Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Valdininkų interesai


1. Naujajam NŽT vadovui - klausimai dėl naudojimosi tarnybine padėtimi
Delfi.lt, 2016 06 10
Seimo Antikorupcijos komisija kreipėsi į žemės ūkio ministrę Virginiją Baltraitienę, kad ji įvertintų, ar naujasis Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovas Danielius Kuprys nepasinaudojo tarnybine padėtimi deklaruodamas kitų ūkininkų naudojamus valstybinės žemės plotus.
2. Situaciją dėl NŽT vadovo sklypo nuomos ministerija prašo įvertinti etikos sargų
Delfi.lt, 2016 06 10
Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) kreipsis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) įvertinimo, ar naujasis Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovas Danielius Kuprys neįsipainiojo į interesų konfliktą deklaruodamas kitų ūkininkų naudojamus valstybinės žemės plotus.
3. Keisti statybų Vilniaus širdyje viražai: daugiabutį stato Statybų inspekcijos darbuotojas
Birutė Davidonytė, Grynas.lt, 2016 06 06
Pačioje Vilniaus širdyje, senamiestyje, visai šalia gynybinės sienos bastėjos, keistomis aplinkybėmis dygsta naujas daugiabutis. Nors leidimas buvo išduotas tik 31 butui, čia verslininkai pardavinėja kur kas daugiau.
4. Apskaičiavo, kiek kompensacijų gaus valdininkai – sumos įspūdingos
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2016 05 10
Daugiau kaip 14,48 tūkst. Eur (50 tūkst. litų) – tokias sumas kaip kompensacijas už per krizę sumažintas algas gaus buvę arba esami Konstitucinio Teismo darbuotojai. Įspūdingas sumas gaus ir kitų teismų, institucijų ir tarnybų darbuotojai arba jų įpėdiniai.
5. „Start Vilnius“ vėl raizgo įtarimai
Jurga Tvaskienė, Lietuvos žinios, 2016 04 06
Skandalingai pagarsėjusi Vilniaus savivaldybės bendrovė „Start Vilnius“, valdžiusi jau bankrutavusių sostinės avialinijų akcijas, vėl atsidūrė dėmesio centre.
6. Valdininkų gyvenimas – vis sotesnis
Tadas Ignatavičius, Lietuvos rytas, 2016 03 29
Streikavusių mokytojų algoms kelis papildomus milijonus eurų sunkiai sukrapščiusi Švietimo ir mokslo ministerija, kaip ir kitos valdžios įstaigos, pernai negailėjo pinigų įvairioms premijoms išsimokėti.
7. Liūdesį dėl nuostolių malšino priedais sau
Gintaras Šiuparys, Lietuvos rytas, 2016 03 25
Svajonių darbovietė. Taip būtų galima pavadinti Raseinių savivaldybės įmonę, kurioje darbuotojui išmokama net po kelis priedus per mėnesį.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas