Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


1. J.Imbrasas: Vilniaus koalicija ardoma kyšiais
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 11 30
Vilniaus meras Juozas Imbrasas penktadienį kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) prašydamas „imtis visų priemonių, kad būtų užkirstas kelias galimam savivaldybės tarybos narių papirkinėjimui“.
2. Buvęs politikas susigrūmė su „Lukoil" vadu dėl ketvirčio milijono
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 11 26
Kyšio reikalavimu apkaltintas praėjusios kadencijos Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys, buvęs Miesto plėtros komiteto pirmininko pavaduotojas Algis Baranauskas stojo prieš teismą.
3. V.Martikonis dar kartą liudijo apie A.Zuoko esą sumokėtus 120 tūkst. Lt
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 11 14
Vadinamojoje Vilniaus mero rinkimų byloje Vilniaus apygardos teismas trečiadienį dar kartą apklausė Vilniaus miesto tarybos narį Vidmantą Martikonį, kuris teismui pareiškė, kad Artūras Zuokas vieno pokalbio metu prisipažino, jog tarybos nario Vilmanto Drėmos balsas esą kainavęs daugiau kaip 100 tūkst. litų.
4. V.Martikonis "prisiminė", kad A.Zuokui V.Drėma kainavo 120 tūkst. Lt
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 10 05
Vadinamojoje Vilniaus mero rinkimų byloje penktadienį Vilniaus apygardos teisme liudijęs Vilniaus miesto tarybos narys Vidmantas Martikonis tikina, kad buvusiam sostinės merui Artūrui Zuokui tarybos nario Vilmanto Drėmos balsas rinkimuose esą galėjęs atsieiti net 120 tūkst. litų. „Tai A.Zuokas pasakė per vieną neformalų pokalbį, kurį girdėjo dar keli žmonės", - netikėtai pareiškė sostinės politikas.
5. Vilniaus senamiestyje – slaptas sostinės valdžios pasitarimas
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 08 29
„Būti ar nebūti?“. Tokį klausimą antradienio vakarą tikriausiai svarstė Vilniaus miesto valdžia, susirinkusi į slaptą pasitarimą sostinės „Šekspyro“ viešbutyje. Valdančiųjų partijų atstovai viešbučio restorane turėjo galimybę be pašalinių dalyvavimo suderinti savo veiksmus prieš interpeliacija merui Juozui Imbrasui grūmojančią opoziciją. Oficialioje savivaldybės vadovų dienotvarkėje šis susitikimas nebuvo pažymėtas.
6. Profesinė sąjunga nesipriešins Vilniaus savivaldybės administracijos reformai
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 08 21
Vilniaus savivaldybės darbuotojų profesinė sąjunga ketina atsiimti savo skundą iš teismo dėl sostinės valdžios pradėtos savivaldybės administracijos reformos.
7. Teismas stabdo Vilniaus administracijos reformą
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 08 17
Vilniaus apygardos administracinis teismas priėmė nagrinėti Vilniaus savivaldybės darbuotojų profesinės sąjungos skundą dėl sostinės valdžios pradėtos savivaldybės administracijos reformos ir patenkino prašymą pritaikyti reikalavimo užtikrinimo priemones – iki teismo sprendimo įsiteisėjimo sustabdė reorganizacijos procedūrą.
8. Užkulisiuose ieškoma naujo Vilniaus mero
Portalas "Delfi"", 2007 08 10
Nors interpeliacija Vilniaus merui atidėta iki rudens, opozicija nesnaudžia. Slapta vedamos derybos su galimais interpeliacijos rėmėjais ir dairomasis naujo sostinės vadovo. Interpeliaciją dabartiniam merui liberaldemokratui Juozui Imbrasui inicijuoja konservatoriai.
9. "Šnipiškių ūkis" grasina Vilniaus valdžiai baudžiamąja atsakomybe
Portalas "Delfi"", 2007 08 08
UAB "Šnipiškių ūkis" trečiadienį kreipėsi į sostinės policiją dėl Vilniaus miesto tarybos narių, kurie pradėjo svarstymą dėl Vaclovo Januškevičiaus atleidimo iš bendrovės direktoriaus pareigų, patraukimo baudžiamojon atsakomybėn. Ar ikiteisminis tyrimas bus pradėtas, paaiškės per kelias artimiausias dienas.
10. Vilniaus valdžiai - naujų kaltinimų lavina
Roberta Tracevičiūtė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 08 03
Tarpininkavimu kyšininkaujant įtariamas D.Šaluga kaltina sostinės vadovus politiniu susidorojimu. Liberaldemokratams valdininkas esą neįtiko, nes aktyviai priešinosi savivaldybės administracijos reformai
11. D.Šaluga tvirtina tapęs politinio susidorojimo auka
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 08 02
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) neseniai sulaikytas dėl galimo tarpininkavimo kyšininkaujant Vilniaus savivaldybės Viešosios tvarkos ir bendrųjų reikalų departamento direktorius Darius Šaluga tvirtina tapęs liberaldemokratų partijos ir paties mero Juozo Imbraso inicijuoto politinio susidorojimo auka.
12. Merui J.Imbrasui gali grėsti baudžiamoji atsakomybė?
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 08 01
Vilniaus miesto tarybos valdančiosios koalicijos nariai su meru Juozu Imbrasu priešakyje nevykdo teismo nutarties. Trečiadienį Vilniaus miesto tarybos posėdyje po pateikimo buvo pritarta savivaldybės bendrovės „Šnipiškių ūkis“ direktoriaus Vaclovo Januškevičiaus atleidimui, nors teismas buvo uždraudęs atlikti bet kokius veiksmus, susijusius su bendrovės vadovo atleidimu.
13. Skandalai bendrovėje "Šnipiškių ūkis" nerimsta
Portalas "Delfi"", 2007 07 24
Lygiai prieš savaitę prašymą Vilniaus miesto apylinkės prokuratūrai pradėti ikiteisminį tyrimą dėl spaudimo išeiti iš darbo įteikė UAB "Šnipiškių ūkis" direktorius Vaclovas Januškevičius, šį antradienį - laikinai direktoriaus pareigas einantis Algimantas Varžgalys.
14. Sulaikytas 100 tūkst. litų kyšio paėmimu įtariamas Vilniaus savivaldybės departamento direktorius D.Šaluga
Mindaugas Jackevičius, Dainius Sinkevičius, 2007 07 24
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) ir Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnai antradienį priešpiet sulaikė Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos ir bendrųjų reikalų departamento direktorių Darių Šalugą.
15. K.Masiulio vėl laukia teismai?
Portalas "Delfi"", 2007 07 23
Su Vilniaus m. savivaldybėje kilusiu galimo politikų papirkinėjimo skandalu siejamas A. Putramentas nutarė apskųsti teismui konservatorių Kęstutį Masiulį, praneša TV3 "Žinios". A.Putramentas kaltina Vilniaus m. tarybos narį savo veiksmais padarius jo firmai didelių nuostolių.
16. Konservatoriai kalba apie naują daugumą Vilniuje
Portalas lrt.lt", 2007 07 20
Interpeliaciją Vilniaus merui Juozui Imbrasui rengiantys konservatoriai sutiktų bendradarbiauti su liberalcentristais. Konservatorių Vilniaus skyriaus pirmininkas Kęstutis Masiulis sako, kad derybas dėl nepasitikėjimo Juozu Imbrasu su frakcijomis žadama pradėti kitą savaitę.
17. Konservatoriai mėgins nuversti Vilniaus merą
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 07 19
Opozicinė Tėvynės sąjungos frakcija Vilniaus savivaldybėje inicijuoja interpeliaciją miesto merui liberaldemokratui Juozui Imbrasui. Konservatoriai sieks ne tik nuversti merą iš posto, bet ir suformuoti naują valdančiąją daugumą sostinėje. Interpeliacijos pagrindu turėtų tapti per tris J. Imbraso darbo sostinės meru mėnesius savivaldybę sukrėtę skandalai.
18. „Abonentas“ su K.Masiuliu stabdo konkurenciją statybų rinkoje
Dienraštis "Respublika", 2007 07 17
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos opozicija, į kurią susijungė keistas darinys – „abonentas“, paėmęs kelis milijonus litų kyšių, A.Zuokas ir jo buvęs ikirinkiminis didžiausias kritikas, Vilniaus konservatorių lyderis Kęstutis Masiulis, bendromis pastangomis blokuoja Vilniaus plėtrą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas