Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intriguojančios priemonės


1. STT visai suįžūlėjo – jau šokdina teisėjus
Asta Kuznecovaitė, Lietuvos rytas, 2016 09 27
Lietuvoje įsisiautėję Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai pasijuto galintys komanduoti ir teisėjams. Jie įsakmiai nurodo, ką teisėjai turi daryti, o nepaklusniuosius baugina bausmėmis.
2. Pirmasis STT vadovas baisisi STT metodais
Danas Nagelė, Vakaro žinios, 2016 09 23
Premjeras Algirdas Butkevičius vakar išreiškė poziciją, kad nereikia viešinti STT pažymos apie Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktorių Joną Milių, nors tos pažymos pagrindu Vyriausybė ketina jį atleisti. Pirmasis STT vadovas Juozas Gaudutis sako, kad STT pažymos tapo įrankiu purvais apdrabstyti žmones. Neretai - ir nepagrįstai.
3. N. Numavičiaus žmona feisbuke sukėlė tikrą audrą dėl sekimo
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2016 06 22
Didžiojoje Britanijoje gyvenančią prekybos centrų „Maxima“ akcininko Nerijaus Numavičiaus žmoną, žinomą ekonomistę Kaetaną Leontjevą-Numavičienę išgąsdino Seimo sprendimas leisti žvalgybos institucijoms atlikti slapto sekimo veiksmus bei klausytis pokalbių telefonu.
4. Pareigūnų vizitai – „Mitnijoje“ ir LNK
Delfi.lt, 2016 05 30
„MG Baltic“ praneša, kad pirmadienio rytą dviejose koncerno įmonėse – „Mitnijoje“ ir LNK – lankėsi ikiteisminio tyrimo pareigūnai.
5. Radinys pas kalinį prilygsta slaptojo agento žasiliukams
Delfi.lt, 2016 05 17
Panevėžio pataisos namų pareigūnai, atlikdami neplaninę kratą nuteistųjų gyvenamojoje patalpoje, aptiko nestandartinį, itin mažo dydžio mobiliojo ryšio telefoną GTStar BM-50 su baterija ir SIM kortele Tele 2 Pildyk.
6. Iš Šiaulių prokuroro lūpų – bauginantys grasinimai
Delfi.lt, 2016 05 04
Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimai vykdytos nusikalstamos veikos, kuria šiuo metu įtariamas vienas Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras.
7. STT: įžūlios parodomosios operacijos ir juodi neregimi darbai
Rūta Janutienė, Lietuvos rytas, 2016 04 30
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovas Saulius Urbanavičius Seimo rūmų pusrūsyje įrengtame slaptų pasitarimų kambaryje šią savaitę prabuvo dvigubai ilgiau, nei numatyta susitikimo darbotvarkėje. Kodėl?
8. Vadovų pokalbius įrašinėjusiems aplinkosaugininkams – nemalonumai
Eglė Indrelytė, Alytusplius.lt, 2016 03 15
Aplinkos ministerija dėl galimų Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojų nusižengimų pradėjo tyrimo procedūras. Jų akiratyje atsidūrė Alytaus agentūros vedėjo pavaduotojas Jaunius Janonis ir vyriausiasis specialistas Stasys Gudzinevičius, slapta įrašinėję kolegų ir viršininko pokalbius.
9. Slapta sekami tūkstančiai
Lietuvos rytas, 2016 03 08
Nors pokalbių telefonu klausymosi mastas šiek tiek mažėja, teismų kontrolė išlieka abejotina, nes teisėjai visiškai patenkina daugiau kaip 96 proc. prokurorų prašymų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas