Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intriguojančios priemonės


1. Dūmuose pasažą paskandinę plėšikai nusitaikė į juvelyrinių dirbinių parduotuves
Anglija.lt, 2014 09 27
Įsivaizduokite, kad vaikštote parduotuvėje sau ramiai, ieškote ką nusipirkti, ir staiga iš didžiulio dūmų debesio išnyra keturi juodai apsirengę kaukėti asmenys su kūjais ir rėkia: „Pasitraukit, nes baigsis blogai“. Toks scenarijus šį trečiadienį pritrenkė „Argyll“ pasažo lankytojus Glazge.
2. Inspektorės verdiktas: seksualinių mažumų vaizdo klipas žalingas vaikams
Portalas "Delfi", 2014 09 24
Žurnalistų etikos inspektorė Zita Zamžickienė trečiadienį Lietuvos gėjų lygai nurodė, kad socialinė reklama apie seksualines mažumas daro neigiamą poveikį nepilnamečiams, todėl turėtų būti ribojama.
3. Profesorius R. Rakauskas: homoseksualumas nėra unikalus reiškinys
Izabelė Švaraitė, Naujienos.vu.lt, 2014 07 18
Viešojoje erdvėje apie homoseksualumą paprastai kalbame Bažnyčios, tradicinių moralinių vertybių, pilietinių teisių ir laisvių kontekste.
4. Sekti slaptuosius agentus – pavojinga
Milda Kuizinaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 05 13
Dirbti slapta turi teisę tik Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai. Jų įrangą aptikęs seklys sulaukė ne tik įspėjimų, bet ir bylos, rašo „Lietuvos rytas“.
5. Nematomi, bet kertantys skaudžiai
Dovydas Pancerovas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 04 12
Jie visada išlieka nematomi. Ir tada, kai kaukėti sulaiko nusikaltėlius, ir tada, kai stebi gaujos vadeivos buto langus. Jie – slapčiausio Vilniaus policijos padalinio pareigūnai. Šią savaitę nuomojamuose butuose Vilniuje ant žemės buvo klupdomi sąvadautojai, kurie vertėsi nepilnamečių prostitucija.
6. Žadėta svarbi informacija buvo tik jaukas spąstuose
Asta Kuznecovaitė, Arvydas Lekavičius, Portalas lrytas.lt, 2014 04 01
Užuomina apie valstybės paslaptį nepadėjo Algirdui Matoniui išsaugoti Kriminalinės policijos biuro vadovo pareigų. „Lietuvos rytas“ išsiaiškino, kokią paslaptį jis turėjo galvoje. Kriminalinės policijos biuras (KPB) liko be vadovo. Vakar policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis pasirašė įsakymą, kuriuo 29 metus ir 6 mėnesius policijos sistemoje išdirbusį 53 metų A.Matonį atleido iš pareigų už pareigūno vardo pažeminimą. Jis neteko ne tik KPB viršininko posto, bet ir pareigūno pensijos, kuri būtų siekusi apie 3000 litų.
7. STT provokatoriui svarbi ir apranga
Milda Kuizinaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 04 01
Jei kavinėje du vyrai aptarinėja aprangą, jie gali ruoštis visai ne mados fotosesijai, o provokacijai. Pasirodo, kad duodant kyšį svarbi ir tinkama apranga.
8. Kaip rusai pergudravo JAV žvalgybą
Portalas "Delfi"", 2014 03 25
Vykdant Krymo užėmimo operaciją, Rusijai pavyko pergudrauti Vakarus ir išvengti JAV žvalgybos agentūrų vykdomo sekimo, rašo „The Wall Street Journal“.
9. STT skundikų atmintinė ir glumino, ir kėlė juoką
Milda Kuizinaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 03 12
Išgirdę, kaip STT agentai moko įtariamąjį ieškoti naujų aukų, teisėjai suabejojo, ar sostinės verslininkas apie bendrovės „Vilniaus vandenys“ vadovams duotą kyšį papasakojo savo noru.
10. JAV šnipų tarnybos kvantiniam kompiuteriui neįveikiamų šifrų nebus
Portalas alfa.lt", 2014 01 03
JAV Nacionalinio saugumo agentūra (NSA) deda pastangas sukurti kvantinį kompiuterį, kuris leistų įveikti beveik visus šifrus, pranešė dienraštis „The Washington Post“.
11. Teisingumo ministerija abejoja prezidentės siūlymu filmuoti visas kratas
Portalas alfa.lt", 2014 01 02
Teisingumo ministerija abejoja prezidentės Dalios Grybauskaitės siūlymu teisėsaugos institucijas įpareigoti filmuoti visas atliekamas kratas ir poėmius.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas