Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sąmokslas savivaldybėje


1. A.Zuoko rinkimų byla bus nagrinėjama dar kartą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2006 12 22
Vilniaus mero rinkimų byla jau trečią kartą bus nagrinėjama apeliacine tvarka.
2. "Abonentas" netrukus gali atsidurti „Už ryšio zonos ribų“
Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 12 08
Tuo metu, kai Lietuvos politinės partijos rūpinasi ateinančiais savivaldybių tarybų rinkimais, Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas Artūras Zuokas turi kur kas "malonesnių" rūpesčių -jam ir trims "Rubikono" vyrukams reikia domėtis įkalinimo tvarka ir taisyklėmis įkalinimo įstaigose.
3. A. Zuokas: prokurorų veiksmai – persekiojimas
Portalas „Omni“, 2006 06 23
Generalinė prokuratūra penktadienį Aukščiausiajam Teismui išsiuntė kasacinį skundą dėl išteisinamojo nuosprendžio Vilniaus merui Artūrui Zuokui ir trims su koncernu "Rubicon group" susijusiems asmenims.
4. Prokurorai gali skųsti išteisinamąjį nuosprendį A.Zuokui
Portalas "Delfi", 2006 05 29
Generalinė prokuratūra ketina antrą kartą skųsti Aukščiausiajam Teismui išteisinamąjį nuosprendį Vilniaus merui Artūrui Zuokui ir trims su koncernu "Rubicon group" susijusiems asmenims.
5. Išteisintas A.Zuokas žada pereiti į puolimą
Audris Kutrevičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 31
Iš skandalų neišbrendantis sostinės meras Artūras Zuokas vakar galėjo džiaugtis. Vilniaus apygardos teismas antrą kartą atmetė Generalinės prokuratūros apeliacinį skundą ir paliko galioti pernai paskelbtą Vilniaus 1-ojo apylinkės teismo išteisinamąjį nuosprendį.
6. Išteisintas A.Zuokas grasina teisėsaugininkams
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 03 31
Vilniaus mero rinkimų byloje sostinės vadovas Artūras Zuokas, verslininkai Andrius Janukonis, Darius Leščinskas ir vairuotojas Svajūnas Navikas išteisinti trečią kartą.
7. Prokurorai tebereikalauja bausmės Vilniaus merui
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 30
Vilniaus apygardos teisme vakar prokuroras paprašė pripažinti sostinės merą Artūrą Zuoką ir tris su koncernu „Rubicon group“ susijusius asmenis kaltais byloje dėl trukdymo pasinaudoti rinkimų teise per 2003 metais vykusius Vilniaus mero rinkimus.
8. Mero rinkimų bylą sužlugdė STT diletantai
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 03 30
Šiandien paaiškės skandalingąją Vilniaus mero rinkimų bylą nagrinėjančio Vilniaus apygardos teismo sprendimas.
9. Prokuratūra vėl siekia bausmės Vilniaus merui
Portalas "Delfi", 2006 03 29
Vilniaus apygardos teisme trečiadienį Generalinės prokuratūros prokuroras paprašė pripažinti sostinės merą Artūrą Zuoką ir tris su koncernu "Rubicon group" susijusius asmenis kaltais byloje dėl trukdymo pasinaudoti rinkimų teise per 2003 metais vykusius Vilniaus mero rinkimus.
10. STT bando viešai spausti teisėjus
Tomas Beržinskas, Dienraštis "Respublika", 2006 03 10
Vilniaus mero rinkimų bylą inicijavęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos vadovas Vaidas Skirmantas ėmė daryti viešą spaudimą šią bylą nagrinėjantiems teisėjams.
11. Sostinės mero rinkimų byla vis dar teisme
Savaitraštis "Laikas“, 2006 03 10
Trečiadienį Vilniaus apygardos teismas toliau nagrinėjo kontroversiškąją Vilniaus mero rinkimų bylą. Pats byloje nukentėjusiuoju pripažintas Vilmantas Drėma šią savaitę į teismo posėdį neatvyko.
12. Sostinės mero teismas – be nukentėjusiojo
Audris Kutrevičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 09
Į skandalus įklimpęs sostinės vadovas Artūras Zuokas trečiadienį teisme laiko veltui neleido. Vilniaus apygardos teisme vykstančiame procese meras studijavo nešiojamajame kompiuteryje savo internetinės svetainės puslapius ir rašė komentarus.
13. Drėma atsisakė eiti į teismą
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 03 09
Vilniaus miesto tarybos narys Vilmantas Drėma pranešė nedalyvausiąs Vilniaus apygardos teismo posėdyje, kuriame nagrinėjama baudžiamoji byla dėl galimo trukdymo šiam politikui pasinaudoti rinkimų laisve per 2003-iaisiais vykusius sostinės mero rinkimus.
14. V.Drėmos teisme nebuvo. Gal plaukioja Nerimi?
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 03 09
Vakar teismo posėdyje buvęs Vilniaus tarybos narys Vilmantas Drėma taip ir nepasirodė.
15. V.Drėma pareiškė nebedalyvausiąs teismo posėdžiuose
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 03 08
Praėjusiame teismo posėdyje socialdemokratui Vilmantui Drėmai nepavykus išprašyti, kad byla būtų nagrinėjama ne viešai, trečiadienį rengiamose liudytojų ir specialistų apklausose jis nepasirodė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas