Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


1. NSGK prašys prokurorų nustatyti, ar VSD pareigūnai atleisti ne dėl liudijimo komitetui
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 22
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) žada paprašyti Generalinės prokuratūros, kad ji nustatytų, ar Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnų atleidimas iš darbo nėra susijęs su jų liudijimu šiam komitetui.
2. G.Kirkilas: naujo VSD vadovo paieškos bus nelengvos
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 21
Premjeras Gediminas Kirkilas ketvirtadienį teigė pritariantis prezidento V.Adamkaus išsakytai pozicijai dėl Seimo NSGK išvadų ir dėl VSD vadovo A.Pociaus.
3. Seimas reikalaus iš VSD slaptų operatyvinių pažymų
Portalas "Delfi"", 2006 12 21
Seimas nusprendė išsireikalauti iš Valstybės saugumo departamento (VSD) slaptas, su nebaigtu operatyviniu tyrimu susijusias pažymas.
4. Parlamentarų pasyvumas stabdo liberaldemokratų kovą su KGB rezervistais
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 21
Opoziciniams liberaldemokratams nepavyko Seimo įtikinti dar prieš Kalėdas apriboti galimybės buvusiems KGB rezervo karininkams kurį laiką eiti aukštas pareigas valstybės ir diplomatinėje tarnyboje.
5. G.Kirkilas piktinasi neigiamu sprendimu dėl A.Valionio
Portalas "Delfi"", 2006 12 21
Premjeras Gediminas Kirkilas pasipiktinęs Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) sprendimu nepritarti buvusio užsienio reikalų ministro Antano Valionio skyrimui Lietuvos ambasadoriumi Argentinoje.
6. NSGK ketvirtadienį kviečiasi VSD vadovą A.Pocių
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 20
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) nutarė kviestis į ketvirtadienį šaukiamą posėdį Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovą Arvydą Pocių, kad pastarasis pateiktų informaciją apie kelių komitetui liudijusių VSD pareigūnų atleidimą.
7. Pirmas sprigtas oligarchijai į nosį. Kas toliau?
Saulius Stoma, Portalas "Delfi"", 2006 12 20
Gal atrodysiu naivus, tačiau esu tikras – Seimo apsisprendimas paremti Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto išvadas dėl VSD veiklos įeis į demokratijos įsitvirtinimo Lietuvoje istoriją.
8. A.Pociaus likimą VGT nagrinės ketvirtadienį
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 12 19
Ketvirtadienį rengiamas šalies vadovo Valdo Adamkaus vadovaujamos Valstybės gynimo tarybos posėdis, kuriame numatoma svarstyti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto atlikto Saugumo veiklos tyrimo išvadas bei bus tariamasi dėl Valstybės saugumo departamento vadovybės.
9. VSD vadovas kol kas nesitraukia, tarsis su Prezidentu
Portalas lrt.lt", 2006 12 19
Antradienį po pietų surengtoje spaudos konferencijoje A. Pocius teigė neketinantis trauktis ir sako laukiantis susitikimo su šalies vadovu Valdu Adamkumi.
10. Muntianas: Seimas turi ieškoti NSGK išvadų įgyvendinimo būdų
Portalas alfa.lt", 2006 12 19
Priėmęs Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) atlikto Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimo išvadas, Seimas turi ieškoti jų įgyvendinimo būdų, sako Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas.
11. Pocius neatsistatydina, iš VSD išmesti Damulis ir Braziulis
Andrius Sytas, Portalas alfa.lt", 2006 12 19
Iš Saugumo departamento atleisti du pareigūnai, dar vienas pažemintas pereigose, paskelbė jo vadovas Arvydas Pocius. Jis patvirtino neatsistatydinsiąs net ir Seimui patvirtinus jam nepalankias parlamentinio tyrimo išvadas.
12. A.Pocius pats neketina trauktis, iš VSD bus atleisti du pareigūnai
Jūratė Damulytė, Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 19
Arvydas Pocius leidžia suprasti neketinantis pats trauktis iš VSD vadovo posto, nors pripažįsta, kad esant tokiai seimo valiai nebus lengva dirbti nei jam pačiam, nei VSD.
13. Seimas patvirtino - A.Pocius nepajėgus tinkamai organizuoti VSD darbo ir jam vadovauti
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 19
Seimas antradienį galutinai patvirtino Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadas, kuriose nurodoma gausa VSD darbo trūkumų ir už juos atsakinga įvardijama visa VSD vadovybė bei asmeniškai generalinis direktorius Arvydas Pocius.
14. A.Pocius tyčiojosi iš Seimo narių
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 12 18
Pasibaigus Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimui paaiškėjo, ką vietoj prašytų pažymų apie aukštų valstybės pareigūnų korupciją iš saugumo gavo Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK).
15. Konservatoriai tikisi Seimo pritarimo NSGK išvadoms
Portalas "Delfi"", 2006 12 18
Opozicinės Tėvynės sąjungos lyderis Andrius Kubilius tvirtina esąs įsitikinęs, kad Seimas antradienį patvirtins Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadas, tiriant Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą.
16. Seimui antradienį siūloma galutinai apsipręsti dėl VSD tyrimo išvadų likimo
Portalas "Delfi"", 2006 12 18
Seimui antradienį siūloma balsuoti dėl Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto atlikto Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimo išvadų.
17. G.Jakavonis prašo išaiškinti visų seimūnų ryšius su KGB
Portalas "Delfi"", 2006 12 13
Seimo narys socialliberalas Gediminas Jakavonis kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą ir Lietuvos ypatingąjį archyvą, kad šie patvirtintų ar paneigtų galimus ryšius su KGB visų Seimo narių, išskyrus A. Matulevičių.
18. Virš buvusių KGB rezervistų galvų - Damoklo kardas
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 13
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) trečiadienį atmetė dalies parlamentarų siūlymą išbraukti konservatoriaus Povilo Jakučionio siūlymą, numatantį, kad buvę KGB rezervistai negalėtų eiti pareigų valstybės tarnyboje.
19. D.Kuodytė traukiasi protestuodama dėl Seimo vilkinamų Liustracijos įstatymo pataisų
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 12
Liustracijos komisijos pirmininkė Dalia Kuodytė teigia, jog nusprendė trauktis iš minėtos komisijos vadovės ir narės pareigų, nes jau pusantrų metų nesulaukia naujos Liustracijos įstatymo redakcijos priėmimo Seime.
20. "Širdžių prezidentas" pavergė ir Seimą
Marijus Girša, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 29
Seimui vakar nepavyko priimti viso naujos redakcijos Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo, tačiau jis sugebėjo apsispręsti dėl bene daugiausia aistrų kėlusių pataisų.
Iš viso: 107
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-107]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas