Pašilis. Jį prie prokuratūros vairo norėtų matyti prezidentė Dalia Grybauskaitė.
8. Seime – galutinis nuosprendis R. Paksui
Eglė Samoškaitė, Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi", 2015 12 15
Apkaltos proceso tvarka daugiau nei prieš dešimtmetį iš prezidento posto pašalintas Rolandas Paksas neatgavo galimybės tapti Seimo nariu ir dalyvauti prezidento rinkimuose.
9. Socialdemokratai įkūrė skaidrumo grupę, vadovaujamą J. Sabatausko
Portalas "Delfi", 2015 11 16
Seimo valdantiesiems priklausantys socialdemokratai ragina prezidentę Dalią Grybauskaitę aktyviau dalyvauti šalies gyvenime ir sprendimų priėmime, o ne, anot Seimo vicepirmininko Algirdo Syso, neveiklumu kaltinti Vyriausybę.
10. Kodėl STT vadovas apsilankė pas Seimo narį J. Sabatauską?
Birutė Vyšniauskaitė, LRT.lt, 2015 11 09
Ar tai, kad pats Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovas apsilankė pas Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto vadovą Julių Sabatauską, reiškia, kad šis parlamentaras nepagrįstai buvo įtartas dalyvavęs kažkokiame paslaptingame susitikime Kaišiadoryse ar Aukštadvaryje šių metų birželį, kai prezidentė Dalia Grybauskaitė Seimui buvo pateikusi Kauno apygardos teismo vadovo Nerijaus Meilučio kandidatūrą generalinio prokuroro postui užimti?
11. L. Graužinienė: prezidentė metė kaltinimus Seimui dėl kriminalinio pasaulio įtakos
Nemira Pumprickaitė, LRT.lt, 2015 11 08
Generalinio prokuroro skyrimo istorija gali pavirsti skandalu. Ypač po Seimo valdybos apsilankymo pas prezidentę, kai ji, pasak Seimo vadovybės, visiškai netikėtai prabilo apie įtakos darymą Seimo nariams. Apie paslaptingus susitikimus (tik ne Kaišiadoryse, kaip skelbta žiniasklaidoje, o Aukštadvaryje) ir apie spaudimą prezidentės siūlytiems kandidatams. Dvi karščiausios Lietuvos aktualijos „Savaitėje“ su Seimo pirmininke Loreta Graužiniene. – Dabar socialdemokratai sako, kad tai yra noras juos sukompromituoti ir visa tai atsirado prieš rinkimus. Jūs irgi sietumėte su rinkimais šituos skandalus?
12. Neišleistas į Briuselį A. Mazuronis atsistatydina iš Seimo delegacijos NATO PA vadovo pareigų
Portalas "Delfi", 2015 11 06
Neišleistas į Briuselį dalyvauti NATO-Ukrainos komisijos posėdyje Liberalų sąjūdžio frakcijos atstovas Andrius Mazuronis atsistatydina iš Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje (PA) vadovo pareigų.
13. Seimo komitetas suabejojo VLK direktoriaus pavaduotojos paskyrimo skaidrumu
Portalas "Delfi", 2015 09 24
Valstybinės ligonių kasos (VLK) Teisės skyriaus vyriausios specialistės Žadvilės Abelienės paskyrimas VLK direktoriaus pavaduotoja Seimo Sveikatos reikalų komitetui sukėlė įtarimų.
14. Socdemai E. Dambrauskienės kandidatūrai neprieštaraus
Žinių radijas, 2015 09 24
Premjeras Algirdas Butkevičius „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ tikino , kad socialdemokratų frakcija Seime neprieštaraus Prezidentės pasiūlytai Editos Dambrauskienės kandidatūrai generalinio prokuroro postui užimti. Balsavimas Seimo plenariniame posėdyje greičiausiai vyks kitą savaitę.
15. STT atsisakė atskleisti pažymą V. Gedvilui
Portalas "Delfi", 2015 05 13
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) antradienį atsisakė parlamentarui „darbiečiui“ Vydui Gedvilui suteikti informaciją apie jo atžvilgiu surinktą kriminalinės žvalgybos informaciją, dėl kurios prezidentė neskyrė jo švietimo ir mokslo ministru.
16. G. Kirkilas: kol kas nepanašu, kad Darbo partija trauktųsi dėl V. Gedvilo
Portalas "Delfi", 2015 05 13
Darbo partija kol kas neketina atsitraukti dėl Vydo Gedvilo kandidatūros į švietimo ir mokslo ministrus, sako Seimo vicepirmininkas socialdemokratas Gediminas Kirkilas.
17. STT perdavė premjerui papildomą informaciją apie V.Gedvilą
Portalas "Delfi", 2015 05 13
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) trečiadienį perdavė ministrui pirmininkui Algirdui Butkevičiui papildomą informaciją apie Darbo partijos siūlytą kandidatą į švietimo ir mokslo ministrus Vydą Gedvilą, pranešė tarnybos vadovas.
18. B. Bradauskas Seimą stato ant ausų
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2015 04 07
Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcija antradienį rinkosi tartis, ar Bronius Bradauskas gali toliau vadovauti parlamentiniam Biudžeto ir finansų komitetui.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas