Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


21. Vilniaus valdžią vers pailsėję
Evaldas Utyra,, Portalas "Delfi"", 2008 07 28
Vilniaus miesto savivaldybėje rengiamas valdžios perversmas nukeliamas po vasaros atostogų. Tai paaiškėjo pirmadienį vykusiame opozicinių liberalų ir konservatorių bei socialdemokratų frakcijų atstovų susitikime. DELFI žiniomis, sostinės politikų dauguma sutaria, kad valdžią mieste reikėtų keisti, tačiau nepasidalina būsimos valdžios pyrago.
22. Nepriklausoma frakcija palieka J.Imbraso stovyklą?
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 07 23
Vilniaus miesto savivaldybės Nepriklausomai frakcijai kyla abejonių dėl tolimesnės paramos valdančiajai daugumai.
23. Vilniaus liberalai nauju meru mato A.Štarą
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 07 16
Vilniaus miesto savivaldybės opozicinės Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) ir Liberalų sąjūdžio (LRLS) frakcijos paskelbė apie bendradarbiavimą ir naujos valdančiosios koalicijos formavimą Vilniaus mieste. Liberalai kandidatu į sostinės mero postą siūlo LRLS frakcijos seniūną Arūną Štarą.
24. Vilniaus taryboje vėl pakvipo interpeliacija J.Imbrasui
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 07 11
Vilniaus miesto mero Juozo Imbraso kritikai vėl žvangina ginklais ir grasina interpeliacija. Šį kartą ją imasi inicijuoti buvusio sostinės vadovo Artūro Zuoko vadovaujami liberalcentristai, padedami liberalų ir kai kurių kitų frakcijų.
25. „Darbiečiai“ ragina G.Kirkilą vyti buvusį kolegą R.Turčinską iš posto
Portalas "Delfi"", 2008 06 25
Seimo Darbo partijos frakcija operatyviai reagavo į premjero Gedimino Kirkilo pasakymą, kad Rimvydas Turčinskas ir toliau „laikinai” eis sveikatos apsaugos ministro pareigas.
26. Vyrai juodais kostiumais išgąsdino Vilniaus politikus
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 06 19
Vilniaus miesto savivaldybėje - netikras pavojus dėl STT „agentų“.
27. Opozicija ardo Vilniaus valdžios pamatus
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 06 16
Vilniaus miesto savivaldybės opozicija toliau sėkmingai ima valdžią tarybos komitetuose - Miesto plėtros komiteto pirmininko poste Lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovą Michalą Mackevičių pakeitė liberalcentristas (LiCS) Algimantas Vakarinas.
28. Vilniaus opozicija prašo priešlaikinių rinkimų
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 05 28
Vilniaus miesto savivaldybės opozicija prašo Seimo pakeisti įstatymus, kad sostinėje būtų galima surengti priešlaikinius rinkimus į miesto tarybą.
29. Vilniaus savivaldybėje - V.Urbonavičiaus apklausa
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 05 27
Vilniaus miesto savivaldybės „tyrėjai" - aklavietėje. Politikams antradienį nepavyko „iš pirmų lūpų" išgirsti, koks yra tikrasis konservatoriaus Vido Urbonavičiaus vaidmuo sostinės savivaldybę sukrėtusiame korupcijos skandale.
30. Vilniaus savivaldybėje „nesiklijuoja” nauja dauguma
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 05 22
Vilniaus miesto savivaldybės opozicijai ir valdantiesiems socialdemokratams (LSDP) ketvirtadienį nepavyko susitarti dėl naujos valdančiosios koalicijos formavimo sostinės taryboje. Konservatoriams (TS) ir socialdemokratams nenusileidus dėl mero posto, liberalcentristai (LiCS) pakartojo sieksiantys priešlaikinių rinkimų.
31. A.Zuoko bendražygiai Vilniui perša 2RA
Portalas "Delfi"", 2008 05 15
Vilniaus miesto savivaldybės opozicinė Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) frakcija grasina kreiptis į Seimą dėl pirmalaikių rinkimų į sostinės savivaldybės tarybą organizavimo, jeigu konservatoriai ir socialdemokratai nesusitars dėl naujos valdančiosios koalicijos suformavimo Vilniaus mieste. Tokį signalą sostinės politikams liberalcentristai ketvirtadienį pasiuntė išplatinę pranešimą spaudai. „Manome, kad valdžios pakeitimas Vilniuje yra būtinas, bet stabili dauguma nėra galima be Tėvynės sąjungos (TS) ir socialdemokratų (LSDP) atstovų dalyvavimo joje. Apgailestaujame, kad ir vieni ir kiti įsivaizduoja efektyvų miesto valdymą tik užimdami mero postą“, - rašoma pranešime. Reklama Kaip DELFI aiškino LiCS frakcijos narys Gintautas Babravičius, devyni sostinės savivaldybės liberalcentristai derybose su minėtomis frakcijomis mero posto nereikalautų: „Šios frakcijos turėtų pagaliau susitarti tarpusavyje“. DELFI jau skelbė, jog sostinės savivaldybę sukrėtus korupcijos skandalui buvo mėginama formuoti naują daugumą ir perimti miesto vairą iš „Tvarkos ir teisingumo“ (TT) atstovų. TS ir LSDP frakcijų projektas vadintas 2RA, nes, susitarus šioms frakcijoms, mero ir pirmojo vicemero postai atitektų frakcijų lyderiams – Raimundui Aleknai ir Romui Adomavičiui. Tačiau šiuo metu galimybė, kad TS ir LSDP frakcijos sostinės savivaldybėje derybose dėl naujos koalicijos užleis viena kitai mero postą yra lyginama nuliui: socdemams siekti mero posto yra nurodęs partijos garbės pirmininkas Algirdas Brazauskas, o konservatoriai nesutinka nusileisti, nes yra didžiausia opozicinė frakcija. TS lyderis Andrius Kubilius taip pat yra užsiminęs apie galimybę rengti pirmalaikius rinkimus į Vilniaus tarybą, kartu pripažindamas, kad realiai ši idėja dėl ypač sudėtingų procedūrų – sunkiai įgyvendinama.
32. Vilniuje iš naujo formuojama ta pati valdžia
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 04 29
Vilniaus miesto savivaldybės socialdemokratai (LSDP), partijos garbės pirmininko Algirdo Brazausko nurodymu, stumia į šalį projektą 2RA ir pradeda pokalbius dėl naujos valdžios formavimo mieste su ligšioliniais koalicijos partneriais - „Tvarkos ir teisingumo“ (TT) atstovais. Meras Juozas Imbrasas pasiruošęs suteikti socdemams du savo pavaduotojų postus.
33. Socialdemokratai laikinai stabdo dalyvavimą valdančiojoje koalicijoje Vilniuje
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2008 04 28
Valdantieji socialdemokratai (LSDP) laikinai stabdo savo dalyvavimą valdančiojoje koalicijoje Vilniaus miesto taryboje. Tai nuspręsta pirmadienį vykusiuose LSDP Vilniaus miesto prezidiumo ir šios partijos vadovybės posėdžiuose.
34. Vilniaus savivaldybėje bręsta socdemų skilimas
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 04 04
Vilniaus miesto savivaldybės taryboje gali suskilti valdančioji socialdemokratų (LSDP) frakcija. DELFI žiniomis, skilimas bręsta dėl naujojo partijos Vilniaus skyriaus pirmininko Romo Adomavičiaus ir dabartinės frakcijos seniūnės Jūratės Žeimienės nesutarimo – griauti ar išsaugoti valdančiąją koaliciją sostinės taryboje.
35. A.Štaras: Vilniuje žlunga „antipaksinė“ kampanija
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 03 06
Vilniaus miesto savivaldybės Liberalų sąjūdžio (LRLS) frakcija ketvirtadienį pareiškė, kad jau trečią kartą žlugo bandymas sostinės valdymą perimti į dešiniosios koalicijos rankas. Stebėdami trijų narių Nepriklausomos frakcijos derybas dėl bendradarbiavimo su valdančiomis frakcijomis liberalai daro išvadą, kad dabartinė Vilniaus valdžia tampa priimtina ne tik rinkėjams, bet ir verslininkams.
36. A.Štaras: trys balsai - už 10 mln. vertą sklypą
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 02 26
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Liberalų sąjūdžio (LRLS) frakcijos seniūnas Arūnas Štaras traukiasi iš Privatizavimo komisijos pirmininko pareigų. Politiko teigimu, žengti tokį žingsnį jį paskatino miesto mero Juozo Imbraso sprendimas pasirašyti savivaldybės įmonės „Lazdynų būstas“ akcijų privatizavimo sutartį su bendrove „City service“, kartu atiduodant šiai įmonių grupės „Rubicon group“ bendrovei sklypą prie „Litexpo“ rūmų.
37. Vilniaus taryboje – „Rubikono vietininko“ medžioklė
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 02 19
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Liberalų sąjūdžio (LRLS) frakcija kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) dėl tarybos nario Gintaro Kazako elgesio. Liberalai įtaria jį supainiojus viešus ir privačius interesus savivaldybėje svarstant bendrovės „City service“ prašymą privatizuoti bendrovę „Lazdynų būstas“.
38. Dėl reportažų A.Zuokas teisme kvotė LNK žurnalistą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 01 16
Vadinamojoje Vilniaus mero rinkimų byloje – LNK televizijos žurnalisto apklausa. Vilniaus apygardos teisme Liberalų sąjungos vadovo Artūro Zuoko baudžiamojoje byloje trečiadienį liudijęs Žinių tarnybos 33 metų žurnalistas Zigmas Zaikinas buvo priverstas atlaikyti buvusio mero ataką: A. Zuoką domino, kodėl LNK televizija apie jį dažnai rengia reportažus, ar į reporterių darbą kišasi kanalo vadovai ir akcininkai.
Iš viso: 38
Straipsniai: [1-20] [21-38]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas