Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


1. Seimo teisininkai: siūlymai peržiūrėti R. Pakso apkaltą – niekiniai
Portalas "Delfi", 2014 10 05
Seimo teisininkai teigia, kad parlamentinės komisijos siūlymas peržiūrėti „Tvarkos ir teisingumo“ partijos vadovo Rolando Pakso apkaltą prieštarauja Konstitucijai.
2. Nekalto avinėlio bylą gaivina be atodairos
Lietuvos rytas, 2014 09 25
Seimo komisija toliau stumia pašalinto prezidento grąžinimo į politines aukštumas planą, bet jis, atrodo, nerealus.
3. R. Paksui – nauji iššūkiai
Portalas "Delfi", 2014 09 24
Seimo laikinoji komisija dėl partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderio Rolando Pakso teisių atstatymo siūlo peržiūrėti jo apkaltą.
4. Seimas ir Prezidentūra kasa karo kirvį?
Portalas "LRT", 2014 09 07
Prezidentės dekretu, nutraukus ikiteisminį tyrimą Darius Valys sugrąžintas į pareigas. Tai sukėlė Seimo nepasitenkinimą. Ar tai gresia dar vienu prezidentės ir Seimo konfliktu?
5. Įtampa valdžios viršūnėje: R. Paksas „nemato alternatyvų“ koalicijai
Eglė Samoškaitė; Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 08 25
Lietuvos lenkų rinkimų akcijai Vyriausybėje nebus skiriamas joks postas, pirmadienį pareiškė premjeras, socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius.
6. Kitas ėjimas: ką atiduos V. Tomaševskiui?
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 08 21
Valdančiojoje koalicijoje permainos veikiausiai neišvengiamos. Neabejotina, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) turės atsakyti už savo išsišokimus.
7. LLRA nepasiduoda: J. Neverovičių vėl siūlys į ministrus
Portalas "Delfi", 2014 08 20
Antradienį iš pareigų atleistą energetikos ministrą Jaroslavą Neverovičių Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) vėl siūlys į ministrus, nes, pasak LLRA atstovo Seimo vicepirmininko Jaroslavo Narkevičiaus, J. Neverovičiumi partija pasitiki.
8. Prieš D. Grybauskaitę sukilo keturios jėgos
Portalas "Delfi"", 2014 07 03
Valdančioji socialdemokratų, Darbo partijos, „tvarkiečių" ir lenkų koalicija kyla į kovą su prezidente Dalia Grybauskaite.
9. L. Graužinienei N. Venckienės apkalta kelia nerimą
Portalas "Delfi"", 2014 06 19
Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė sako nuogąstaujanti, kad per apkaltą iš Seimo pašalinta „Drąsos kelio“ atstovė Neringa Venckienė teismams skųs su jos mandato panaikinimu susijusias procedūras.
10. Juodasis sąrašas gali smogti ir jo kūrėjai
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 06 10
Jei apie juodąjį ministrų ir viceministrų sąrašą prakalbusi šalies vadove perrinkta Dalia Grybauskaitė neištrauks daugiau įrodymų, ji gali susidurti su valdančiosios koalicijos blokada.
11. Su vėjeliu skriejusiam Seimo nariui – verdiktas
Portalas "Delfi"", 2014 06 10
Seimo komisija siūlo leisti suvaržyti greitį smarkiai viršijusio „darbiečio“ Kęstučio Daukšio laisvę.
12. Seimas nesutiko V. Landsbergiui suteikti saugomo asmens statuso
Portalas "Delfi"", 2014 06 10
Seimas įstatymu nenustatė saugomo asmens statuso pirmajam atkurtos nepriklausomos Lietuvos Respublikos vadovui - Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkui Vytautui Landsbergiui.
13. Seimas D. Valio nušalinti nesugebėjo
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2014 05 08
Seimas atidėjo sprendimą dėl laikino generalinio prokuroro Dariaus Valio nušalinimo nuo pareigų, nes neapsisprendė, ar laikinas nušalinimas iš viso yra įmanomas.
14. Kantrybė dėl L. Graužinienės elgesio trūko
Portalas "Delfi"", 2014 03 10
Seimo opozicinių Tėvynės sąjungos-Lietuvos kriškčionių demokratų bei Liberalų sąjūdžio frakcijų vadovai kreipėsi į premjerą socialdemokratą Algirdą Butkevičių, reikalaudami "suvaldyti situaciją koalicijoje".
15. A. Kubilius apie galimą koaliciją su socdemais kalba rimtai
Žinių radijas, 2014 01 17
Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Andrius Kubilius Žinių radijo laidoje „Opozicija“ pareiškė, kad šiuo metu nėra svarstoma galimybė sudaryti vadinamąją vaivorykštės koaliciją.
16. J. Markevičius prezidentei pateikdavo iškreiptą informaciją, mano V. Gailius
Žinių radijas, 2014 01 02
Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius mano, kad prezidentės Dalios Grybauskaitės komandą palikęs vyriausiasis patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Jonas Markevičius buvo nekompetentingas savo srityje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas