Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


1. SEB prognozuoja TPP posūkį į kairę
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 12 16
SEB banko analitikai, antradienį paskelbę Lietuvos makroekonomikos apžvalgą, joje pateikė ir politinių įvykių šalyje prognozę: vyriausybės krizės įveikimo plane bankininkai pastebėjo „minų“ kurios esą gali iš vidaus išsprogdinti valdančiąją koaliciją, o Tautos prisikėlimo partiją (TPP) „smarkiai pasukti į kairę“.
2. „Tvarkietė” G.K.Meilūnienė Vilniaus taryboje perbėgo pas liberalcentristus
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 12 15
Vilniaus miesto savivaldybės valdančiosios „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos atstovė Genovaitė Karolina Meilūnienė perbėgo į opozicinę Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) frakciją.
3. Byra socdemų frakcija Vilniaus savivaldybėje
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 12 11
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos socialdemokratų (LSDP) frakcijos narė Jūratė Žeimienė stabdo narystę partijoje ir frakcijoje.
4. A.Zuoko bylą nagrinės iš naujo dėl Aukščiausiojo Teismo klaidos
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 12 02
Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) išplėstinė teisėjų kolegija manė, kad kartu su buvusiu sostinės meru Artūru Zuoku teisiamas verslininkas Darius Leščinskas skaito spaudą ir iš jos žino apie jam gresiančią didesnę bausmę.
5. Pagėgių meras valdžią perdavė broliui
Portalas "Delfi"", 2008 11 15
Į Seimą išrinktas "tvarkietis" 45-erių Kęstas Komskis Pagėgių savivaldybės mero kėdę, kaip ir spėta, paliko metais jaunesniam broliui Virginijui.
6. LAT pradėjo nagrinėti A.Zuoko bylą
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 11 11
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) dar kartą pradėjo nagrinėti buvusio Vilniaus mero Artūro Zuoko bylą.
7. Trakų valdininkas tapo nusikaltėlių šulo tarnu
Portalas "Delfi"", 2008 11 10
Slapti įrašai atskleidžia, kad tuomečiam Trakų administracijos vadovui Leonardui Karnilai nurodinėjo nusikaltėlių šulas Stanislovas Narkevičius, pirmadienį rašo dienraštis "Lietuvos rytas".
8. D.Šalugos bylos liudytojas: dalis kyšio turėjo eiti „į viršų“
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 11 10
Tarpininkavimu kyšininkaujant įtariamo Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos ir bendrųjų reikalų departamento direktoriaus Dariaus Šalugos byloje teismui liudijo pagrindinis liudytojas Marius Benetis.
9. Chaotiška taryba Šiaulius gramzdina į neteisėtą skolą
Šiaulių apskrities televizija, Portalas "Delfi", 2008 11 06
Beveik dešimties milijonų litų paskola, kurią Šiaulių miesto taryba visai neseniai nutarė imti, kaip paaiškėjo, imama neteisėtai. Tai paaiškėjo jau pradėjus ieškoti, kas paskolą duos.
10. Vilniaus savivaldybėje – suolų skandalas
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 11 04
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Paluckas antradienį sustabdė pirkimų konkursą, kurio metu savivaldybė ketino įsigyti ir Sereikiškių parke pastatyti 102 naujus suolus.
11. J.Imbrasas Vilniuje iš naujo buria koaliciją
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 10 28
Dešiniosioms partijoms pradėjus formuoti daugumą Seime, Vilniaus miesto valdančioji „Tvarkos ir teisingumo“ (TT) frakcija veda derybas dėl koalicijos sutvirtinimo sostinės savivaldybėje.
12. Imbrasas nenori į Seimą - mėgins išlaikyti Vilnių
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 10 27
Vilniaus miesto meras „tvarkietis“ Juozas Imbrasas, Seimo rinkimuose iškovojęs parlamentaro mandatą, linkęs pasilikti sostinės vadovo poste.
13. Kauno sav. Antikorupcijos komisija "duos darbo" prokuratūrai
Portalas "Delfi"", 2008 09 16
Kilus abejonių, ar nebūta piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi bei kitokių nusižengimų įstatymui Kauno miesto savivaldybės administracijos veiksmuose, susijusiuose su konkurso Taikos ir Pramonės prospektų sankryžos rekonstravimo ir naujo viaduko statybos techninio projekto parengimo organizavimu bei vėliau sudarytos paslaugų sutarties vykdymu, savivaldybės Antikorupcijos komisija nusprendė kreiptis į Kauno apygardos prokuratūrą.
14. Vilniaus savivaldybėje – skaičių karas
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 09 11
Vilniaus miesto savivaldybės opozicinė Tėvynės sąjungos (TS) frakcija paskelbė aptikusi „gausybę pažeidimų“ savivaldybės 2008 m. pirmojo pusmečio biudžeto vykdymo ataskaitoje bei suabejojo vieno iš departamentų vadovės, socialdemokratės kompetencija.
15. Vilniaus savivaldybėje – skaičių karas
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 09 11
Vilniaus miesto savivaldybės opozicinė Tėvynės sąjungos (TS) frakcija paskelbė aptikusi „gausybę pažeidimų“ savivaldybės 2008 m. pirmojo pusmečio biudžeto vykdymo ataskaitoje bei suabejojo vieno iš departamentų vadovės, socialdemokratės kompetencija. Konservatorių įžvalgos nustebino savivaldybės administracijos vadovą: „Arba jie susipainiojo, arba nemoka skaičiuoti“.
16. Opozicijai pritrūko jėgų sukilti prieš J.Imbrasą
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 09 10
Vilniaus miesto savivaldybės opozicija pirmajame tarybos posėdyje po vasaros atostogų nepateikė ilgai ruoštos interpeliacijos merui Juozui Imbrasui.
17. J.Imbrasas apgaudinėjo teismą
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 09 05
Vilniaus miesto savivaldybės Liberalų sąjūdžio (LRLS) frakcijos seniūnas Arūnas Štaras penktadienį pareiškė aptikęs naujų duomenų savivaldybės įmonės „Lazdynų būstas“ privatizavimo istorijoje, kurie esą rodo, kad sostinės meras Juozas Imbrasas „bandė apgauti teismą“.
18. STT krečia Klaipėdos savivaldybę
Portalas "Delfi"", 2008 09 02
Antradienį ryte STT Klaipėdos valdybos pareigūnai atliko kratas Klaipėdos miesto savivaldybėje. STT agentai kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūros pareigūnais, daugiausia dėmesio skyrė Miesto ūkio departamento direktoriui Alfonsui Šimkui, skelbia portalas kl.lt.
19. Teismas panaikino A.Butkevičiaus nušalinimą nuo pareigų
Portalas "Delfi"", 2008 08 28
Vilniaus apygardos teismo 2008 m. rugpjūčio 22 nutartimi buvo pilnai patenkintas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nario Audriaus Butkevičiaus skundas dėl Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo 2008 m.
20. Merui J.Imbrasui taryba nebereikalinga?
Laura Čyžiūtė, Dienraštis "Vilniaus diena", Portalas "Delfi", 2008 08 05
Vilniaus tarybos posėdžio vėl nebus. Opozicijos nuomone, baimindamasis interpeliacijos meras Juozas Imbrasas posėdžio nešauks iki rudens. Nė vienas tarybos narys negalėjo tiksliai paaiškinti, kodėl trečiadienį meras Juozas Imbrasas nesušaukė tarybos posėdžio. Visi sutartinai dalijosi nuogirdomis, esą posėdžiui prisikaupę per mažai klausimų, todėl jo rengti neverta.
Iš viso: 38
Straipsniai: [1-20] [21-38]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas