Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


1. Seimo nariai įtaria tyčinį Vilniaus savivaldybės varymą į bankrotą
Portalas "Delfi"", 2009 11 17
Seimui siūloma sudaryti laikinąją komisiją, kuri tirtų Vilniaus miesto savivaldybės 2007-2008 m. biudžeto lėšų iššvaistymo ir tyčinio jos varymo į bankrotą aplinkybes.
2. Merai siūlo Seimui nelįsti į svetimą į daržą
Irma Verbienė, Portalas "Delfi"", 2009 11 16
Miestų politikai ne juokais grūmoja Seimui, kuris ketina svarstyti laikinosios komisijos Vilniaus turto pardavimo reikalams sudarymą.
3. Opozicijos lyderis V.Mazuronis: negalime pritarti A.Kubiliaus kandidatūrai
Portalas "Delfi"", 2009 07 16
Opozicinė Seimo frakcija Tvarka ir teisingumas nepritars Andriaus Kubiliaus kandidatūrai į premjero postą.
4. V.Navickas: J.Imbrasas tyčia vedė savivaldybę į bankrotą
Portalas "Delfi"", 2009 04 15
Vilniaus meras Vilius Navickas kaltina ankstesniąją miesto valdžią tyčiniu bandymu atvesti savivaldybę į bankrotą.
5. Kauno socialdemokratai iš posto verčia vicemerą liberalą R.Mikaitį
Portalas "Delfi"", 2009 03 19
Kauno socialdemokratai nori atstatydinti miesto plėtros reikalus kuruojantį vicemerą Rimantą Mikaitį.
6. G.Paluckas atleistas iš pareigų
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2009 03 18
Vilniaus miesto savivaldybės taryba atleido iš pareigų administracijos direktorių Gintautą Palucką.
7. Vėl verčiamas Vilniaus sav. administracijos vadovas G.Paluckas
Portalas "Delfi"", 2009 02 27
Vilniaus miesto savivaldybės taryboje vėl bandoma inicijuoti administracijos direktoriaus Gintauto Palucko nuvertimą iš pareigų.
8. Širvintose – du savivaldybės administracijos direktoriai?
Portalas "Delfi"", 2009 02 25
Širvintų savivaldybėje - sumaištis. Valdininkai ūžia, kad nuo šiol turės du administracijos direktorius: pernai iš pareigų atstatydintą Živilę Pinskuvienę bei krikščionį demokratą Praną Kamieną.
9. Vilniaus sav. administracijos vadovas verčiamas iš posto
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2009 02 18
Iš posto verčiamas dar vienas Vilniaus miesto savivaldybės vadovas. DELFI žiniomis, ketvirtadienį sostinės taryba ketina spręsti klausimą dėl savivaldybės administracijos direktoriaus socialdemokrato Gintauto Palucko atleidimo iš pareigų. Jokia kita kandidatūrą į šį postą kol kas nesiūloma.
10. Su sostinės meru atsistatydino ir jo komanda
Portalas "Delfi"", 2009 02 13
Nuverstasis sostinės meras Juozas Imbrasas penktadienio rytą, kaip ir žadėjo, atidavė savivaldybės valdžios raktus, kad būtų išvengta dvivaldystės kaip Trakuose.
11. Naujoji Vilniaus valdžia: „Rubikonui“ netarnausime
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2009 02 13
Naujosios Vilniaus miesto savivaldybės valdančiosios koalicijos partneriai Liberalų sąjūdžio (LRLS) frakcijos atstovai neigia įtarimus, kad naujoji miesto valdžia atėjo tarnauti vienai įmonių grupei, nuverstojo mero „tvarkiečio“ Juozo Imbraso vadinamai tiesiog raide „R“.
12. Vilniuje į darbą atėjo du merai
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2009 02 12
Vilniaus miesto savivaldybėje ketvirtadienio rytą į darbą atėjo du merai: naujosios daugumos išrinktas konservatorius (TS) Vilius Navickas ir tokio sprendimo nepripažįstantis „tvarkietis“ (TT) Juozas Imbrasas.
13. J.Imbrasas naująją valdžią kaltina atstovausiant verslui
Portalas "Delfi"", 2009 02 12
Nuverstasis sostinės meras Juozas Imbrasas tvirtina, kad nauja Vilniaus valdžia nesugebės tinkamai tvarkyti miesto. Pasak jo, dabar bus rūpinamasi ne miesto, o verslininkų interesais.
14. Kretingos r. meru tapo konservatorius J.Mažeika
Portalas "Delfi"", 2009 02 12
Nauju Kretingos rajono meru ketvirtadienį išrinktas konservatorių frakcijos atstovas Juozas Mažeika. Slaptu balsavimu konservatorius mero postą gavo balsų dauguma - už jo kandidatūrą balsavo 18 iš 23 balsavime dalyvavusių Kretingos rajono savivaldybės tarybos narių.
15. Vilniuje į darbą eis du merai: J.Imbrasas ir V.Navickas
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2009 02 11
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos opozicija, trečiadienį balsavusi dėl nepasitikėjimo meru „tvarkiečiu“ (TT) Juozu Imbrasu, skelbia atstatydinusi jį iš pareigų.
16. Vilniuje bręsta dvivaldystė
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2009 02 10
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos opozicija trečiadienį ketina rinktis į tarybos posėdį ir balsuoti už mero „tvarkiečio“ (TT) Juozo Imbraso atstatydinimą iš pareigų. Specialiųjų tarnybų prašoma stebėti, kad balsų nebūtų bandoma nupirkti.
17. Vilniaus socdemai traukiasi iš J.Imbraso stovyklos, derėsis su dešiniaisiais
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2009 02 09
Vilniaus miesto socialdemokratai nusprendė pasitraukti iš koalicijos su „tvarkiečiais“ (TT) ir Lenkų rinkimų akcija (LLRA) sostinės taryboje ir pradėti derybas su dešiniaisiais: konservatoriais (TS), Liberalų ir centro sąjunga (LiCS), Liberalų sąjūdžiu (LRLS) ir Nepriklausoma frakcija.
18. Trakuose į darbą vaikšto du merai
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2009 02 04
Vyriausybės atstovas Vilniaus apskrityje nustatė, kad praėjusią savaitę Trakų rajono tarybos posėdyje įvykęs valdžios perversmas negali būti laikomas teisėtu.
19. Naujos Trakų r. valdžios išrinkimas skundžiamas teismui
Portalas "Delfi"", 2009 02 02
Atleista Trakų rajono valdžia pateikė ieškinį teismui, tvirtindama, kad naujieji savivaldybės vadovai išrinkti neteisėtai.
20. Vilniaus socdemai vienijasi su dešiniaisiais prieš merą J.Imbrasą?
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2009 01 27
Vilniaus miesto socialdemokratai (LSDP) slysta į dešiniųjų glėbį sostinės savivaldybėje. DELFI žiniomis, užsitikrinę minimalią persvarą miesto taryboje konservatoriai (TS) ir liberalcentristai (LiCS) baigia palenkti savo pusėn keturis socialdemokratus, su kurių pagalba tikisi išversti iš posto „tvarkietį“ (TT) merą Juozą Imbrasą.
Iš viso: 24
Straipsniai: [1-20] [21-24]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas