Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


1. Keisti tyrimo vingiai
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2013 12 05
Ar paslaptis nutekinusiems pareigūnams siūlyti skirti baudą, ar skandalingai pradėtą tyrimą bandyti iš viso numarinti? Šį rebusą sprendžiantys prokurorai pastaruoju metu visiškai užsičiaupė.
2. L. Graužinienė apie D. Ulbinaitės pasisakymą: nesupratau, dėl ko ji tai padarė
Portalas alfa.lt", 2013 11 22
Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė teigia nesupratusi, kokiu tikslu ketvirtadienį viešai pasisakė prezidentės vyriausioji patarėja Daiva Ulbinaitė.
3. VSD pažymos istorija: prokurorų prašyto atsakymo komisija nepateikė
Portalas "Delfi"", 2013 11 21
Paslapčių apsaugos koordinavimo komisija ketvirtadienį nusprendė nesvarstyti klausimo dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) informacijos slaptumo žymos pagrįstumo.
4. A. Butkevičius – kategoriškai prieš apkaltą D. Grybauskaitei
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 11 21
Premjeras Algirdas Butkevičius griežtai pasisako prieš apkaltą prezidentei Daliai Grybauskaitei, kurios atvirai siekia Darbo partija.
5. L. Graužinienė mano, kad VSD pažymą svarstanti komisija viršija įgaliojimus
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 11 21
Ketvirtadienį į posėdį dėl triukšmingos Valstybės saugumo departamento (VSD) pažymos besirenkanti Paslapčių apsaugos koordinavimo komisija sulaukė Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės kritikos.
6. A. Paulauskas: man akivaizdu, kur reikia ieškoti VSD pažymos nutekinimo kaltininkų
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2013 11 20
Kriminalinės žvalgybos kontrolės komisijos pirmininkas Darius Petrošius svarsto, kad Generalinė prokuratūra gali delsti pateikti įtarimus Valstybės saugumo departamento (VSD) pažymą nutekinusiam asmeniui, nes laukia Paslapčių apsaugos koordinavimo komisijos išvados ir nežino, kaip kvalifikuoti galimą nusikalstamą veiką.
7. Iškviesti į Seimą D. Valys ir G. Grina: negalime nieko pasakyti
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2013 11 19
Generalinis prokuroras Darius Valys ir Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Gediminas Grina antradienį prajuokino arba supykdė Seimo narius, nes į suformuluotus septynis klausimus atsakė paprastai: arba nieko nežino, arba negali pasakyti. Kaip žinoma, klausimus abiem pareigūnams suformulavo „tvarkietis“ Petras Gražulis.
8. Politologas: L. Graužinienė gali apskabyti D. Grybauskaitės reitingus
Portalas alfa.lt", 2013 11 17
Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Seimo pirmininkės "darbietės" Loretos Graužinienės laikysenos viena kitos atžvilgiu brandina precedento neturinčią intrigą. Politologas Alvidas Lukošaitis sako, kad prognozuoti, kuo visa tai baigsis, dar anksti, bet demokratijai tai sveika.
9. V. Uspaskichas: socdemai ir konservatoriai – prezidentės užpakalyje
Portalas "Delfi"", 2013 11 17
Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas įsisiautėjo. Dar neseniai socdemų lyderio Algirdo Butkevičiaus vadovaujamą Vyriausybę su savo partijos ministrais jis vadino silpniausia, kokią yra matęs. Dabar apie socdemus jis prabilo dar aštriai.
10. NSGK vadovas: žinome, kad krata buvo viena - tik pas BNS darbuotoją
Portalas alfa.lt", 2013 11 13
Tyrimą dėl paskelbtos valstybės paslapties atliekanti teisėsauga aiškinasi, ar Valstybės saugumo departamento (VSD) informacija buvo įslaptinta pagrįstai.
11. Valstybės kontrolierė atsikirto L. Graužinienei
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 11 12
Valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė antradienį Seime aiškinosi, dėl ko stojo į gausų būrį tarnautojų, padavusių valstybę į teismą dėl sumažintos algos. Atsako sulaukė ir Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, rodžiusi nepasitenkinimą valstybės kontrolierės veiksmais.
12. Seime – tikras karas dėl B. Bradausko
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 11 12
Antradienio Seimo posėdis prasidėjo bandymu atlaisvinti parlamento Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininko kėdę, kurią užima socialdemokratas Bronius Bradauskas.
13. L. Graužinienė apie VSD pažymos nutekinimą: tas tyrimas jau seniai turėjo būti baigtas
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 11 11
Premjeras Algirdas Butkevičius ir Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė stebisi Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) veiksmais prieš žiniasklaidą.
14. Seimo valdyba dėl STT veiksmų prieš žurnalistus kreipiasi į parlamentinę komisiją
Portalas "Delfi"", 2013 11 08
Seimo valdyba penktadienį nusprendė kreiptis į Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisiją, kad ji ištirtų Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) veiksmus prieš naujienų agentūros BNS žurnalistus, pranešė Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas.
15. Dėl D. Valio - D. Grybauskaitės kirtis Seimui
Portalas "Delfi"", 2013 11 07
Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį antikonstituciniu pavadino Seimo sprendimą dėl generalinio prokuroro atleidimo tvarkos pokyčių, ir pabrėžė, kad jis priimtas "teisiamos Darbo partijos balsais".
16. Seimas meta pirštinę Prezidentūrai
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 11 07
Seimas ketvirtadienį sukūrė papildomus svertus generalinio prokuroro atleidimui. Belieka laukti Prezidentūros ėjimo.
17. G. Grina griežtai atsakė į L. Graužinienės replikas
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2013 11 06
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Gediminas Grina santūriai, tačiau vis dėlto reaguoja į kritiką, kurią išsakė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.
18. J. Milerius - dėl VSD medžiagos: komitetų vadovai ją gavo vėliau, nei buvo paviešinta
Portalas "Delfi"", 2013 11 06
Seimo pirmininkė "darbietė" Loreta Graužinienė stebisi, kodėl Seime dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) medžiagos paviešinimo buvo atliktas išskirtinis patikrinimas, taip pat - dėl kokių priežasčių minima medžiaga buvo su slaptos informacijos žyma.
19. Dėl VSD medžiagos paviešinimo Seime naktį atliktas išskirtinis patikrinimas
Portalas alfa.lt", 2013 11 06
Seimo pirmininkė "darbietė" Loreta Graužinienė stebisi, kodėl Seime dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) medžiagos paviešinimo buvo atliktas išskirtinis patikrinimas, taip pat - dėl kokių priežasčių minima medžiaga buvo su slaptos informacijos žyma.
20. A. Butkevičius - apie galimas bausmes B. Bradauskui
Portalas alfa.lt", 2013 10 22
Premjeras, socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius teigia, jog partijos vadovybėje dar bus svarstomas klausimas dėl parlamentaro Broniaus Bradausko.
Iš viso: 35
Straipsniai: [1-20] [21-35]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas